دفتر خاطرات دفتر خاطرات melin f | اختصاصی انجمن یک رمان

• نویسنده موضوع ANAM CARA
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 4
  • بازدیدها 256
  • کاربران تگ شده هیچ

ANAM CARA

سرپرست ادبیات + مدیر تالار کتاب
پرسنل مدیریت
سرپرست تالار
تاریخ ثبت‌نام
13/1/21
ارسالی‌ها
1,809
پسندها
24,411
امتیازها
44,573
مدال‌ها
37
سطح
28

• نویسنده موضوع
  • مدیر
IMG_20240128_140434_502.jpg
بسم‌تعالی~
ای همه هستی ز تو پیدا شده
خاک ضعیف از تو توانا شده

این تاپیک متعلق به melin f melin f هست و شخص دیگری اجازه فعالیت در آن را ندارد. برای داشتن تاپیک مشابه درخواستتون رو در این تاپیک اعلام کنید.
درخواست تاپیک دفتر خاطرات نویسندگان

امضا : ANAM CARA

melin f

کاربر سایت
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
20/4/23
ارسالی‌ها
382
پسندها
2,389
امتیازها
12,063
مدال‌ها
12
سطح
9

سلام سلام؛ حالتون چطوره؟ گرچه نمیدونم کسی ممکنه بخونه یا نه؛ اما من کلی ذوق دارم؛ چون یه سری حرف هست که دوست دارم بگم.
حرفام زیادم قشنگ نیستن؛ یا بهتره بگم مثبت و قشنگ نیستن. شایدم بشن نمیدونم. ولی تو این سه سالی که من مینویسم؛ همراه با اتفاقای خوب؛ اتفاقهای بد زیادیم افتاد. اگه بخونین خوشحال میشم.

melin f

کاربر سایت
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
20/4/23
ارسالی‌ها
382
پسندها
2,389
امتیازها
12,063
مدال‌ها
12
سطح
9

از چی اول بگم؟ خب بهتره از رمان خوندنم شروع کنم. فکر کنم همش ده سالم بود که شروع کردم به رمان خوندن. اولاش یه کم یه کم میخوندم اما بعدش یهو به خودم اومدم دیدم روز و شبم شده رمان! رمان پس از رمان؛ رمان پس از رمان...
گمونم اگه اشتباه نکنم یه دو سالی گذشت. یهو به خودم اومدم دیدم دلم عجیب میخواد من هم جز اون نویسنده ها باشم. اوایل فقط تو ورقه مینوشتم. یه رمان کلیشه ای با شخصیتای کلیشه ای تر! اصلا نمیدونم چی شد که دیدم دارم مینویسم. میدونید که! اولین اثر آدم نمیتونه اونقدرام خوب باشه گرچه که من دیدم کسایی رو که از همون اول بلدترین بودن. اما خب من جزشون نبودم. سنمم که کم بود!

melin f

کاربر سایت
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
20/4/23
ارسالی‌ها
382
پسندها
2,389
امتیازها
12,063
مدال‌ها
12
سطح
9

با عجله و بی فکر شروع کردنم باعث شد به همون اندازه زود از اولین رمانم دست بکشم. کلیم نوشته بودم تازه! خیالم شده بود نوشتن و اشتراکگذاری رمانم. اما من دختر بیتجربه ای بودم. نمیدونستم چطور باید تو انجمنها رمان بذارم؛ نمیدونستم اصلا روندش چطوریه! نمیدونستم یه رمان خوب چه معیارهایی داره و...
جایی که من بهش برخوردم هم یه انجمن با امکانات پایین بود. اونوقت اصلا نمیدونستم میشه به انجمنهای دیگه ای هم رفت و اصلا نمیدونستم انجمن دیگه ایم وجود داره!
#خنگ_به_معنای_واقعی!
شایدم نباید خودم رو سرزنش کنم به هر حال من سنمم کم بود خب.

melin f

کاربر سایت
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
20/4/23
ارسالی‌ها
382
پسندها
2,389
امتیازها
12,063
مدال‌ها
12
سطح
9

واقعا خیلی مینوشتم. همه ی رمانام فکر کنم باهم یه بیست تایی میشدن. البته فکر نکنید همش رو ادامه دادما! نه! همش نصفه ول میکردم. یکی از رمانهام رو شصت پارتی نوشتم. البته تو انجمن نه ها! راستش قضیش اینه که تو انجمنه یه مدتی نتونستم عضو بشم و اینا؛ به همین دلیل تو یادداشت مینوشتم. نوشتن با یادداشت چیزی نبود که دوست داشته باشم به همین سبب دنبال برنامه هایی گشتم که بتونم توشون بنویسم؛ که رایدر (writer) رو پیدا کردم و خیلیم ازش خوشم اومد. البته قبلش چندتا برنامه ی دیگم گرفته بودم قبلش ولی به دلم ننشسته بود. خوب بلد نیستم تعریف کنم ولی دورانی واسه خودم داشتم. حتی انقدر که خاطره هام زیادن دارم قاتی میکنم. ولی یه چیزی رو خوب میدونم. اینکه خیلی نقد شدم خیلی... هر کی جای من بود نا امید میشد. ولی من...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.