مباحث متفرقه پیدا کردن‌ رمان‌های بی‌نام

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Parandak

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
1/3/20
ارسالی‌ها
25
پسندها
40
امتیازها
40
سطح
0

• #2,381

Zahra n

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
15/10/20
ارسالی‌ها
1
پسندها
1
امتیازها
0
سطح
0

• #2,382
سلام من دنباله یک رمان هستم که چند سال پیش خوندمش . درباره ی سه تا دختر بود که دوست بودن بعده یه اتفاقاتی میرن شمال تویه شمال مخفیانه قتل یه آدم توسطه یه گروه خلافکار رو میبینن بعد اون گروهه خلافکار متوجه میشه و یکی از دخترا رو میکشه بعد چند یکی از اون دخترا همه فکر میکنن دیوونه شده چون میگفته تویه بالکنش یه روح میاد و میره ولی بعد معلوم میشه که اون یکی از اون خلافکارا بوده که میخواسته دختره رو بترسونه بعد دختره و پسره عاشق هم میشن و ادامه موضوع .....یا مثلا بخشی که دختره میخواد پسره رو چاقو بزنه میره تو شکمه خودش

ممنون میشم اگه میدونید بگید❤

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] *Pantea*

zahra14

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
28/3/20
ارسالی‌ها
96
پسندها
105
امتیازها
578
سطح
0

• #2,383
سلام من خیلی وقت پیش یه رمانی خوندم که پسره خلافکار بود و دختره رو میدزده و اول خیلی با هم بدن اما بعد عاشق هم میشن کسی اسمش رو میدونه؟ شبیه رمان منجی شیطان بود.
گناهکار چک کنید

*Pantea*

کاربر سایت
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
30/1/20
ارسالی‌ها
368
پسندها
3,554
امتیازها
16,913
مدال‌ها
1
سطح
2

• #2,384
سلام من دنباله یک رمان هستم که چند سال پیش خوندمش . درباره ی سه تا دختر بود که دوست بودن بعده یه اتفاقاتی میرن شمال تویه شمال مخفیانه قتل یه آدم توسطه یه گروه خلافکار رو میبینن بعد اون گروهه خلافکار متوجه میشه و یکی از دخترا رو میکشه بعد چند یکی از اون دخترا همه فکر میکنن دیوونه شده چون میگفته تویه بالکنش یه روح میاد و میره ولی بعد معلوم میشه که اون یکی از اون خلافکارا بوده که میخواسته دختره رو بترسونه بعد دختره و پسره عاشق هم میشن و ادامه موضوع .....یا مثلا بخشی که دختره میخواد پسره رو چاقو بزنه میره تو شکمه خودش

ممنون میشم اگه میدونید بگید❤
رمان معشوقه شیطان

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] Zahra n

Sara_heidari

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
14/10/20
ارسالی‌ها
13
پسندها
15
امتیازها
33
سطح
0

• #2,385

رها1375

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
25/8/20
ارسالی‌ها
87
پسندها
74
امتیازها
178
مدال‌ها
1
سطح
0

• #2,386
رمان دوباره يه دختره بود كه خيلي زشت و تپل بوده و تو دانشگاه از يه پسره خيلي خوشش ميومده پسر برا شرط بندي مياد طرفشو باهاش دوست ميشع و بعد كه ديگه جدا ميشن پدر دختره پليس بوده و پيره هم خلافكار و دختر بعد از يه مدت از خارج برميگرده اما خيلي تغيير كرده هم خوشگل شده و هم خوش هيكل و پسره رو جذب خودش ميكنه
اگه ميدونيد حتما بگيد ممنون

negar1381818

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
15/10/20
ارسالی‌ها
3
پسندها
-2
امتیازها
0
سطح
0

• #2,387
سلام ممکنه یه رمان معرفی کنین ک دختره پسره رو بخواد اما پسره ازش بدش بیاد؟

Mmasoudd

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
12/10/20
ارسالی‌ها
9
پسندها
1
امتیازها
3
سطح
0

• #2,388
اگه لطف کنید اسم این رمان رو هم بگید

یاشار با ساینا ، عسل رو میبرن بیمارستان جرقه آشنایی این دوتا عاشق اینجا زده میشه
مامان ساینا قبلا بایک پسری به نام هادی دوست بوده که به دلایلی به زندان می افته دوست هادی با مامان ساینا ازدواج می کنه
چندسال پیش عموسایناو باباباش امین(پسرعموساینا)وساینا رو به نام هم میکنن بدون اینکه ساینا راضی باشه!!!
بابا ساینا وصیت کرده بود که داداشش(باباامین)ازدخترش مراقبت کنه وبزاره دخترش با هرکی دوس داره ازدواج کنه

تسنیم

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
21/2/20
ارسالی‌ها
44
پسندها
64
امتیازها
103
سطح
0

• #2,389
سلام دونبال رمانی می گردم که پسر خانوادش دوسش نداشتن و اصلا بهش توجه نمی کردن ولی هی مادر بزرگ داشت که خیلی بهش محبت می کرد و ازکوچیکی همین هم دوتامادربزرگش،بزرگش کردن و یه دختره رو مجبورمیکنه که باهاش ازدواج کنه ویه تیکه هم ازخاطرات کودکیش که سیزده به دربوده همه خانوادش داشتن جوجه کباب میخوردن ولی به اون توجه نمی کردن اونم حالش بد میشه
لطفا اگر کسی میدونه اسم رمان رو بهم بگه

تسنیم

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
21/2/20
ارسالی‌ها
44
پسندها
64
امتیازها
103
سطح
0

• #2,390
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.