مباحث متفرقه پیدا کردن‌ رمان‌های بی‌نام

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

zareishima

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
14/7/20
ارسالی‌ها
1
پسندها
0
امتیازها
0
سطح
0

• #1,291
سلام یه رمان بود که اسمش یادم نیست یه دختره بود که از دست ناپدریش فرار میکنه با نامزد دختر عموش ازدواج میکنه بعد پسر میبرتش توی یه روستایی اطراف آذربایجان
لطفا اگه کسی اسمشو میدونه بگه

Mzn

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
29/9/19
ارسالی‌ها
10
پسندها
12
امتیازها
33
سطح
0

• #1,292
سلام دوستان خواهش میکنم اگه کسی اسم این رمانو میدونه کمکم کنه..
رمان درمورد یه دختره است که پدرش آدم‌مهمیه و پدر و برادرش بخاطر مادرشون که خارج از کشور تحت درمانه مدام در رفت و آمدن و دختره با خدمتکاراشون زندگی میکنه...پدر دختره از پسر دوستش که فک کنم اسمش تیامه میخاد یه مدت بادیگارد دخترش بشه،پسره و دختره خیلی باهم کل کل میکنن اما کم کم عاشق هم میشن اما هیچکدوم اعتراف نمیکنن تا اینکه پسره برای ادامه تحصیل به خارج از کشور میره و بعد از چندسال برمیگرده......
یعنی هیچکس اسم این رمانو نمیدونه
اصلا کسی این رمانو خونده؟ازبس دنبالش گشتم و پیداش نکردم دیگه دارم شک میکنم که همچین رمانی بوده

MANA SAADATMAND

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
23/12/18
ارسالی‌ها
776
پسندها
18,314
امتیازها
39,673
مدال‌ها
24
سطح
28

• #1,293
سلام دوستان! من دوتا رمان می‌شناسم که اسم و ایدی کاربریش توی انجمن رو می‌خوام! تقریبا دوسال پیش رما‌ن‌های عهد با شیطان و تهدید آمیز رو نوشته بودن! اگر کسی می‌شناستشون و یا باهاشون در ارتباطه، لطفا خصوصی بنده پی بده! واقعا موضوع حیایتیه(:!

zahra14

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
28/3/20
ارسالی‌ها
96
پسندها
105
امتیازها
578
سطح
0

• #1,294
سلام دنبال یه رمانی هستم درباره سه تا دختر و سه تا پسر دانشجو که دنبال خونه میگردن چون خوابگاه پره و یه خونه پیدا میکنن ولی پیرمرده به مجردا خونه نمیده ایناهم میرن عقد میکنن و خونه رو اجاره میکنن بعد ها هر سه جفت عاشق هم میشن یکی از اونا که نفس و سامیار میشن .. نفس فکر میکنه سامیار بهش خ**یا*نت کرده و میزاره میره پیش عمو یا داییش تو خارج که استاد دانشگاه بود و همونجا درسشو ادامه میده که میفهمه بارداره از این طرفم سامیار همه جا رو دنبال نفس میگرده تا پیداش میکنه و برش میگردونه ....لطفا اسمشو بگید
عشق به توان 6

Soooniiiaaa

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
15/7/20
ارسالی‌ها
4
پسندها
1
امتیازها
0
سطح
0

• #1,295
دنبال یه رمانم:
یه دختره به اسم انید که در اصل اسمش آناهید تهران دانشگاه میره بعد ب خاطر یه چیزی مجبور میشه خونه یه پیرزن زندگی کنه و بعد چند وقت نوه همین خانومه از آمریکا میاد پایانشم خوش بود.فقط همینا یادمه.
کسی اسمشو میدونه؟
سلام فکر کنم رقص مرگ باشه

winter

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
2/12/19
ارسالی‌ها
2
پسندها
2
امتیازها
0
سطح
0

• #1,296
اسم رمانیو میخوام که فکر کنم اسم دختره نگین بود بعد یه پسره فامیلشون روزبه میخواستش ولی دختره با یه دکتره ازدواج میکنه
دختره زمانی با دکتره آشنا میشه که پاش پیج خورده و دکتره ام پاشو جا انداخته
بعد خلاصه باهم ازدواج میکنن و میرن خارج بعد دکتره ازونایی بوده که بیماره ج*ن*س*ی داره و جدا میشه و بعد میره با محمود فکر کنم ازدواج میکنه! اگر کسی اسمشو میدونه لطفا بگه دارم خل میشم دیگه

Sara_D

ناظر ارشد رمان
پرسنل مدیریت
ناظر ارشد رمان
تاریخ ثبت‌نام
30/5/20
ارسالی‌ها
1,295
پسندها
16,247
امتیازها
39,073
مدال‌ها
24
سطح
24

• پرسنل مدیریت
  • #1,297
سلام.
می‌شده چندتا رمان فانتزی خیلی قشنگ معرفی کنید؟ فقط در حال تایپ نباشه. :hanghead:

امضا : Sara_D
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] *Pantea*

*Pantea*

کاربر سایت
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
30/1/20
ارسالی‌ها
368
پسندها
3,556
امتیازها
16,913
مدال‌ها
1
سطح
0

• #1,298
سلام.
می‌شده چندتا رمان فانتزی خیلی قشنگ معرفی کنید؟ فقط در حال تایپ نباشه. :hanghead:
رمانای پرستو.س خیلی قشنگه، اصلا به نظر من عشقه.
(رمان پرنیان شب
رمان ماه خون
رمان ماه مه آلود
رمان پیوند ذهنی
رمان توکا پرنده کوچک)
چون بعضی از رمان‌هاشون رو چاپ کردن، پی دی افش سخت گیر میاد، اگه پیدا نکردید بگید خودم براتون پی دی افش رو بفرستم، از چند سال پیش داشتم.

• Love
واکنش‌ها[ی پسندها] Sara_D

Fatsmesaremi

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
15/7/20
ارسالی‌ها
2
پسندها
1
امتیازها
0
سطح
0

• #1,299
سلام یک رمانی خوندم قبلا ندانم فکر کنم اسم دختره بهار بود و خانوادش به دلایلی میرن خارج و دختررو میذارن پیش خالش خانواده خالش خیلی پولدارن و مذهبین و دختره کاملا شیطون و مذهبی نیست پسر خالش عاشقش میشه طی اتفاقاتی و صیغش میکنه برادر دختره فکر کنم مرض میشه و یه رمان پرماجراست میدونین اسمشو

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] *Pantea*

Fatsmesaremi

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
15/7/20
ارسالی‌ها
2
پسندها
1
امتیازها
0
سطح
0

• #1,300
سلام یک رمانی خوندم قبلا ندانم فکر کنم اسم دختره بهار بود و خانوادش به دلایلی میرن خارج و دختررو میذارن پیش خالش خانواده خالش خیلی پولدارن و مذهبین و دختره کاملا شیطون و مذهبی نیست پسر خالش عاشقش میشه طی اتفاقاتی و صیغش میکنه برادر دختره فکر کنم مرض میشه و یه رمان پرماجراست میدونین اسمشو
سلام دوستان :)
دنبال رمانی میگردم، که در مورد دختری بود که با دوستش برای تست بازیگری میرن در صورتیکه خودش نمیخواسته تست بده، ولی اتفاقی میفته که بعد از تست دادن قبول میشه.
باباش مدیر بازنشسته س و تک فرزنده و بعد از بازی، خیلی معروف میشه.
یه مرد به اسم آرشاویر چون شبیه عشقش توی ایتالیا بوده، عاشقش میشه ولی پسره فک کنم مبتلا به پارانویا بوده چون عشق ثابقش...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.