مباحث متفرقه پیدا کردن رمان‌های بی‌نام

baraan

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
22/5/21
ارسالی‌ها
1
پسندها
2
امتیازها
0
سطح
0

سلااام.من ی رمانی رو قبلا خونده بودم.اسم شخصیته رو یادم نیس.از اینجا شروع میشد که دختر فکر میکرد پسره بهش نامردی کرده واسه انتقام از خانواده اش و مجبور میشه با اون پسره ازدواج کنه و بعد از میفهمه که همچین چیزی نبوده...بعد کم کم عاشق پسره میشد و فلان
پسره ی بابای معتاد خلاف کار داشت که همش خانواده اشو اذیت میکرد و اینا.
خانواده دختره هم خیلی چادری و اینا بودن
ببخشید با این وضع توضیح دادنم
اسم شخصیت مردش فکر کنم داوود یا همچین چیزی بود شاید...
اگه اسمشو میدونین بگین لطفااا

Morva

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
16/5/21
ارسالی‌ها
8
پسندها
23
امتیازها
33
سطح
0

Morva

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
16/5/21
ارسالی‌ها
8
پسندها
23
امتیازها
33
سطح
0

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] *chista*

Morva

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
16/5/21
ارسالی‌ها
8
پسندها
23
امتیازها
33
سطح
0

رمان حوای من!
پسره زنش مریض بود و بچش که بدنیا میاد می‌میره و بعد از چندوقت عشق قدیمش رو پیدا می‌کنه، اما دختره به خاطر حادثه‌ای فراموشی گرفته و در آخر با هم ازدواج میکنن
مچکر

Ghazal Mohammadi

نویسنده برتر
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2/4/20
ارسالی‌ها
1,465
پسندها
11,345
امتیازها
30,873
مدال‌ها
20
سطح
19

یه رمانی بود دقیق یادم نیس ولی دختره از اون دختر سرکشا بود که هیچکس حریفش نبود یه بارم اتاقشو دراومد رنگ مشکی زد عین این خونه های ارواح یه طناب دارم وصل کرد بالا سقف اتاقش یه داداشم داشت این دختره هم عاشق داداش دوستش میشه بعد با یه دختری چادری دوست میشه میرن یه موسسه ای که داخلش موسیقی و چیزای هنری تدریس میشد دختره هم متحول میشه از این رو به اون رو میشه به داداش دوستش هم میگه دوستش داره ولی داداش دوستش میزنه زیر ذوقش دیگه هیچی دختره چادری میشه و همین حرفا دیگه
لطفا اگه کسی اسم رمان رو میدونه بگه خیلی دنبالشم
یک بار نگاهم کن جلد اول
برایم از عشق بگو جلد دوم

امضا : Ghazal Mohammadi

Yekta.rostami

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
15/5/20
ارسالی‌ها
58
پسندها
293
امتیازها
1,023
مدال‌ها
3
سطح
2

سلام دنبال یه رمان میگردم که نصفه خوندمش و الان اسمش یادم نیس
دختره توی پاسگاه یا یه همچین چیزی که مال باباش،بود کار میکرد (دکتر بود) اونجا با یه پسری اشنا میشه که زندانی بوده و تصمیم میگره فراریش بده
یعنی تو فرارش بهش کمک کنه

Mobinaebm

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
17/10/20
ارسالی‌ها
17
پسندها
14
امتیازها
40
سطح
0

یه رمان بود بین گذشته و قدیم بود که تو زمان قدیم دختر سرایدار و پسر صاحبخونه عاشق همن که این پسر و داداشش که ساکتر و جدی تر عاشق دخترن و یه شب که دختروپسر قرار گذاشتن داداش دختر اونا رو می بینه و اتفاقی تو دعوا پسر رو می کشه و دختر مجبور میشه با پسر ساکته ازدواج کرد حالا بعد ها فرار میکنه پسرش میمونه پیش شوهرش تا زمان آینده که موضوع ایناست و بچه هاشون اسم اون دوتا داداشا بهزاد بهنام بود فکر کنم
لطفا اگه اسمشو می دونید بگید

SkhMahsa

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
11/12/20
ارسالی‌ها
26
پسندها
58
امتیازها
90
مدال‌ها
2
سطح
0

سلااام.من ی رمانی رو قبلا خونده بودم.اسم شخصیته رو یادم نیس.از اینجا شروع میشد که دختر فکر میکرد پسره بهش نامردی کرده واسه انتقام از خانواده اش و مجبور میشه با اون پسره ازدواج کنه و بعد از میفهمه که همچین چیزی نبوده...بعد کم کم عاشق پسره میشد و فلان
پسره ی بابای معتاد خلاف کار داشت که همش خانواده اشو اذیت میکرد و اینا.
خانواده دختره هم خیلی چادری و اینا بودن
ببخشید با این وضع توضیح دادنم
اسم شخصیت مردش فکر کنم داوود یا همچین چیزی بود شاید...
اگه اسمشو میدونین بگین لطفااا
رمان تقابل

BlaCkfloWeR

مدیر بازنشسته طبیعت
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
17/4/21
ارسالی‌ها
979
پسندها
14,743
امتیازها
37,073
مدال‌ها
23
سطح
24

سلام دنبال رمانی میگردم که دوسال پیش خوندم.
خلاصه:
دختری به اسم آوا از طرف خانواده ی خودش طرد میشه بخاطر اینکه لحظه ای به دنیا اومد که پدرش یعنی عزیز ترین پسر پدر بزرگش فوت کرد. می گفتن اون بد یومی میاره بخاطر همین همیشه اذیتش می کردن از کوچیکی ازش کار می کشیدن و حتی از دیدن مادرش هم محرومش می کردن تا اینکه دایی به بهانه ی یه سفر اون می خوابونه و تو جاده ای دور از روستای خودشون با کارت شناشنامه و مشخصات ولش می کنه. بعدش دختره بزرگ میشه و برای اینکه تو جامعه آسیب نبینه خودشو به شکل یه پسر در میاره که به چند نفر بدهکار میشه و از طرف همونا توی کوچه ی یک پسر پولدار چاقو می خوره. پسره هم دکتر بوده و می فهمه که اون دختره.
ببخشید طولانی شد اخه یه دور خوندمش ولی آخراش پیشم حذف شد

امضا : BlaCkfloWeR

mhtab

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
23/5/21
ارسالی‌ها
6
پسندها
17
امتیازها
33
سطح
0

سلام دنبال رمانی میگردم که دوسال پیش خوندم.
خلاصه:
دختری به اسم آوا از طرف خانواده ی خودش طرد میشه بخاطر اینکه لحظه ای به دنیا اومد که پدرش یعنی عزیز ترین پسر پدر بزرگش فوت کرد. می گفتن اون بد یومی میاره بخاطر همین همیشه اذیتش می کردن از کوچیکی ازش کار می کشیدن و حتی از دیدن مادرش هم محرومش می کردن تا اینکه دایی به بهانه ی یه سفر اون می خوابونه و تو جاده ای دور از روستای خودشون با کارت شناشنامه و مشخصات ولش می کنه. بعدش دختره بزرگ میشه و برای اینکه تو جامعه آسیب نبینه خودشو به شکل یه پسر در میاره که به چند نفر بدهکار میشه و از طرف همونا توی کوچه ی یک پسر پولدار چاقو می خوره. پسره هم دکتر بوده و می فهمه که اون دختره.
ببخشید طولانی شد اخه یه...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.