مباحث متفرقه پیدا کردن رمان‌های بی‌نام

Baran.83

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
22/5/23
ارسالی‌ها
12
پسندها
12
امتیازها
33
سطح
0

• #1,671
سلام من یه رمانی رو قبلا خونده بودم ولی نه اسم خود رمان ونه اسم شخصیت هاش یادمه):
فقط همین قدر یادمه که رمان خون آشامی بود،یه روز که دختره جنگل نزدیک خونشون میره خون آشام دختره رو میبره به قصر مخفی خودشون که یه سیاه هست بعد دختره وقتی میخواد برگرده خونشون خون آشام بخاطر اینکه عاشقش بوده اونو تبدیل میکنه به خون آشام بعدا با هم ازدواج میکنن یه بچه هم به دنیا میارن دختره حافظه شو ازدست داده بعد که همه چیزیادش میاد برمیگرده پیش خانوادش یادمه خون آشامه شب ها تبدیل می شد به خفاش وپرواز میکرد پرواز کزدن رو به دختره هم یاد میده اگه کسی میدونه اسمشو بهم بگید لطفا میدونم خیلیرطولانی نوشتم
لطفا اگه میدونید اسمشو بگید خیلی وقته دنبالشم

Baran.83

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
22/5/23
ارسالی‌ها
12
پسندها
12
امتیازها
33
سطح
0

• #1,672
میشه لطفا یکی بگه اسم این رمان چیهههه دیوونه شدممممم
پسره دختررو میدزده و بهش دست درازی میکنه البته از قبل عاشقش بوده ولی دختره نمیشناسش و فقط چشمای پسره واسه دختره اشناست
یکی بگهههههه

( پسره یکی از دوستاش که دکتره ام میاره دختررو معاینه کنه که اون وسره ام میخواد به دختره کمک کنه که دختره فر

میشه لطفا یکی بگه اسم این رمان چیهههه دیوونه شدممممم
پسره دختررو میدزده و بهش دست درازی میکنه البته از قبل عاشقش بوده ولی دختره نمیشناسش و فقط چشمای پسره واسه دختره اشناست
یکی بگهههههه

( پسره یکی از دوستاش که دکتره ام میاره دختررو معاینه کنه که اون وسره ام میخواد به دختره کمک کنه که دختره فرار...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

Baran.83

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
22/5/23
ارسالی‌ها
12
پسندها
12
امتیازها
33
سطح
0

• #1,673
رمانی که توش دختره رو میدزدن به خاطر اینکه یکی از اعضای باند تو کیفش مواد جاسازی کرده بوده بعد به خاطر اینکه دختره چهره های اینا رو دیده بود میخوان بکشنش که همون لحظه رئیس همون باند تیر میخوره و دختره نجاتش میده واسه همین دختره رو میبرن تو گروه خودشون ینی مجبورش میکنن بعد این رئیسه یه رفیق داشت که دست راستش میشده که همش از دختره مراقبت میکنه
سلام اسم رمان رو پیدا کردی؟

عسلیییی

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
23/5/23
ارسالی‌ها
4
پسندها
3
امتیازها
0
سطح
0

• #1,674
سلام دوستان خوب هستید دارم دنبال یه رمان میکردم

دختر موهاش هویجیه عاشق استاد نقاشیشون هست دختر یک خواهر داره و یک برادر
پسره عاشق خواهر دختره میشه و باهاش ازدواج می‌کنه
دختر عاشق اینکه یه پسر چشم آبی شوهرش بشه ولی یک روز یکی از رفیق های داداشش بهش پیشنهاد دوستی میده دختره قبول نمیکنه تا........ ازدواج اجباری میکنن و می‌فهمه پسره پلیس مخفیه و زن اول داره اسم زنش هم فکر کنم مارال بود

sdymaydh

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
10/4/23
ارسالی‌ها
17
پسندها
68
امتیازها
90
مدال‌ها
1
سطح
0

• #1,675
سلام
رمان در مورد یه دختر بود که فکر کنم عاشق همسایه شون بود. می‌رفت پارکی که روبه رو خونه مرد و هر روز منتظرش می‌شد که موقع رفتن به سرکار ببینتش. مرده هم پلیس بود. یه روز تو پارک یه دختره میاد و بهش یه بسته میده که بده به عشقم و بعدش هم معلوم میشه تو این بسته ها مواد مخدر جابه جا میکنن و دختره هم بی گناه مقصر میشه.
یکی از دوستانم خواستن اگه اسمشو میدونید ممنون میشم بگید
همسایه پری

sdymaydh

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
10/4/23
ارسالی‌ها
17
پسندها
68
امتیازها
90
مدال‌ها
1
سطح
0

• #1,676
سلام من دنبال رمانی میگردم
که یه مرد میخواد از مرز قاچاقی رد بشه ولی مشکلی پیش میاد و مجبور میشه مدتی رو خونه زنی به اسم راضیه یا مرضیه بمونه و این زنه سرپرست چندتا بچه است و تو یکی از روستاهای شهر خوی میمونه
ستی

Ghazal.f

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
18/12/22
ارسالی‌ها
7
پسندها
12
امتیازها
33
سطح
0

• #1,678

شاه ماهی؛

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
23/5/23
ارسالی‌ها
1
پسندها
4
امتیازها
0
سطح
0

• #1,679
سلام یک رمان بود دختره دانشجوی رشته فیزیک بود و بعد بورسیه می شود آلمان در آنجا برای تکمیل دوره از طرف دانشگاه به آمریکا می ررود از او می خواهند در همان جا بماند قبول نمی کند به ایران می آید یادم نیست خانواده اش چی شده بودند فقط یادم قبل از رفتن خانه و یک زن که در خانه بود به او بی بی می گفت...
منم دنبالشم پیدا کردی به منم بگو

Baran.83

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
22/5/23
ارسالی‌ها
12
پسندها
12
امتیازها
33
سطح
0

• #1,680

نه والا میگردم ولی نیست
منم خوندم اتفاقا رمان خیلی خوبی بود ولی اسمش یادم نیست فک کنم آغوش داشت اسمش تازه دختره تو کارروز نامه واین چیزا بود اون پسره که گفتی هم بعدا برادرش درمیاد من از تو برنامه رمانستان خوندم رمان های خیلی کمی داره لطفا اگه اسمشو پیدا کردی به منم بگو