• تذکر:

نویسندگان عزیز از نوشتن رمان‌هایی با محتوای غیر اخلاقی خودداری کنید. در صورت مشاهده چنین موضوعی صحنه رمان شما بدون تذکر توسط ناظرین حذف خواهد شد.

مواردی که شامل موضوعات غیراخلاقی می‌شود عبارت‌است از:

1. پرداختن به زندگی افرادی با گرایش های خاص مانند (هم‌جنس‌گرایی، ....)

2. بیان صریح عقاید سیاسی در رمان‌ها و زیر سوال بردن چارچوب‌های جامعه اسلامی

3. بیان توصیف صریح جنسی و به کار بردن کلمات ناشایست.

و...

قبل از ایجاد رمانتان موارد زیر را در نظر داشته باشید:

1. اسم رمان خود را طوری انتخاب کنید که داری مصادیق مجرمانه و خلاف عرف جامعه نباشد.

2. از به کار بردن کلمات جنسی و مواردی که با شئونات اسلامی مغایرت دارد، به جد خودداری کنید.

3- برای تایپ رمان می توانید طبق تاپیک آموزشی زیر رمان خود را ارسال کنید:

کلیک کنید

4. با مطالعه رمان‌های نویسندگان انجمن به آن‌ها امید نوشتن خواهید داد.

کلیک کنید

در حال تایپ رمان قاتل سکه‌ای | سحر کاربر انجمن یک رمان

S@h@r

کاربر سایت
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
8/3/20
ارسالی‌ها
613
پسندها
7,202
امتیازها
21,973
مدال‌ها
18
سطح
13

• نویسنده موضوع
لبخند تلخی زد و سرش را به علامت تاکید حرفم تکان داد. تای ابرویی بالا داد و چهره‌اش بوی غم گرفت.
- وقتی فهمیدم دخترم دلشو باخته... خیلی حساس‌تر شدم. خیلی به امیر سخت گرفتم. اما وقتی فهمیدم هیچ مردی تو دنیا به اندازه امیر نمی‌تونه عاشق دیبا باشه، خیالم راحت شد. و وقتی مطمئن شدم امیر مجنون دیباست، که مشخص شد دیبا سرطان داره. امیر تا روز آخر امیدوار بود دیبا خوب میشه، دوباره سرپا میشه. دیبا با خنده رفت، همه لحظات خوبشو با امیر، زندگی کرد و لحظات بعدشم با امیر گذروند.
بغض سرهنگ، هنوز مغرور بود و سرسنگین. آخرین پک را زد و ته سیگار را انداخت و زیر کفش های مشکی گلی‌اش له کرد.
- امیر تو این چند ساله کم نکشید، از بیماری دیبا و خرج و مخارج سنگینش، از این علی بی‌فکر، از داغداری بیش از اندازه...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : S@h@r

S@h@r

کاربر سایت
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
8/3/20
ارسالی‌ها
613
پسندها
7,202
امتیازها
21,973
مدال‌ها
18
سطح
13

• نویسنده موضوع
(حدود شش سال قبل، دوشنبه، اسفند ۱۳۹۶، تهران)

نشسته بودم. از لای نرده‌های پل هوایی به خیابان نگاه می‌کردم. خیابان با وجود اینکه شب از نیمه گذشته بود، هنوز شلوغ بود. البته تعجبی نداشت، چون دم عید بود.
کاپشن پاره‌ و نازکی به تن داشتم و از سرما می‌لرزیدم. خماری هم رعشه به اندامم انداخته بود. کلمات آخرین اس‌ام‌اس ملیکا جلوی چشمم رژه می‌رفتند.
- من هیچ وقت با یه معتاد ازدواج نمی‌کنم... دیگه مزاحمم نشو... دوشنبه قراره با مهبد عقد کنم... اگه دوستم داری دیگه سمتم نیا... تو حتی عرضه جمع کردن خودتم نداری.
راست می‌گفت. ملیکا کاملا حق داشت. زن احتیاج به مردی دارد که بتواند با خیال راحت به او تکیه کند. نه مردی که حتی آب دماغش را نمی‌توانست بالا بکشد.
اما من که داشتم ترک می‌کردم! مگه معتاد شدنم تقصیر...

S@h@r

کاربر سایت
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
8/3/20
ارسالی‌ها
613
پسندها
7,202
امتیازها
21,973
مدال‌ها
18
سطح
13

• نویسنده موضوع
- کل روز دنبالت گشتم. آخرش شمارتو دادم به بچه‌ها، اونا پیدا کردن. ولی باورم نمیشه اومدی بودی خودتو بکشی! مرتیکه خماری زده به سرت؟!
بلند شدم.
- تو و بچه ها غلط کردید با هفت پشتتون.
درد بدنم اصلا اجازه نمی‌داد بفهمم دارم چکار میکنم. گیج میزدم و تعادل نداشتم.
- جون خودمه، می‌خوام خودمو از جون محروم کنم... خلاص شم.
- هههه! خلاص شی! بدبخت تازه گرفتار میشی! فکر کردی اون دنیا برات فرش قرمز پهن کردن؟ بله درست فکر کردی. منتها فرش قرمز پهن کردن مستقیم به مقصد جهنم!
سعی میکردم تعادلم را حفظ کنم.
- اونشم باز به خودم مربوطه. من و خدای خودم با هم کنار میایم. هر عذابی بده، تحملش از عذاب این دنیا آسون تره. حداقل می‌دونم دردم برا مجازاته.
امیر دستی به صورتش کشید.
- رامین... تو یه هفتس پاکی! همیشه خماری...

آخرین ویرایش