مباحث متفرقه پیدا کردن‌ رمان‌های بی‌نام

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

j.pari

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
7/10/20
ارسالی‌ها
7
پسندها
10
امتیازها
33
سطح
0

• #4,291
سلااام،من دنبال يه رمان ميگردم كه دختره بخاطر مادر يا مادربزرگ دوستش از رئيسش پول ميخواد و يه شب عقدش ميشه و گردن بند مادر پسره،ميشه مهريه اش
رمان سنگ قلب مغرور فکر کنم

Sno

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
24/2/21
ارسالی‌ها
3
پسندها
5
امتیازها
0
سطح
0

• #4,292
سلام من دنبال رمانیم که توش یه دختری که گرافیست بوده تو شرکتی استخدام میشه که با رئیس اون شرکتم ازدواج می کنه و یه سری ماجراهای بعدش تا همین جاش یادم بود

❦ATEFEH❦

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
22/2/21
ارسالی‌ها
21
پسندها
52
امتیازها
90
سطح
0

• #4,293
رمان‌در‌باره‌ی‌یه‌دختریه‌
که‌با‌دوستش‌کنکور‌میدن
ودانشگاه‌تهران‌قبول‌
میشن‌بعد‌این‌دختره‌یه‌
داداش‌داره‌که‌خیلی
دوستش‌داره‌و‌بهش‌
وابستست‌‌و‌موهای‌خیلی
بلندی‌هم‌داره‌که‌تا‌روی‌
زانوهاشه‌و‌خانوادش‌
خیلی‌موهاشو‌دوست‌
دارند‌خلاصه‌این‌دختره‌
که‌اسمشو‌یادم‌نیست‌با
دوستش‌میرن‌تهران‌و‌
یه‌خونه‌اجاره‌می‌کنن
بعد‌ش‌وقتی‌روز‌اول‌رفتن
دانشگاه‌به‌همه‌یه‌کارتایی
دادند‌که‌روشون‌یه‌عددی
نوشته‌شده‌و‌بهشون‌گفتن
که‌قراره‌یه‌خواننده‌خیلی
مشهور‌بیاد‌و‌آهنگ‌بخونه
و‌بعد‌قرعه‌کشی‌می‌کنن
بین‌اون‌کارتایی‌که‌بهشون
دادن‌و‌اونی‌که‌برنده‌قرعه‌
کشی‌میشه‌می‌تونه‌هر
خواسته‌ای‌که‌‌از‌خواننده‌
داره‌بگه‌‌‌بعد‌رفتن‌توی‌
سالنیو‌قرعه‌کشی‌کردن‌که‌‌
دوستش‌‌‌برنده‌شد‌ولی‌
دوستش‌گفت‌من‌
خواسته‌ای‌ندارم‌و‌میزارم
دوستم‌بجاش‌خواستشو...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

Fariba aaa

رو به پیشرفت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
24/4/20
ارسالی‌ها
165
پسندها
195
امتیازها
728
مدال‌ها
2
سطح
1

• #4,294
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] *chista*

n.rahmani

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
14/2/21
ارسالی‌ها
8
پسندها
15
امتیازها
33
سطح
0

• #4,295
سلام
ی رمان بود که دختره با ی پسره که زنش فلج بود و نمیتونست بچه دار شه ازدواج کرد و بچه دار شد و اسمش و گذاشت مهرداد بعد با نقشه زن اولی شوهرش و اون زنه مردن و برادر شوهرش که فک کنم اسمش مهرراد بود از خارج اومد و با دختره ازدواج کرد و دختره حامله شد دوقلو و بخاطر اینکه بچش ارامش داشته باشه رفت در اخرم که دو قلو ها ب دنیا اومدن و دختره با مهرراد اشتی کرد و زندگی کردن
کسی اسمش رو میدونه؟
اینو اگه پیدا کردین به منم بگین

• Like

گل گندم

رو به پیشرفت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
30/1/21
ارسالی‌ها
109
پسندها
191
امتیازها
618
مدال‌ها
2
سطح
1

• #4,296

ایمو

رو به پیشرفت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
23/8/20
ارسالی‌ها
206
پسندها
262
امتیازها
1,413
مدال‌ها
5
سطح
3

• #4,297
یه دختری به اسم صبا که ازدواج کرده و متوجه پشت پرده‌های شوهرش به خودش میشه. از اون ور هم متوجه میشه که برادر شوهرش از خیلی وقت پیش به این دختره حس داره و هنوزم فراموشش نکرده. تصمیم میگیره با برادر شوهرش، تلافی کنه. و میره با اون دوست میشه. و.....

راستش این رمان رو من چندین ماه پیش توی یه کانالی از تلگرام دیدم و نویسنده ش هم مریم پیروند بود. اگه اشتباه نکنم اسم این رمان (برادر شوهرم و من) بود اون موقع ولی هر چی میزنم گوگل یا توی هر کانالی میرم نمیتونم پیداش کنم. شاید اسمش عوض شده. اگه کسی این رمان رو خونده اسمش رو بگه و اینکه بگه چطوری میتونم پیداش کنم. اگه هم کسی این رمان رو داره برام بفرسته چون خیلی وقته دنبالش میگردم. ممنون. :risunis:

• Like

Zangoleh

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
3/3/21
ارسالی‌ها
4
پسندها
8
امتیازها
0
سطح
0

• #4,298
یه دختری به اسم صبا که ازدواج کرده و متوجه پشت‌پرده‌های شوهرش به خودش میشه. از اون ور هم متوجه میشه که برادر شوهرش از خیلی وقت پیش به این دختره حس داره و هنوزم فراموشش نکرده. تصمیم میگیره با برادر شوهرش، تلافی کنه. و میره با اون دوست میشه. و.....

راستش این رمان رو من چندین ماه پیش توی یه کانالی از تلگرام دیدم و نویسنده ش هم مریم پیروند بود. اگه اشتباه نکنم اسم این رمان (برادر شوهرم و من) بود اون موقع ولی هر چی میزنم گوگل یا توی هر کانالی میرم نمیتونم پیداش کنم. شاید اسمش عوض شده. اگه کسی این رمان رو خونده اسمش رو بگه و اینکه بگه چطوری میتونم پیداش کنم. اگه هم کسی این رمان رو داره برام بفرسته چون خیلی وقته دنبالش میگردم. ممنون. :risunis...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

Zangoleh

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
3/3/21
ارسالی‌ها
4
پسندها
8
امتیازها
0
سطح
0

• #4,299
سلام من دنبال یه رمان میگردم که اولش دختره عضو یه گروهک تروریستی شده بعد یکی از اون‌گروه کمکش میکنه فرار بکنه بعد همسایه یه پلیس میشه ولی نمیدونه پلیسه بهش کمک میکنه که جلوی بمب گزاریای اون گروهو بگیرن اخرشم پسره ازش خواستگاری میکنه فامیلیشم به اسم فامیلی پسره میکنه ممنون میشم اگه میدونید بگید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.