مباحث متفرقه پیدا کردن‌ رمان‌های بی‌نام

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Mebrahimj

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
3/3/21
ارسالی‌ها
1
پسندها
1
امتیازها
0
سطح
0

• #4,301
سلام
رمانی که دنبالشم درباره دختریه به اسم ماه بانو که پدرش پلیس هستش و دشمنان پدرش او را گروگان می گیرند و یک پسر که باربد نام داره و برادر رییس باند هست اونو میزنه و ازش فیلم میگیره و برای پدرش میفرسته پسر عمو دختره هم اون رو دوست داشته و باربد عاشق دختره میشه ... اگه کسی میدونه ممنون میشم بگه
منم دنبال همین رمان هستم ولی کسی اسمش رو نمیدونه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] *chista*

amin tiam

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
26/5/18
ارسالی‌ها
13
پسندها
38
امتیازها
33
مدال‌ها
1
سطح
0

• #4,302
سلام من دنبال رمانی هستم که ۴ تا برادراند و یک خواهر دارن به اسم نازگل
امیر کیان داخل یه هتل کار میکنه و به اجبار باعث ازدواج با دختری به اسم رویا شد
امیر حسین داخل یه کارخونه کار میکنه و از دختر صاحب کارخونه که اسمش عسل هست که معتاد شده بود ازدواج میکنه و یه دوست داره به اسم سهیل که با نازگل عروسی میکنه
امیر علی دختر دایی اش روشا رو دوست داره که دایی اش مخالفه اما بعد از خودکشی ای اون میزاره که عروسی کنن
امیر محمد از سربازی بر میگرده میبینه غزاله که دختر مورد علاقه اش بوده داره ازدواج میکنه بعد میره خواننده میشه بعد که دختره از شوهرش جدا میشه و باهم ازدواج میکنن

Mina_isa

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
21/12/20
ارسالی‌ها
3
پسندها
6
امتیازها
0
سطح
0

• #4,303
سلام دوستان من یه رمان خوندم درباره ی یه جراح معروف بود که برای تایید صلاحیتش پروندشو میدن به یه روانشناس خانم. که یه دختر جنوبی هم هست و عاشق همدیگه میشن. اسم رمان رو یادم نیست

YASAMAN.RAZIYAN

مدیر بازنشسته بیوگرافی
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
8/6/20
ارسالی‌ها
3,349
پسندها
13,524
امتیازها
45,473
مدال‌ها
26
سطح
20

• #4,304
سلام دوستان من یه رمان خوندم درباره ی یه جراح معروف بود که برای تایید صلاحیتش پروندشو میدن به یه روانشناس خانم. که یه دختر جنوبی هم هست و عاشق همدیگه میشن. اسم رمان رو یادم نیست
اگه اشتباه نکنم
تب بود

امضا : YASAMAN.RAZIYAN
  • Like

mademoiselle.asal

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
24/1/21
ارسالی‌ها
23
پسندها
42
امتیازها
40
سطح
0

• #4,305
رمان به من بگو لیلی از مهسا زهیری:458209-f12060c2c913aba8ccc50517d4698098:

• Like

zariii_

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
26/10/20
ارسالی‌ها
36
پسندها
66
امتیازها
103
مدال‌ها
1
سطح
0

• #4,306
سلام دنبال یه رمانم که اسم پسره امیرعلی بود بعد دختره نامزدش مرده بودا و اینا بعد پسره مزون داشت دخترم طراح لباس بود میره پیشش که اسم دوست دختر که این دوتا را با هم اشنا کرد سیا بود و پسره یعتی از این خوانا بوده و... اگر کسی میدونه اسمو لطفا بگه
رمان سرکوب:458047-6dc8ffbbdef9cc2a2419e3bb0fa8d8d5:

mehrazar

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
30/1/21
ارسالی‌ها
79
پسندها
133
امتیازها
578
مدال‌ها
2
سطح
1

• #4,307
سلام من دنبال رمانیم هرچی میزارم انگار کسی نخونده
پلیسیه
از دوران دبیرستان دختره شروع میشه که باباش ورشکست میشه میرن خونه دوست باباش زندگی میکنن که یه پسر داره که خارج بوده میزنه دختره عاشق اون میشه و اینا پسره دوباره میره خارج و دختره فراموشش میکنه و میره پلیس میشه یه بار تو یه پرونده میفهمه پسر دوست باباش همه کاره باند قاچاقه(خود پسره وقتی فهمیده اینم تو این پرونده است یه جا محرمانه قرار گذاشت و گفت میخواد همکاری کنه)میره و این حبس ابد میخوره پرونده هم تموم میشه که دختره عاشق فرمانده پرونده شده و میاد خواستگاری و ازدواج میکنن
خودم پیداش کردم
اسمش :مستر سیبیل

❦ATEFEH❦

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
22/2/21
ارسالی‌ها
21
پسندها
52
امتیازها
90
سطح
0

• #4,308
رمان‌یه‌دختری‌که‌به‌
خاطر‌کار‌باباش‌تو‌خارج
زندگی‌می‌کنن‌.‌تو
گذشته‌یه‌اتفاقی‌براش
میفته‌که‌زیبایی‌هاشو‌
میپوشونه‌و‌خودشو‌زشت
نشون‌میده‌.موهاشو
می‌پوشو‌نه‌ونمی‌زاره
کسی‌ببیندشون‌‌لنز‌
می‌زاره‌و‌مانتو‌های‌گشاد
میپوشه‌که‌خودشو‌چاق
و‌زشت‌نشون‌می‌ده‌بعد
می‌ره‌دانشگاه‌وبقیه‌به
خاطر‌ظاهرش‌مسخرش
می‌کنن‌یه‌اکیپ‌پسر‌هم‌
هست‌که‌بیشتر‌از‌بقیه
تحقیر‌و‌مسخرش‌می‌کنن

شکلاتییییی

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
19/1/21
ارسالی‌ها
30
پسندها
58
امتیازها
90
سطح
0

• #4,309
یه رمانی انتقامی بود ک پسری ب اسم مسیح ک برای انتقام کشته شدن خواهرش نزدیک دختره میشه و خب دختره رو عاشق خودش میکنه و با هم ازدواج میکنن ، بعد ازدواج چند ماه میگذره تا اینکه مسیح با مدارک و .... میره خونه بابای دختره و پدره رو دستگیر میکنه ، در اصل شغل اصلی مسیح پلیس بوده ک بعد اون ماجرا بقیه میفهمن و بابای دختره قاچاق مواد بوده و همون روز دختره میفهمه ک بارداره ، میخاد بره خونه پدرش ک میبینه پدرش دسگیر ، دیگ دختره میفهمه و مسیح میگه میخام ازت طلاق بگیرم و بچه هم باید سقط کنی ، دختره هم با کلی التماس میخاد مسیح رو راضی کنه اما راضی نمیشه تا اینکه هم طلاق میگیرن و هم بچه رو سقط میکنن .

و اسم رمان رو هم فراموش کردم .
کسی میدونه ؟...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

• Like

حیران

کاربر سایت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
7/9/20
ارسالی‌ها
170
پسندها
483
امتیازها
5,063
مدال‌ها
6
سطح
7

• #4,310
وای دوستان چقدر رمان اسارت عشق قشنگ بود
کسی لینک جلد دومش به اسم راز تلخون نداره

امضا : حیران
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.