مباحث متفرقه پیدا کردن رمان‌های بی‌نام

F_si

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
3/5/22
ارسالی‌ها
2
پسندها
2
امتیازها
0
سطح
0

سلام رمانی بود که زمان قدیم که دختر سرایدار عاشق پسر آروم رییسشون میشه و برادر دختر یه شب تو باغ اونا رو باهم می بینه و پسر رییسش رو به قتل میرسونه و و دختر برای رضایت زن پسر ساکت رییسش میشه بعد یکی دو سال از شوهرش با برادرش فرار میکنه و پسرش رو میزاره اسم شوهرش بهزاد بود و سالها بعد .....
بچش بزرگ میشه و اون هم با دختر عمش یه داستانی داره و آخر داستان می فهمند که اون شب تو باغ در واقع خواهر مقتول اتفاقی برادرشو کشته
اسمش راز های عقیق هستش

F_si

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
3/5/22
ارسالی‌ها
2
پسندها
2
امتیازها
0
سطح
0

یه رمانی بود دقیق یادم نیس ولی دختره از اون دختر سرکشا بود که هیچکس حریفش نبود یه بارم اتاقشو دراومد رنگ مشکی زد عین این خونه های ارواح یه طناب دارم وصل کرد بالا سقف اتاقش یه داداشم داشت این دختره هم عاشق داداش دوستش میشه بعد با یه دختری چادری دوست میشه میرن یه موسسه ای که داخلش موسیقی و چیزای هنری تدریس میشد دختره هم متحول میشه از این رو به اون رو میشه به داداش دوستش هم میگه دوستش داره ولی داداش دوستش میزنه زیر ذوقش دیگه هیچی دختره چادری میشه و همین حرفا دیگه
لطفا اگه کسی اسم رمان رو میدونه بگه خیلی دنبالشم
یک بار نگاهم کل و جلد دومش برایم از عشق بگو

علیزاده

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
5/5/22
ارسالی‌ها
2
پسندها
2
امتیازها
0
سطح
0

سلام من یه رمانی قبلا خوندم که دختره دانشجو بوده به اصرار پدرش ازدواج می‌کنه بعد پسره و دختره از هم جدا میشن فکر کنم دختره باردار بوده نمیدونسته و بعد دختره دکتر زنان میشه و یکبار تصادفی پسره رو ملاقات می‌کنه اسم رمان چیه هرچی میگردم پیداش نمیکنم ؟

علیزاده

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
5/5/22
ارسالی‌ها
2
پسندها
2
امتیازها
0
سطح
0

یه رمان دیگه هم هست که دختره با پسره صیقه میشن بعد دختره می‌فهمه بارداره و پسره میگه سقطش کن دختره هم این کارو نمیکنه و نگه میداره و برادرشوهرش می‌فهمه و سعی می‌کنه ازش مراقبت کنه و پسره هم بعدا پشیمون میشه از کارش خلاصه باهم ازدواج میکنن اسمش چیه؟

pouneh

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
1/4/21
ارسالی‌ها
378
پسندها
11,566
امتیازها
27,613
مدال‌ها
15
سطح
19

سلام من یه رمانی قبلا خوندم که دختره دانشجو بوده به اصرار پدرش ازدواج می‌کنه بعد پسره و دختره از هم جدا میشن فکر کنم دختره باردار بوده نمیدونسته و بعد دختره دکتر زنان میشه و یکبار تصادفی پسره رو ملاقات می‌کنه اسم رمان چیه هرچی میگردم پیداش نمیکنم ؟
سلام رمان شهر زیبا رو چک کنید

امضا : pouneh

ملکه شب

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
9/5/22
ارسالی‌ها
1
پسندها
1
امتیازها
0
سطح
0

سلام رمانی که دختره دانشجو پزشکی بود و اینکه پدرش آشپز بیمارستان بود یکبار ازدواج کرده بود با همکلاسیش و طلاق گرفته بود همکلاسی با یک پرستار ازدواج کرده بود و بعد از کلی ماجرا با استادش که جراح قلب بود ازدواج کرد خانواده استادش همگی پزشک بودن

قاصدک سفید

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
9/5/22
ارسالی‌ها
3
پسندها
4
امتیازها
0
سطح
0

سلام .اسم یه رمانی میخواستم پسره اسمش فریاد که عاشق دختری میشه که اسمش نوازش ولی نمیدونم چرا باخواهرش ازدواج میکنه که خواهره میمیره

قاصدک سفید

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
9/5/22
ارسالی‌ها
3
پسندها
4
امتیازها
0
سطح
0

لطفا اسم این رمانو بگید ☹️

قاصدک سفید

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
9/5/22
ارسالی‌ها
3
پسندها
4
امتیازها
0
سطح
0

_FATIMAQoo_

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
21/2/22
ارسالی‌ها
1
پسندها
2
امتیازها
0
سطح
0

سلام
یه رمانی قبلا خوندم البته فقط چند پارتشو کامل نخوندم... سبک رمان قدیمی بود مربوط به زمان شاه بود، دختره وکیل بود و عاشق موکلش مانی میشه، مانی هم خیلی دختر بازه، یه ساواکی به اسم ارش عاشق دختره می شه و به زور باهاش ازدواج می کنه، دختره تنها زندگی می کنه مامانش پیش دختره زندگی نمی کنه..

آخرین ویرایش توسط مدیر