مباحث متفرقه پیدا کردن‌ رمان‌های بی‌نام

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

elikimia

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
15/7/20
ارسالی‌ها
2
پسندها
4
امتیازها
0
سطح
0

• #1,301
سلام

یه رمان بود دختر با نامزدش با یه خانومی تصادف میکنن میمیره
شوهر زنه میگه اگه دختر باهاش ازدواج کنه رضایت میده
اسمش شقایق هست

Soooniiiaaa

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
15/7/20
ارسالی‌ها
4
پسندها
1
امتیازها
0
سطح
0

• #1,302
سلام من اسم این رمانو یادم رفته لطفا اگه اسمشو میدونید کمک کنید پیداش کنم،رمان درباره دختری بود که یه نفر اون رو تعقیب میکرد بعد اون یه نفر میاد وبهش میگه که رحمتو به من اجاره بده تا حاصل عشق منو همسرم رو بهم برگردونید وتا وقتی که بچه به دنیا بیاد تو خونه من میمونی بعد در طول اون یکسال که باهم زندگی میکنن عاشق هم میشن وازدواج میکنن
کسی اسم این رمانو نمیدونه،خسته شدم از بس دنبالش گشتم

Razaaaaan

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
16/7/20
ارسالی‌ها
3
پسندها
1
امتیازها
0
سطح
0

• #1,303
سلام دنبال رمانی میگردم که اسم شخصیت اصلی ستاره بود که یه خواهر دوقلو به اسم مهتاب داشت اگر اشتباه نکنم مهتاب معلم یه روستا بود که کشته میشه ستاره برای انتقام میره به اون روستا و خودشو جای مهتاب جا میزنه فکر کنم مهتاب با خان روستا ازدواج کرده بود اما خانواده شوهرش خیلی اذیتش میکردن اگر کسی میدونه اسم این رمان چیه لطفا بگه ممنون

تسنیم

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
21/2/20
ارسالی‌ها
44
پسندها
64
امتیازها
103
سطح
0

• #1,304
سلام دنبال رمانی میگردم که اسم شخصیت اصلی ستاره بود که یه خواهر دوقلو به اسم مهتاب داشت اگر اشتباه نکنم مهتاب معلم یه روستا بود که کشته میشه ستاره برای انتقام میره به اون روستا و خودشو جای مهتاب جا میزنه فکر کنم مهتاب با خان روستا ازدواج کرده بود اما خانواده شوهرش خیلی اذیتش میکردن اگر کسی میدونه اسم این رمان چیه لطفا بگه ممنون
اسم رمان (عشق ارباب) هست

fateme donya

رفیق جدید انجمن
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
11/7/20
ارسالی‌ها
44
پسندها
707
امتیازها
3,803
مدال‌ها
6
سطح
7

• #1,305
سلام دنبال رمانی هستم که روز عقد دختر یه سری فیلم و عکس برای داماد می فرستن و به دختره تهمت می زنن دختره هم از اون جا میره چند سال بعد وقتی طراح لباس شد بر می گرده و ثابت میکنه که درموردش اشتباه کرده بودن فکر کنم یه برادر دکتر هم داشت واون عکسارو هم یکی از فامیل ها که دختره رو دوست داشت فرستاده بود

fateme donya

رفیق جدید انجمن
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
11/7/20
ارسالی‌ها
44
پسندها
707
امتیازها
3,803
مدال‌ها
6
سطح
7

• #1,306

Razaaaaan

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
16/7/20
ارسالی‌ها
3
پسندها
1
امتیازها
0
سطح
0

• #1,307

Soooniiiaaa

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
15/7/20
ارسالی‌ها
4
پسندها
1
امتیازها
0
سطح
0

• #1,308

Nardon

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
26/5/19
ارسالی‌ها
6
پسندها
8
امتیازها
3
سطح
0

• #1,309
سلام یه رمان بود فک کنم اسم دختره یلدا بود توی راه مدرسه به یه پلیس میخوره بعدش پلیس میاد خاستگاریش ازدواج میکنن یادمه دختره خودش و مامانش زندگی میکرذن یه زن عمو و پسرعمو هم داشت بعد پسره طلاقش میده دختره با دوستش میره بوشهر اونجا مهماندار میشه دختره خیلی تپلی بود لاغر میکنه ممنون میشم اگ اسمشو بهم بگید..

Rahdar

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
14/7/20
ارسالی‌ها
2
پسندها
0
امتیازها
0
سطح
0

• #1,310
سلام
دنبال رمانی میگردم که دختره در اصل سیده هست و بنا به دلایلی از حجاب و مسجد زده میشه و با یه دختره آشنا میشه که با نقشه میرن سراغ پسرای پولدار و یه چند وقتی هست که.میاد جلوی مسجد محلشون میشینه چون آرامش میگیره و یه حاج آقای جوونی رو میبینه که هر روز ظهر واسه نماز میاد و دختره عاشقش میشه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.