مباحث متفرقه پیدا کردن‌ رمان‌های بی‌نام

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

j.pari

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
7/10/20
ارسالی‌ها
7
پسندها
10
امتیازها
33
سطح
0

• #4,151

مارال ۱۳۸۳

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
19/2/21
ارسالی‌ها
1
پسندها
2
امتیازها
0
سطح
0

• #4,152
سلام دوستان
رمانی ک دنبالشم درباره ی دختریه ک خونه ش اتیش میگیره مجبور میشه بره با خواهرش ک تازه با یه پسر پولدار اردواج کرده زندگی کنه شوهر خواهرش دوتا داداش دوقلو داره جفت داداشا عاشق دختره میشن یکی از داداشا هم مشکل قلبی داره
ممنون میشممم اسمشو بگید :praying::(
اسم این رمان دلواپس توعم

Nbat

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
13/2/21
ارسالی‌ها
4
پسندها
7
امتیازها
0
مدال‌ها
1
سطح
0

• #4,153
دنبال یه رمان میگردم که قبلا خونده بودم و الان هر چی میگردم پیداش نمیکنم درباره دختری بوده که خیلی بیخیال بوده و پدر و مادرش اونو شرطبندی میکنن وسعید خان اونو میخره خیلی بی خیال میره اونجا دخترهکربوده با کمک دوستای داداشش می خواستن داداششو از اونجا فراری بدن یه روز دختر میره سر گاوصندوق سعید خان گاوصندوق اونم خیلی حرفهای بود و هیچ کس نمی توانست بازش کنم ولی دختر بازش میکنه وقتی سعید خان نیاد میله دختر باز کرده خیلی شوکه میشه و از اون تست هوش می گیره و می فهمه اونم هکر هست که داشتیم کلاه سفید قهوه ای کلاس یا ولی دختره نمی فهمید که چه کلاهی است و سیعد خان خودش کلاه قهوه ای بوده یه روز دختر میره خارج و یه پسر میبینی که با چند نفر درگیره و...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

Nbat

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
13/2/21
ارسالی‌ها
4
پسندها
7
امتیازها
0
مدال‌ها
1
سطح
0

• #4,154

Sirius

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
18/2/21
ارسالی‌ها
15
پسندها
26
امتیازها
40
سطح
0

• #4,155
سلام دوستان من قبلایه رمانی خوندم اما نمیدونپ اسمش چیه رمانه راجب این بود که دختره وپسره عاشق هم میشن وبعدیه سری اتفاق ها پسره میگه من یه هفته میخوم برم امریکاوبیام بعداین پسره ودختره باپدربزرگ ومادربزرگشون خوب بودن اونجا پسره بایکی از همکارایه زنش عکس میگیره دختره هم فک میکنه پسره دورش زده تااینکه پسره میاد ایرانوبعدش میاد خونه مادربزرگشون ومیره سراغ دختره وهمه چیو واسش توضیح میده وباهم اشتی میکنن......کسی اسمشومیدونه؟؟ممنون میشم اگه بگید اسمشو

n.rahmani

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
14/2/21
ارسالی‌ها
8
پسندها
15
امتیازها
33
سطح
0

• #4,156
سلام دوستان. رمانی هست که اسمش رو یادم رفته لطفا کمکم کنید.
در مورد یک پلیسی هست که با یک دختر زندگی می‌کنه دختره عاشقش میشه تو یک عملیات پسره فلج میشه دختره هم برای اینکه بتونه پرستاریش رو بکنه باهاش ازدواج می‌کنه ولی پسره خیلی راضی نیست. دختره باردار میشه پسره هم امیدش زیاد میشه و می‌ره تا خودش رو درمان کنه وسطای رمان هم خیلی پلیسیه

آخرین ویرایش توسط مدیر

n.rahmani

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
14/2/21
ارسالی‌ها
8
پسندها
15
امتیازها
33
سطح
0

• #4,157
یکی دیگه هم اینکه دختره دوست برادرش رو دوست داره اوناهم میان خواستگاریش و باهم ازدواج میکنن ولی دختره باردار نمیشه جاریش که باردار میشه می‌ره و ازش پرستاری می‌کنه تو زندگیشون خیلی ماجرا دارن که آخر دختره باردار میشه

Sirius

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
18/2/21
ارسالی‌ها
15
پسندها
26
امتیازها
40
سطح
0

• #4,158
سلام دوستان من یه رمان خوندم که الان یادم نمیاد چی بود ولی میدونم یه دختروپسر بودن که از اول عاشق هم نبودن بعد پسره واسه دختره در برابر یه چیزی شرط میزاره واز دختره میخواد که بیادو خارج واسش نقش دوست دخترش رو بازی کنه تا یه دختر دیگه رو از سر خودش باز کنه وقتی اون دختر نچسبه میره دیگه این دختره هم باید برگرده ایران ولی عاشق هم میشن بعدش دختره که میاد ایران پسره هم دووم نمیاره وبعد چندوقت میاد......کسی اسمشومیدونه؟؟

آسو_

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
19/2/21
ارسالی‌ها
3
پسندها
8
امتیازها
0
سطح
0

• #4,159

Sirius

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
18/2/21
ارسالی‌ها
15
پسندها
26
امتیازها
40
سطح
0

• #4,160
سلام دوستان من یه رمان خوندم که توش یه پسرو دختر بودن که دختره خیلی فقیر بوده بعدش پسره بخاطر یه اتفاقی میادو زیر بال وپرشو میگیره واسشون خونه میخره واینا ولی دختره نقش نامزدش رو واسش بازی میکرده بعد یه دختره عاشق پسره بوده میادو ته وتویه زندگی دختره رو در میاره وبه مامان پسره میگه مامان پسره هم میگه باید همه چیو تموم کنی اینا ازهم جدا میشن ولی خانواده پدریه دختره میان واونارو پیدا میکنن خانواده پدریه هم خیلی پولدار بودن که حتی یکی از پسرداییهاش فک میکنه دختره واسه پول پدربزرگش نقشه کشیده...کسی اسمشومیدونه؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.