مباحث متفرقه پیدا کردن‌ رمان‌های بی‌نام

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

الهام دلخوش

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
2/2/20
ارسالی‌ها
16
پسندها
13
امتیازها
40
سطح
0

♥ Lce Girl♥

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
16/5/19
ارسالی‌ها
57
پسندها
1,386
امتیازها
8,213
سطح
0

سلام یه رمان بود دختره نصف شب از خواب پرید شروع کرد ب کشیدن نقاشی یه پسره و پسره م همون شب از خواب پرید و چشای سبز دختره رو تو خواب دیده بود بعد چند وقت همو تو کیش دیدن و عاشق هم شدن .. اسم پسره سیاوش بود فک کنم بعد بابای پسره چون با مامان دختره از قدیم مشکل داشت نذاشت پسرش با این دختره ازدواج کنه و جداشون کرد بعد دختره ازدواج کرد و چون شوهرش جاسوس بود بعد چند سال کشتنش ، بعدش فهمید پسره چقد عاشقش بوده و بخاطر خودش از هم جدا شدن رفت اصفهان باهم ازدواج کردنو بچه اوردن تهش
رمان تقاص از هماپوراصفهانی

امضا : ♥ Lce Girl♥

melika98

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
1/2/20
ارسالی‌ها
42
پسندها
381
امتیازها
1,723
سطح
0

دوستان من چندسال پیش کتابی و داشتم می خوندم که فایلش رو گم کردم
یادمه که دختره بعد از تصادف شدیدی که داشته یک شب متوجه میشه میتونه توی خواب روحش و از بدنش خارج کنه و شروع میکنه شبها رفتن به خونه کسی که دوستش داشت(اگر اشتباه نکنم)
یک شب که تو خونه طرف بوده یک نفر دیگه رو هم اونجا می بینه(انگار اون هم روحه یا همچین چیزی)
چند وقت بعد همون آدم و توی واقعیت و توی یک مهمونی میبینه.
فکر میکنم شخصیت های رمان اسطوره های قدیمی ایران بودن
کسی اسمش رو میدونه؟

کسی اسم این کتاب و نمیدونست؟

*Pantea*

کاربر سایت
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
30/1/20
ارسالی‌ها
368
پسندها
3,556
امتیازها
16,913
مدال‌ها
1
سطح
0

سلام
رمان درمورد دختری بود که یه پسری که مدل بین المللی بود شب مهمونی مـسـ*ـت میکنه و بهش ت... میکنه همدیگه رو هم نمیشناختن. دختره میره چندوقت بعد متوجه میشه حامله است و تصمیم میگیره نگه داره بچه رو،از خانواده طرد میشه انگار برا خودش شرکت میزنه و پسره م که رئیس یه شرکت دیگه بوده بعد چند سال همدیگه رو میبینن بخاطر یه جلسه ...
منم دونبال این رمانم لطفا اگه کسی میدون بگه

Banafshe

کاربر سایت
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
18/12/19
ارسالی‌ها
566
پسندها
2,908
امتیازها
14,773
مدال‌ها
12
سطح
12

امضا : Banafshe

hana76

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
10/2/20
ارسالی‌ها
2
پسندها
2
امتیازها
0
سطح
0

سلام وقت بخیر رمان درباره دختریه که به اجبار خانواده چادریه ولی وقتی میره دانشگاه پنهانی از خانوادش چادرشو در میاره و با یه پسر وارد رابطه میشه و با یکی از دوستاش همخونه میشه یکی از پسرای همکلاسیش که خیلی پسر خوبیه هم عاشقشه لطفا اگه رمانو میشناسید بگید

آخرین ویرایش

*Pantea*

کاربر سایت
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
30/1/20
ارسالی‌ها
368
پسندها
3,556
امتیازها
16,913
مدال‌ها
1
سطح
0

رمان خب فکنم خارجی بود
راجب یخون آشامه که تو مالیبو کالیفرنیا بود فکنم بایه دختر به اسم سیندیا آشنا میشه و سیندیا هم کاراگاه بوده
بعدم یروز خواهر این خون آشامه رو میدزدن بعد اونم میره پیش سیندیا و سیندیاهم دنبال خواهرش میگرده
بعدشو دیگه یادم نمیاد
ممنون میشم اسمشو اگه میدونید بگین
رمان رافائل
جلد دومش جابریل
جلد سومش راجموند

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] ༆ALN

hana76

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
10/2/20
ارسالی‌ها
2
پسندها
2
امتیازها
0
سطح
0

سلام وقت بخیر رمان درباره دختریه که به اجبار خانواده چادریه ولی وقتی میره دانشگاه پنهانی از خانوادش چادرشو در میاره و با یه پسر وارد رابطه میشه و با یکی از دوستاش همخونه میشه یکی از پسرای همکلاسیش که خیلی پسر خوبیه هم عاشقشه لطفا اگه رمانو میشناسید بگید
کسی اسم این رمانو نمیدونه؟

*Pantea*

کاربر سایت
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
30/1/20
ارسالی‌ها
368
پسندها
3,556
امتیازها
16,913
مدال‌ها
1
سطح
0

یه رمان بود دختره دانشجویه مهندسیه استادش خاستگارش بود بعد واحدشو عوض کرد استاد جدیده خیلی اخمو بود ..واسش خاستگار اومد یهو فهمید همون استاد اخموهست ... بعد ازدواج کرد ..باهم بد بودن یه روز ک تو دانشگاه میپیچه استاده با دانشجوش رابطه داره دانشجو رو میبرن حراست ولی نمیگه اونا زنو شوهرن چون استاده گفته نمیخوام ابرومو ببری اسمشو بگین از بس گشتم دنبالش روانی شدم
رمان مهمان زندگی

Sari

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
5/12/19
ارسالی‌ها
27
پسندها
22
امتیازها
40
سطح
0

سلام دوستان من دنبال یه رمان میگردم که پسره زنشو به خاطر حجابش طلاق میده و با یه دختر دیگه ازدواج میکنه که شب عروسی متوجه میشه دختره حاملس و سرش کلاه گذاشته زن خودشم بعد از طلاق میره خارج و بعد از ۵ سال برمیگرده و اینها بعد از ۵ سال دوباره ازدواج میکنن خیلی دنبالش گشتم ولی پیداش نمیکنم رمان نجابت من بهانه تو هم نیست ممنون میشم راهنمایی کنید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.