مباحث متفرقه پیدا کردن رمان‌های بی‌نام

diann

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
6/11/22
ارسالی‌ها
34
پسندها
69
امتیازها
90
سطح
0

• #1,581

diann

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
6/11/22
ارسالی‌ها
34
پسندها
69
امتیازها
90
سطح
0

• #1,582
یه رمانی بود اسمشو یادم نیست ممنون میشم کمکم کنید
داستان درمورد پسری بود که دخترا رو گول میزد بهشون نزدیک میشد و ازشون پول میگرفت فک کنم میخواست یکی از اعضای خانوادشو از زندان بیاره بیرون بعد با یه دختری برخورد میکنه که استاد دانشگاه بود و برخلاف انتظارش اصلا تو نخ پسربازی و پارتی و اینا نیست و کم کم عاشق پسره میشه پسره هم عاشقش میشه ولی خب پسره یه زندگیه الکی و فیک رو به دختره نشون داده بود ،بعد ها حقیقت رو به دختره میگه برخلاف انتظارش دختره با این موضوع کنارمیاد و میمونه پاش و... اسم پسره هم سیاوش بود فک کنم
مادرش هم تو خونه ی دختره خدمتکار بود،البته خوده پسره اینو نمیدونست.
کسی اسمشو یادش میاد؟
کسی اگه اسمشو میدونه ممنون میشم کمکم...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

Ruhina

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
20/7/22
ارسالی‌ها
1
پسندها
4
امتیازها
0
سطح
0

• #1,583
سلام دوستان من دنبال رمانی میگردم که یه مدت پیش خوندمش خلاصش این بود که یه پسر وضع مالی خوبی نداشت برای نقش نامزد دختره رو بازی کنه وارد خونه شد چون دختر یه دختر خوشگل چشم ابی بود که بر اثر خیانتی که نامزدش بهش کرده بود شو ک عصبی بهش وارد شده بود و الان کور بود این پسر هم چون صداش خیلی شبیه نامزد دختره بود خانواده دختره اورده بودنش تا از دختره مراقبت کنه حالا اونجا پسره عاشق خواهر دختره میشه یه دختر چشم قهوه ای که به اندازه اون خواهر کورش چندان خوشگل هم نبود
دوستان اگه کسی اسم این رمان رو میدونه بهم بگه ممنون میشم

MehrDãd.K

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
28/4/17
ارسالی‌ها
1,234
پسندها
70,707
امتیازها
61,573
مدال‌ها
27
سطح
43

• #1,584

MehrDãd.K

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
28/4/17
ارسالی‌ها
1,234
پسندها
70,707
امتیازها
61,573
مدال‌ها
27
سطح
43

• #1,585
سلام من دنبال یه رمانی میگردم که کلا ت محیط بیمارستان باشه عشق و عاشقیشون مثل رمان عبور از غبار و دروغ شیرین
رمان راز یک سناریو اشاره داره به بیمارستان؛ و قلم ۱۰/۱۰
رمان دروغ شیرین هم جفتشون پزشک بودن و قصه قشنگی داشت

آخرین ویرایش

فاطمه شکیبا

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
8/9/18
ارسالی‌ها
2,021
پسندها
12,342
امتیازها
38,673
مدال‌ها
21
سطح
20

• #1,586
سلام دنبال رمانی میگردم اسم دختره رو‌یادم نیس با دختر همسایشون دوست بودن و برای کنکور درس میخوندن بعد دوست دختره ی داداش داشت اسمش امین بود مذهبیم بود دختره عاشق داداش دوستش میشه اون نمیفهمه بعد پسرع زن میگیره بچه دارم میشن زنش میمیره دختره نمیدونم پرستارش میشه یا باهاش ازدواج میکنه خیلی درگیرشم‌کسی اسمشو نمیدونه؟؟؟؟
من با تو به قلم لیلی سلطانی

امضا : فاطمه شکیبا

Pari3156

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
4/4/23
ارسالی‌ها
3
پسندها
3
امتیازها
0
سطح
0

• #1,587
سلام...یه رمانی هست داداش دختره قاتل میشه و دختره برای اینکه داداش اعدام نشه خونبس میشه وشرط خونبس شدنش اینه همیشه باید نقاب رو صورتش باشه...کسی اسم این رمان میدونه
کسی اسم این رمانو نمی دونه خسته شدم بسکه دنبالش گشتم...رمان خونبس و اربابی هست

leila_hzg

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
13/4/23
ارسالی‌ها
1
پسندها
1
امتیازها
0
سطح
0

• #1,588
سلام دوستان لطفا اگه کسی اسم این رمانو میدونه بگه

یه دختر بود تو هتل بایک صحنه قتل مواجه میشه که پسر تو اتاقش با اسلحه یکی رو میکشه و دختره میبینه و داستان از اونجا شروع میشه

mooody

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
13/4/23
ارسالی‌ها
2
پسندها
1
امتیازها
0
سطح
0

• #1,589
با سلام خدمت تمامی عزیزان
طبق تقاضاهایی که داشتیم مبنی بر زدن این بخش، تاپیک زده شد؛ ولی در صورت رعایت نکردن قوانین تاپیک بسته خواهد شد‌.

قوانین:

●تاپیک برای پیدا کردن رمان های گمنام می باشد، پس لطفا "معرفی" یا "درخواست رمان" نداشته باشید!

●برای پیدا کردن رمان مد نظرتون، فقط کافیه که خلاصه ای از رمان یا نکته های بولد اون‌ رمان که به خاطر دارید رو بنویسید.

●دوستانی که داوطلب کمک کردن در این زمینه هستند و اسم اون رمان مجهول رو می دونند، اول باید بررسی کنند تا مطمئن بشوند که قبلا به اون سوال، پاسخی داده نشده باشه.

●برای پاسخ دادن از

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] leila_hzg

mooody

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
13/4/23
ارسالی‌ها
2
پسندها
1
امتیازها
0
سطح
0

• #1,590
سلام
با سلام خدمت تمامی عزیزان
طبق تقاضاهایی که داشتیم مبنی بر زدن این بخش، تاپیک زده شد؛ ولی در صورت رعایت نکردن قوانین تاپیک بسته خواهد شد‌.

قوانین:

●تاپیک برای پیدا کردن رمان های گمنام می باشد، پس لطفا "معرفی" یا "درخواست رمان" نداشته باشید!

●برای پیدا کردن رمان مد نظرتون، فقط کافیه که خلاصه ای از رمان یا نکته های بولد اون‌ رمان که به خاطر دارید رو بنویسید.

●دوستانی که داوطلب کمک کردن در این زمینه هستند و اسم اون رمان مجهول رو می دونند، اول باید بررسی کنند تا مطمئن بشوند که قبلا به اون سوال، پاسخی داده نشده باشه.

●برای پاسخ دادن از *نقل قول کردن* پست شخص...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.