مباحث متفرقه پیدا کردن‌ رمان‌های بی‌نام

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ZMS

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
2/11/20
ارسالی‌ها
3
پسندها
3
امتیازها
0
سطح
0

• #2,671
سلام تو رو خدا میشه یکی جواب من رو بده از بس فکر کردم و تمام سایت های رمان رو گشتم کلافه شدم..من دنبال یک رمانی هستم که موقع دانشجویی میخوندم اما اشتباهی پاک شد..در مورد یک زن و شوهری هست که یک دختر هم دارن اما زن از شوهرش که فکر کنم پسرعمه اش بود جدا میشه چون پسر خیلی رو دختره غیرتی طوری که اصلا نمیزاره دختر تو شرکتش حتی یک کارمند مرد داشته باشه ولی اینقدر داستان پیش میاد و اینا کل کل میکنن تا اخر باهم دیگه دوباره ازدواج میکنن

Taraneh69

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
3/11/20
ارسالی‌ها
1
پسندها
0
امتیازها
0
سطح
0

• #2,672
يه رماني هست اسمشو يادم نيست يه زن مجرد با چندتا زن پولدار دوست ميشه واسه حسادتي كه بهشون ميكنه با شوهراشون دوست ميشه اگر اسمشو ميدونين كمكم كنيد

اگه اشتباه نکنم اینه اسمش : زن نبود شعله بود سوزاند

Najva❁

نویسنده برتر
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
1/4/17
ارسالی‌ها
3,271
پسندها
36,643
امتیازها
69,173
مدال‌ها
40
سطح
33

• #2,673
سلام هرچی فکر میکنم اسم این رمانو یادم نمیاد
سه جلدی بود و ژانرش عاشقانه و تخیلی و ترسناک بود
جلد اولش دختره خون اشام گازش میگیره و چند روز بعدش تبدیل میشه ولی نمیتونه خودش رو کنترل کنه و چند نفرو حتی دوست خودش رو میکشه
بعد راه میفته که راه درمانش رو پیدا کنه و فکر کنم اون خوناشامی ک تبدیلش کرده هم با خودش میبره و کلی اتفاق پیش میاد خلاصه
تو جلدهای بعدیشم که اون خون اشام پسر وقتی ادم میشه فکر کنم بدنش پیره و داره میمیره و اون دختر برای نجاتش حاضر میشه باز بره دنبال دارو
جلد سومم فکر کنم دخترشون رو دوستاشون بزرگ میکنن و تو هجده سالگی دختره میفهمه کیه و باید بره مامانشو نجات بده که فکر کنم اون موقع خبیث شده :/کلن فقط تا این حدشو یادمه کسی بلد نیست چه رمانیه؟

امضا : Najva❁
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] MOBARAKEH

MOBARAKEH

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
2/8/20
ارسالی‌ها
851
پسندها
9,375
امتیازها
30,873
مدال‌ها
19
سطح
19

• #2,674
سلام هرچی فکر میکنم اسم این رمانو یادم نمیاد
سه جلدی بود و ژانرش عاشقانه و تخیلی و ترسناک بود
جلد اولش دختره خون اشام گازش میگیره و چند روز بعدش تبدیل میشه ولی نمیتونه خودش رو کنترل کنه و چند نفرو حتی دوست خودش رو میکشه
بعد راه میفته که راه درمانش رو پیدا کنه و فکر کنم اون خوناشامی ک تبدیلش کرده هم با خودش میبره و کلی اتفاق پیش میاد خلاصه
تو جلدهای بعدیشم که اون خون اشام پسر وقتی ادم میشه فکر کنم بدنش پیره و داره میمیره و اون دختر برای نجاتش حاضر میشه باز بره دنبال دارو
جلد سومم فکر کنم دخترشون رو دوستاشون بزرگ میکنن و تو هجده سالگی دختره میفهمه کیه و باید بره مامانشو نجات بده که فکر کنم اون موقع خبیث شده :/کلن فقط تا این حدشو یادمه کسی بلد نیست...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : MOBARAKEH

Nazgol.gh

رفیق جدید انجمن
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
3/11/20
ارسالی‌ها
53
پسندها
95
امتیازها
123
سطح
0

• #2,675
سلام دوستان دنبال رمانی هستم اگ میدونید معرفی کنید لطفا موضوع این که دختره ب عنوان پرستاری از بچه وارد خونه میشه ؟زروان و زندگی خصوصی و نیما رو هم خوندم

ایمو

رو به پیشرفت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
23/8/20
ارسالی‌ها
206
پسندها
262
امتیازها
1,413
مدال‌ها
5
سطح
3

• #2,676
سلام دوستان دنبال رمانی هستم اگ میدونید معرفی کنید لطفا موضوع این که دختره ب عنوان پرستاری از بچه وارد خونه میشه ؟زروان و زندگی خصوصی و نیما رو هم خوندم
یک بغل تنهایی
خانم پرستار
دلوین ( آنلاین ه )

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] Nazgol.gh

mb123

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
3/11/20
ارسالی‌ها
1
پسندها
0
امتیازها
0
سطح
0

• #2,677
سلام دوستان
یه رمان هست که دنبال اسمش می گردم
راجب یه دختره به نام رها بود که خودشو مثل پسرا کرده بود و تو محله های بالا کیف قاپی می کرد و یتیم بود و 4 تا خواهر و برادر داشت و فقطاونا می‌دونستن دختره
یه روز از پسره پولدار (سعید) دزدی می کنه و اون مچشو می گیره و میفهمه دختره
یه هفته بعد دوباره اشتباهی میاد کیف اونو بزنه که پسره می برتش کلانتری و بعد یه سری داستان میاد و خدمتکار خونه پسره میشه و خواهر و برادراشم میرن و تو موسسه همون سعید درس میخونن و....
ممنون میشم اسم این رمانو بهم بگید
ممنون

رها1375

رفیق جدید انجمن
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
25/8/20
ارسالی‌ها
87
پسندها
74
امتیازها
178
مدال‌ها
1
سطح
0

• #2,678
سلام تو رو خدا میشه یکی جواب من رو بده از بس فکر کردم و تمام سایت های رمان رو گشتم کلافه شدم..من دنبال یک رمانی هستم که موقع دانشجویی میخوندم اما اشتباهی پاک شد..در مورد یک زن و شوهری هست که یک دختر هم دارن اما زن از شوهرش که فکر کنم پسرعمه اش بود جدا میشه چون پسر خیلی رو دختره غیرتی طوری که اصلا نمیزاره دختر تو شرکتش حتی یک کارمند مرد داشته باشه ولی اینقدر داستان پیش میاد و اینا کل کل میکنن تا اخر باهم دیگه دوباره ازدواج میکنن
فکر کنم رمان رکورد باشه

PETERPANAMA14

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
3/11/20
ارسالی‌ها
16
پسندها
9
امتیازها
10
سطح
0

• #2,679
سلام دنبال رمانی با این مضمون می گردم
دختری سالها قبل به عنوان خون بس(اگه اشتباه نکنم) به یکی از پسرای قبیله داده میشه بعد از مدتی که بار دار میشه پسره به خارج از کشور میره ،مادرش که تهرانی بوده دختر رو پیدا می کنه و بعد از به دنیا آوردن بچه ش اون پسر بچه رو به نام خودش وهمسرش به فرزندی میگیره و اون دختر فکر میکنه بچه ی خودش مرده و این پسر برادرشه .دختره با شخصی در فضای مجازی آشنا میشه و گاهی براش درد دل می کرده بعدها معلوم میشه همسر سابقش بوده و ......
نبض تپنده

PETERPANAMA14

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
3/11/20
ارسالی‌ها
16
پسندها
9
امتیازها
10
سطح
0

• #2,680
سلام دنبال رمانی با این مضمون می گردم
دختری سالها قبل به عنوان خون بس(اگه اشتباه نکنم) به یکی از پسرای قبیله داده میشه بعد از مدتی که بار دار میشه پسره به خارج از کشور میره ،مادرش که تهرانی بوده دختر رو پیدا می کنه و بعد از به دنیا آوردن بچه ش اون پسر بچه رو به نام خودش وهمسرش به فرزندی میگیره و اون دختر فکر میکنه بچه ی خودش مرده و این پسر برادرشه .دختره با شخصی در فضای مجازی آشنا میشه و گاهی براش درد دل می کرده بعدها معلوم میشه همسر سابقش بوده و ......
نبض تپنده

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.