مباحث متفرقه پیدا کردن‌ رمان‌های بی‌نام

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

مونیو

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
1/11/20
ارسالی‌ها
2
پسندها
1
امتیازها
0
سطح
0

• #2,662
:963:این رمانو اگه اسمشو میدونید بهم بگید لطفا.دختره روانشناسه.استادش یه نفرو معرفی میکنه بهش ونمره پایان نامه شو بر اساس اون کار میخواد بهش بده.پسرم پزشکه.میخواد ریس بیمارستان بشه ولی میگن مشکل داره وباید دختر تایید کنه درسته یا نه.اول باهم نمیسازن.ولی دختره مجبورش میکنه هرهفته بره مطبش وهمشم دعوا میکنن.یه قسمتیش هم زلزله میاد این دوتام میرن برای کمک
رمان به من بگو لیلی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] ایمو

ایمو

کاربر سایت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
23/8/20
ارسالی‌ها
206
پسندها
262
امتیازها
1,413
مدال‌ها
5
سطح
3

• #2,664

Noono23

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
3/10/20
ارسالی‌ها
15
پسندها
21
امتیازها
40
سطح
0

• #2,665
اسم
سلام خلاصه رمان اینجوری بود یه دو تا خواهر بودن دوقلو میان تهران ، تو تهران دنبال کار میگردن اینا یکی شون فک کنم گیسو باشه تو خونه ی پسره شروع به کار میکنه و باید از مادر پسره مراقبت کنه بعد کلی داستان این گیسو با پسره ازدواج میکنه بعد که حامله میشه اینا ی خدمتکار جدید میارن ، خدمتکار جدیده به دلایلی که حوصله نیس به گیسو که حامله است مرگ موش میده و گیسو میمیره حالا خواهر گیسو که دو قلو هست وارد داستان میشه ایناااا......
فقط آخرش یادمه این خواهر دو قلو که اسمش یادم نیس با پسره ازدواج میکنن ۳ تا بچه دارن یه دختر و پسر دوقلو با ی پسر کوچیکتر.....
خداقوت...
اسم رمان الهه ناز هستش دوجلد داره جلد اول گیتی ازدواج میکنه و میکشنش جلد...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] Mahwd_.M

Noono23

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
3/10/20
ارسالی‌ها
15
پسندها
21
امتیازها
40
سطح
0

• #2,666
سلام اسم این رمان و اگه میدونید ممنون میشم خلاصش اینطوریه که دختر ازدواج کرده همسررشم خیلی دوسش داره فکر کنم دکترم هست هر روز تو محل کار واسش صبحونه آماده میکنه ولی دختره عشق قبلی شو فراموش نکرده چون عشقش بچه ی دختر داره میخواد بچه دار شه و دختر باشه ولی بچش معلوم میشه پسره و اونم میخواد سقطش کنه که شوهرش خیلی نارحت میشه حالا هر طور شده بچه میمیره ودختره میفهمه عاشق همسرشه ولی همسرش ترکش میکنه و قبل رفتن از پرورشگاه یه بچه پسر میارن بعد چن سال همسرش به خاطر. تولد پسرش برمیگرده خلاصه زیاد شد ببخشید

saeideh.a.r.b.i

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
3/8/20
ارسالی‌ها
15
پسندها
25
امتیازها
40
سطح
0

• #2,667
اگر چه اجبار بود
در چشم من طلوع کن
افسونگر
الهه شرقی
بی قرارم کن
یک سبد عشق
شاپرک داغ دیده
آواز چکاوک ( طنز )
ته دیگمو پس بده
باران
تمنا برای نفس کشیدن
زیر باران
تقاص
سر آغاز یک احساس ۱و۲
اینا طنز نیستن ولی واقعا قشنگن. :458042-4a1d0d9769a8c6431aded852c406c821:
ممنونم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] ایمو

Samieh1270

کاربر سایت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
25/9/20
ارسالی‌ها
120
پسندها
188
امتیازها
668
مدال‌ها
2
سطح
1

• #2,668
سلام یه رمان هست دختره دوست پسر داره بعد تو یه اتفاق یا یه تصادف چهرشو از دست میده و دوست پسرش ولش میکنه بعد عمل میکنه صورتش رو بعد میره دانشگاه میبینه دوست پسر سابقش استادشه ممنون میشم اگه اسمشو بدونیدمرسی

@A.A

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
24/9/20
ارسالی‌ها
13
پسندها
11
امتیازها
33
سطح
0

• #2,669
سلام دوستان دنبال رمان دوجلدی میگردم كه دختره اول پولدار بود مجبور شد ازدواج کنه بعد باباش مرد و ورشکست شد شوهرش طلاقش داد. دختره رفت تو کار دزدی و یه روز به عنوان خدمتکار و پرستار بچه وارد خونه پسره شد
میدونید اسمش چیه؟
نمیدونید؟؟

همراز

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
30/3/20
ارسالی‌ها
13
پسندها
6
امتیازها
3
سطح
0

• #2,670
سلام.روز بخیر
دختر قصه مون با شوهر خاله اش که فک کنم پسرعموشم بود میرفت مهمونی(رابطشون فامیلی بود نه چیز خاصی درضمن از خالشم داشت جدا میشد) فک کنم اسم پسره هم ارمان بود
خلاصه تو یه مهونی درگیر میشه و میمیره.دخترهم فرار میکنه میاد خونه.برادر پسره هم طراح بود از خارج میاد.مراسم عزاداری که تموم میشه پلیس میاد سراغ دختره و مشخص میشه که خواستگارش که مدتی باهاش دوستم بوده زده شوهرخاله هرو کشته.بابای دختره عصبانی میشه و پرتش میکنه خونه پیرزنی که اشناشون بوده.پسر عموش که میخواد برگرده خارج میگه بیا عقدت کنم ببرمت.اینم قبول میکنه و بعدها میفهمه که این پسر از خیلی قبلتر دوسش داشته و ....خوشبخت میشن.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] MOBARAKEH
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.