مباحث متفرقه پیدا کردن‌ رمان‌های بی‌نام

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Sh1a3m8i5m

کاربر سایت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
18/9/20
ارسالی‌ها
144
پسندها
584
امتیازها
2,803
مدال‌ها
5
سطح
5

• #2,551
  • Love
واکنش‌ها[ی پسندها] Mahsa_rad

فاطمه بانو1370

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
25/10/20
ارسالی‌ها
1
پسندها
0
امتیازها
0
سطح
0

• #2,552
سلام رمانی خونده بودم که به دختر داستان پدرش میخواسته .... بکنه که برادرش میکشتش و اعدام میشه و نامزدش،سهراب، هم با خواهرش رابطه داشته. دختر داستان با خواهر ناتنی خودش و دوستش که نامزد برادرش ، آراد، هم میشد زندگی میکنه. دختر از بچه های دوقلو خواهر و شوهرش نگهداری میکنه یه دختر و پسر بودن به نام آذین و اسم پسر یادم نمیاد. دختر توی یه شرکت معماری مشغول کار میشه که روسای شرکت سه تا پسرعمو بودن. سه تا دختر داستان با اونها ازدواج میکنن.
رمان در جگر خاریست

Aabbcc

کاربر سایت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
12/8/20
ارسالی‌ها
155
پسندها
176
امتیازها
728
مدال‌ها
3
سطح
1

• #2,553

Melisanoor

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
26/10/20
ارسالی‌ها
1
پسندها
0
امتیازها
0
سطح
0

• #2,554
سلام دوستان، من دنبال اسم رمانی هستم که چند سال پیش خوندم. ماجرا این بود که پسر یه خانواده خیلی پولدار خودشو‌حبس کرده تو اتاقشو از خانوادش متنفره. پسرو میبرن‌یه بیمارستان روانی و اونجا پسر عاشق دکتر روانپزشکش که یه خانم مسن هست میشه. این دوتا باهم ازدواج میکنن. ولی اخر داستان‌ دختر اون خانم دکتر مادرش و اون پسرو میکشه.

zariii_

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
26/10/20
ارسالی‌ها
36
پسندها
66
امتیازها
103
مدال‌ها
1
سطح
0

• #2,555
سلام. یه رمانی بود چند وقت پیش خونده بودم ولی اسمشو یادم نیست. دختره با پدربزرگ و مادر بزرگش زندگی میکرد بعد نامزد کرده بود ولی یه شب تو خواب بهش .... میشه ولی صبح نمیفهمه! ولی حامله که میشه همه متوجه میشن همه فکر میکنن که دختره به نامزدش خ**یا*نت کرده و طردش میکنن. دختره از ایران خارج میشه دخترش که اسمش میشا بود رو همونجا به دنیا میاره بعد از چندسال نامزد سابقش باهاش یه معامله میکنه و بخاطر همین باید باهاش ازدواج میکرد . بعدها متوجه شد که کسی که بهش ... کرده بود همین پسره بود و پسره بخاطر انتقام این کار رو کرده بود. چون پدر دختره قبلا به این پسره ... کرده بود.
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

آخرین ویرایش توسط مدیر
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] *Pantea*

zariii_

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
26/10/20
ارسالی‌ها
36
پسندها
66
امتیازها
103
مدال‌ها
1
سطح
0

• #2,556

Hamtaa

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
7/10/20
ارسالی‌ها
15
پسندها
15
امتیازها
40
سطح
0

• #2,557
سلام دوستان من تاحالا چند بار خلاصه ی یه رمانیو گذاشتم ولی حذف شد یه رمانی بود اسم دختره هدیه بود همراه دوستش رویا میرن به یه مهمونی بعد تو او مهمونی یه پسری به اسم سامیار به هدیه ت*جاوز میکنه بعد مجبور میشن باهم ازدواج کنن خیلی وقطه دنبال این رمانم لطفااا اگر کسی اسم رمانو میدونست یا حتی رمانی رو میشناخت که موضوعش مثل این باشه بگه ولی اگر اسم خود رمانو میدونید بگین با تشکر
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] *Pantea*

Kia1995

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
29/7/20
ارسالی‌ها
43
پسندها
59
امتیازها
103
مدال‌ها
1
سطح
0

• #2,558
سلام. یه رمانی بود چند وقت پیش خونده بودم ولی اسمشو یادم نیست. دختره با پدربزرگ و مادر بزرگش زندگی میکرد بعد نامزد کرده بود ولی یه شب تو خواب بهش .... میشه ولی صبح نمیفهمه! ولی حامله که میشه همه متوجه میشن همه فکر میکنن که دختره به نامزدش خ**یا*نت کرده و طردش میکنن. دختره از ایران خارج میشه دخترش که اسمش میشا بود رو همونجا به دنیا میاره بعد از چندسال نامزد سابقش باهاش یه معامله میکنه و بخاطر همین باید باهاش ازدواج میکرد . بعدها متوجه شد که کسی که بهش ... کرده بود همین پسره بود و پسره بخاطر انتقام این کار رو کرده بود. چون پدر دختره قبلا به این پسره ... کرده بود.
سلام رمان بن بست

zariii_

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
26/10/20
ارسالی‌ها
36
پسندها
66
امتیازها
103
مدال‌ها
1
سطح
0

• #2,559

Samieh1270

کاربر سایت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
25/9/20
ارسالی‌ها
120
پسندها
188
امتیازها
668
مدال‌ها
2
سطح
1

• #2,560
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.