مباحث متفرقه پیدا کردن‌ رمان‌های بی‌نام

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

زرری

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
1/10/19
ارسالی‌ها
1
پسندها
1
امتیازها
0
سطح
0

سلام یه رمان بود دختره مامان باباش میرن خارج پیش دادشش و دختره مجبوره بره خونه خالش اینا که خیلی مذهبی و پولدارن یه پسره هم داشت خالش فک کنم اسمش امیر ارسلان یا یه همچین چیزی بود اخر دختره موندنش اونجا طول میکشه مجبور میشه واسه راحتی خودش با پسر خالش صیغه الکی میخونه اها خود دختره هم اصلا مذهبی نبوده

Mzn

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
29/9/19
ارسالی‌ها
10
پسندها
12
امتیازها
33
سطح
0

سلام یه رمان بود دختره مامان باباش میرن خارج پیش دادشش و دختره مجبوره بره خونه خالش اینا که خیلی مذهبی و پولدارن یه پسره هم داشت خالش فک کنم اسمش امیر ارسلان یا یه همچین چیزی بود اخر دختره موندنش اونجا طول میکشه مجبور میشه واسه راحتی خودش با پسر خالش صیغه الکی میخونه اها خود دختره هم اصلا مذهبی نبوده
رمان زندگیم باش

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] sana_pat

گل خشک

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
30/9/19
ارسالی‌ها
4
پسندها
6
امتیازها
0
سطح
0

اینجا چرا کسی جواب نمیده؟؟!!!!!

گل خشک

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
30/9/19
ارسالی‌ها
4
پسندها
6
امتیازها
0
سطح
0

دنبال یه رمانم که نمیتونم پیداش کنم.
دختر اصلی ارغوان هست.که با دوست داییش تصادف میکنه.اسم داییش سبحان هست و اونی که باهاش تصادف میکنه بردیا.بردیا بعد از تصادف ارغوان را میبره خونش و به دلیل مصرف مواد تحریک کننده به ارغوان ت*جاوز میکنه
اینو کسی نمیدونه؟
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

Mzn

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
29/9/19
ارسالی‌ها
10
پسندها
12
امتیازها
33
سطح
0

سلام من قبلا یه رمان خوندم که دختره مادرش بخاطر بیماری خارج کشور تحت درمانه پدر و برادراش هم بخاطر کار و مادرشون مدام در رفت و آمدن بخاطر همین بابای دختره از پسر دوستش که اسمش تیامه میخاد که مواظبش باشه،دختره و پسره هردو مغرورن و اوایل خیلی باهم لج میکنن اما کم کم باهم خوب میشن تا اینکه پسره بورسیه میگیره و میره خارج بعد رفتنش میفهمن که عاشق شدن اما اعتراف نمیکنن تا اینکه بعد هفت سال پسره برمیگرده و ....
اینو کسی نمیدونه..لطفا اگه میدونین جواب بدین

1254Baran

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
30/9/19
ارسالی‌ها
3
پسندها
4
امتیازها
0
سطح
0

سلام دنبال رمان دختری میگردم ک پلیس بود و با نقشه از خونه فرار میکنه و براش یه شناسنامه جعلی هم‌درست میکنن و پسر عموش هم باعث میهش تا پلیس.بشه این دختر خودشو جای دزد میزنه و میره تو یه خونه ای ک اونا هم دخترای تقریبا هم سن وسالای خودش بودن خلاصه دختر یه روز میره رستوران تا پسر خلافکار رو ببینه و بشناسه میره پیشش میشینه و وقتی پسره حواسش پرت میشه سوییچ ماشینش رو برمیداره ......کسی میدنه اسمش چیه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] sana_pat

sana_pat

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
26/5/19
ارسالی‌ها
529
پسندها
4,945
امتیازها
21,973
مدال‌ها
12
سطح
12

1254Baran

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
30/9/19
ارسالی‌ها
3
پسندها
4
امتیازها
0
سطح
0

کی میدونه اسم رمانی که دختره پلیس بود اسمشم ساحل بود و پسر عموش یا پسر خالش اونو پلیس کرده بود چیه که مرد شخصیت اصلی هم خلافکاره و ساحل خودشو جای دزد میزنه و از خونه فرار میکنه ... اخرشم پسره رو میندازن زندان بعدومیفهمه ک دختره پلیس بوده . وقتی میخواسته بره دادگاه ادماش میانو نجاتش میدن بعد میره و میخواد دختره رو با اسلحه بزنه ولی بجاش میبوستش .....و اخراش هم خودشو ساحل باهم میرن ترکیه

ققنوس شب

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
29/9/19
ارسالی‌ها
3
پسندها
1
امتیازها
0
سطح
0

سلام دوستان
رمانی ک دنبالشم درباره ی دختریه ک خونه ش اتیش میگیره مجبور میشه بره با خواهرش ک تازه با یه پسر پولدار اردواج کرده زندگی کنه شوهر خواهرش دوتا داداش دوقلو داره جفت داداشا عاشق دختره میشن یکی از داداشا هم مشکل قلبی داره
ممنون میشممم اسمشو بگید :praying::(
اسم این رمان دلواپس تو ام هستش

ققنوس شب

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
29/9/19
ارسالی‌ها
3
پسندها
1
امتیازها
0
سطح
0

سلام
رمانی که من دنبالشم پلیسیه ،که از اواسط رمان یکدفعه از زبون یه دختر با اسم متفاوت از دختر قبلی گفته میشه،که بعد معلوم میشه این همون دختره است که حافظشوازدست داده ویه خلافکاره خودشو جایه بابای دختره جا می زنه دراخرم که دختره متوجه قضایا میشه به خودش صدمه میزنه که از خونه ببرنش بیمازستان از بیمارستانم فرارمیکنه.ممنون میشم اگه نام رمان رو میدونید به من بگید.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.