مباحث متفرقه پیدا کردن‌ رمان‌های بی‌نام

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Samieh1270

کاربر سایت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
25/9/20
ارسالی‌ها
120
پسندها
188
امتیازها
668
مدال‌ها
2
سطح
1

• #2,561
سلام
کسی رمان سیگار شکلاتی رو کاملشو خونده آخرش چی میشه؟
الان توی سایتا فقط توی نسخه پی دی افش 245 صفحه هس دیگه کاملش نذاشتن
کتابش نسخه چاپیه و فایل پی دی اف نداره
دو جلدی هم هست

ایمو

کاربر سایت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
23/8/20
ارسالی‌ها
206
پسندها
262
امتیازها
1,413
مدال‌ها
5
سطح
3

• #2,562

Dlrm432

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
26/10/20
ارسالی‌ها
1
پسندها
0
امتیازها
0
سطح
0

• #2,563
سلام من دنبال دوتا رمان میگردم اگر میدونید اسمش چیه بهم بگید لطفا
اولیش اینجوریه که یه دختره عاشق یه پسره میشه و پسره واسه اذیت کردن دختره با یه دختر دیگه حرف میزنه بعد دختره میبینه فکر میکنه بین این دوتا چیزیه عقب عقب میره و میفته رو چاقو. فقط همینو ازش میدونم
دومیش هم اینجوریه که یه دختر با یه پسر ازدواج میکنه از اشناهاشون بوده بعد پسره تو کار خلاف یا ق*م*ا*ر بوده دختره حامله بود مامان پسره خیلی اذیت دختره میکرده بعد دختره اعتراض میکنه به شوهرش اونم با لگد میزنه به شکم دختره و در رو میبنده و از خونه میزنه بیرون دختره هم همونجا حالش بد میشه. بعد که زنگش میزنن در باز نمیکنه یه پسره اگر اشتباه نکنم اسمش امیر مهدی بوده میره در رو میشکنه میبینه حالش خوب نیست میبره بیمارستان تا بچش مرده و...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

@ar2m8i5ta _kh

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
20/9/20
ارسالی‌ها
28
پسندها
830
امتیازها
4,803
مدال‌ها
6
سطح
7

• #2,564
سلام دوستان:458211-8e33e52a2f7bd5005505daf268120cac:
میشه رمان های طنز، عاشقانه‌ی که تا به حال خوندید رو معرفی کنید :402:

Fariba aaa

کاربر سایت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
24/4/20
ارسالی‌ها
165
پسندها
195
امتیازها
728
مدال‌ها
2
سطح
1

• #2,565
سلام. یه رمانی بود چند وقت پیش خونده بودم ولی اسمشو یادم نیست. دختره با پدربزرگ و مادر بزرگش زندگی میکرد بعد نامزد کرده بود ولی یه شب تو خواب بهش .... میشه ولی صبح نمیفهمه! ولی حامله که میشه همه متوجه میشن همه فکر میکنن که دختره به نامزدش خ**یا*نت کرده و طردش میکنن. دختره از ایران خارج میشه دخترش که اسمش میشا بود رو همونجا به دنیا میاره بعد از چندسال نامزد سابقش باهاش یه معامله میکنه و بخاطر همین باید باهاش ازدواج میکرد . بعدها متوجه شد که کسی که بهش ... کرده بود همین پسره بود و پسره بخاطر انتقام این کار رو کرده بود. چون پدر دختره قبلا به این پسره ... کرده بود.
بن بست اسمشه.ترنج وکیا

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] Kia1995

Mobinaebm

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
17/10/20
ارسالی‌ها
17
پسندها
14
امتیازها
40
سطح
0

• #2,566
سلام یه رمان بود دختر سرایدار بود و عاشق پسر خانواده میشه ولی اونو برادرش می کشه و خون بس زن اون یکی پسر صاحب خونه میشه و ....داستان تو گذشته و حال هست

Tgh Sahar

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
27/10/20
ارسالی‌ها
2
پسندها
0
امتیازها
0
سطح
0

• #2,567
سلام دوستان من دنبال یه زمانم میلی وقت پیش خوندمش دختره دخترخالش فکر میکنم داره عروسی می‌کنه بعد همه فکر میکنن اون عاشق شوهر دختر خالشه در حالی که اینطور نبوده دختره سرطان داره آخرش با اونی که واقعا عاشقش بوده ازدواج میکنه اما تهش دختره میمیره امیدوارم کسی بدونه چه رمانیه خیلی تو نخشم هر چی میگردم نمیتونم پیداش کنم اسم یادم نیست

Mobina368

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
27/10/20
ارسالی‌ها
1
پسندها
1
امتیازها
0
سطح
0

• #2,568
سلام دنبال اسم يه رماني طنز هستم كه دوتا پسر باهم دوست هستن
كه يكي از اين پسر ها خواهر داره كه وترشيده هست و براش دونبال شوهر ميگردند
لطفا راهنماي كنين

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] zahra14

Fariba aaa

کاربر سایت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
24/4/20
ارسالی‌ها
165
پسندها
195
امتیازها
728
مدال‌ها
2
سطح
1

• #2,569
سلام دوستان من دنبال یه زمانم میلی وقت پیش خوندمش دختره دخترخالش فکر میکنم داره عروسی می‌کنه بعد همه فکر میکنن اون عاشق شوهر دختر خالشه در حالی که اینطور نبوده دختره سرطان داره آخرش با اونی که واقعا عاشقش بوده ازدواج میکنه اما تهش دختره میمیره امیدوارم کسی بدونه چه رمانیه خیلی تو نخشم هر چی میگردم نمیتونم پیداش کنم اسم یادم نیست
فکر کنم اندکی دوستم بدار اما طولانی باشه

Elnnnaaazzzzz

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
27/10/20
ارسالی‌ها
1
پسندها
0
امتیازها
0
سطح
0

• #2,570
سلام ببخشیدمن چندسال پیش یه رمان ارباب رعیتی خوندم یه دخترخوشگل بودکه باپدرومادرش تویه عمارت زندگی می کردن خانم عمارت خیلی یه این دخترتوجه میکردپسربزرگه دختروگول میزنه ودخترحامله میشه پسره هم باهاش ازدواج نمیکنه بعدایناهمشون میرن خارج پسرکوچیکه به اسم جلال بااین دخترازدواج میکنه اسمش چیه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.