دفتر خاطرات دفتر خاطرات Nina♡ | اختصاصی انجمن یک رمان

• نویسنده موضوع ANAM CARA
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 5
  • بازدیدها 469
  • کاربران تگ شده هیچ

ANAM CARA

سرپرست ادبیات + مدیر تالار کتاب
پرسنل مدیریت
سرپرست تالار
تاریخ ثبت‌نام
13/1/21
ارسالی‌ها
1,803
پسندها
24,345
امتیازها
44,573
مدال‌ها
37
سطح
28

• نویسنده موضوع
  • مدیر
IMG_20240128_140434_502.jpg
بسم‌تعالی~
ای همه هستی ز تو پیدا شده
خاک ضعیف از تو توانا شده

این تاپیک متعلق به .Mobina. Nina♡ هست و شخص دیگری اجازه فعالیت در آن را ندارد. برای داشتن تاپیک مشابه درخواستتون رو در این تاپیک اعلام کنید.
درخواست تاپیک دفتر خاطرات نویسندگان

امضا : ANAM CARA

.Mobina.

مدیر تالار ادبیات
پرسنل مدیریت
مدیر تالار ادبیات
تاریخ ثبت‌نام
12/1/24
ارسالی‌ها
3,873
پسندها
9,342
امتیازها
38,773
مدال‌ها
20
سطح
16

• مدیر
سلام، خب شاید حتی عجیب باشه حرفام؛ اما حقیقت هست. حقیقتی که با رمان، زیادی فرقی نداره.
اوایل رمان‌نویسی، خیلی ضعیف بودم. در سایت دیگه‌ای بودم و کسی به طور دقیق یادم نمی‌داد که رمان چطوری تایپ میشه و قواعدش چیه. کم‌کم وارد سایت‌های دیگه شدم و با اینجا آشنا شدم. طبیعتاً اینجا بهترین سایت بود، پس کم‌کم شروع به خوندن آموزشاتش کردم و برای رنک نظارت، اعلام‌آمادگی کردم.

.Mobina.

مدیر تالار ادبیات
پرسنل مدیریت
مدیر تالار ادبیات
تاریخ ثبت‌نام
12/1/24
ارسالی‌ها
3,873
پسندها
9,342
امتیازها
38,773
مدال‌ها
20
سطح
16

• مدیر
خداروشکر زود یاد می‌گرفتم و سریع به نظارت تسلط پیدا کردم؛ اما همه‌چیز اینطور پیش نرفت.
این وسطا، دلنوشته، داستان و رمان می‌نوشتم. یک طرفدار پر و پا قرص پیدا کردم که تک‌تک آثارم رو می‌خوند و لایک می‌کرد و راجبش نظر می‌داد. واقعاً انرژی مثبت بود برام! تا اینکه با یک سایت تازه‌تاسیس آشنا شدم و رفتم اونجا. خودم رو دست بالا گرفتم و پیشنهاد همکاری با موسسش رو دادم؛ در حالی که هیچی‌ام بلد نبودما!

آخرین ویرایش

.Mobina.

مدیر تالار ادبیات
پرسنل مدیریت
مدیر تالار ادبیات
تاریخ ثبت‌نام
12/1/24
ارسالی‌ها
3,873
پسندها
9,342
امتیازها
38,773
مدال‌ها
20
سطح
16

• مدیر
هیچ‌وقت فکرش رو هم نمی‌کردم که به اینجا ختم بشه؛ اما پیشنهادم برای همکاری با مدیرکل اون سایت، قبول شد. باهم وارد کار شدیم و کم‌کم، تمام حرفه‌های نویسندگی رو یاد گرفتم. از جمله ویراستاری، نظارت، طراحی، گویندگی و ... . طوری شده بود که همه‌کاره‌ی سایت، من شده بودم. هرکس سوالی چیزی داشت، از من می‌پرسید. اطلاعاتم از موسس بالاتر زده بود.

.Mobina.

مدیر تالار ادبیات
پرسنل مدیریت
مدیر تالار ادبیات
تاریخ ثبت‌نام
12/1/24
ارسالی‌ها
3,873
پسندها
9,342
امتیازها
38,773
مدال‌ها
20
سطح
16

• مدیر
و دقیقاً اینجا بود که یک معجزه رخ داد!
همون طرفدار پر و پا قرصی که گفتم عاشق آثارم بود، اومد و بهم گفت من موسس فلان جا هستم و بهم پیشنهاد ساخت سایت داد.
اولش جا خوردم و با HADISEH._.pd HADISEH._.pd در میون گذاشتم. حدیث بهترین رفیقم بود و بهش اعتماد داشتم. اونم تعجب کرد که یک موسس قوی، بهم چنین پیشنهادی داده. فکر کردیم قصد کلاه‌برداری‌ و سوءاستفاده ازمون رو داره.

.Mobina.

مدیر تالار ادبیات
پرسنل مدیریت
مدیر تالار ادبیات
تاریخ ثبت‌نام
12/1/24
ارسالی‌ها
3,873
پسندها
9,342
امتیازها
38,773
مدال‌ها
20
سطح
16

• مدیر
در نهایت اشتباه کردیم و پیشنهاد کارش رو قبول کردیم. کشکی‌کشکی رفتم و موسس یک سایت شدم. از خاک بلندشدم و خیلی چیزها رو یاد گرفتم.
تالارسازی، سرور عوض کردن، پیشوند ساختن، مدیریت کردن و ... . برخلاف انتظارتمون، سایتمون زود پیشرفت کرد و روز به روز کاربرانمون بیشتر می‌شدن تا اینکه...