مباحث متفرقه پیدا کردن‌ رمان‌های بی‌نام

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

BIANCO

کاربر سایت
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
8/9/20
ارسالی‌ها
406
پسندها
11,731
امتیازها
27,973
مدال‌ها
17
سطح
19

• #1,961
سلام ی رمانی بود که آخرش یادمه
دختره با پسره ازدواج می کنه و حامله میشه
ولی وقتی می خواد به پسره بگه مامان دختره با دختره قرار می زاره و تهدیدش می کنه که از زندگی پسرش بیرون بره
دختره بدون حرفی میزازه میره و پسره فک می کنه که ولش کرده
بعد چند سال تو خونه دوست صمیمیشون همدیگر رو میبینن و پسره میگه این بچه کیه
دختره میگه خیلی احمقی که از شباهتش بچه خودتو نشناسی
مامان پسره باز با دختره قرار می زاره و میگه برگرد پیش پسرم .من پشیمونم و... که یهو صدای پسره میاد که میگه منظورت چیه مامان
بعد دیگه قضیه رو میفهمه و با دختره دوباره زندگی می کنن
رمان خان زاده
اگه اشتباه نکنم.

امضا : BIANCO
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] ELHAMrr

Sh1a3m8i5m

کاربر سایت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
18/9/20
ارسالی‌ها
144
پسندها
583
امتیازها
2,803
مدال‌ها
5
سطح
5

• #1,962
سلام میشه اسم رمانی که پسره با دخترا دوست میشه و تیغشون میزنه مثل رمان الهه اتش که تو روبیکا خونده بودم

Sh1a3m8i5m

کاربر سایت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
18/9/20
ارسالی‌ها
144
پسندها
583
امتیازها
2,803
مدال‌ها
5
سطح
5

• #1,963
سلام میشه رمانی معرفی کنید که توش خان یا خانزاده باشه و دختره ام کوچیک باشه؟
خانزاده هوس باز ، دلبر کوچک ، ارباب سالار ، ارباب صدایم کن
البته این رمانای اربابی که گفتم اوایل بده ولی همشون اخرش خوب تمو ممیشه

@A.A

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
24/9/20
ارسالی‌ها
13
پسندها
11
امتیازها
33
سطح
0

• #1,964
سلام دوستان دنبال رمان دوجلدی میگردم كه دختره اول پولدار بود مجبور شد ازدواج کنه بعد باباش مرد و ورشکست شد شوهرش طلاقش داد. دختره رفت تو کار دزدی و یه روز به عنوان خدمتکار و پرستار بچه وارد خونه پسره شد
میدونید اسمش چیه؟

fatemh

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
23/7/20
ارسالی‌ها
11
پسندها
3
امتیازها
3
سطح
0

• #1,965
سلام من دنبال یه رمان میگردم اسم دختره بهار پسره هم نمیدونم شاهکاریا شاهد بود پسره بازیگر بود به دختره ۷ سال پیش ت*جاوز کرده بود تو مستی خودش نمیدونسته اسمشو بگید!!
کسی اسمشو نمیدونه

fatemh

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
23/7/20
ارسالی‌ها
11
پسندها
3
امتیازها
3
سطح
0

• #1,966
زیتون

fatemh

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
23/7/20
ارسالی‌ها
11
پسندها
3
امتیازها
3
سطح
0

• #1,967
سلام رمان در مورد ی دختر ک ب خاطر آزار خانوادش میره ترکیه و اونجا زندگیش خوب میشه اگه اشتباه نکنم مجری هم هست.بعد با یکی از دوستای پسرش... ازدواج میکنه برای اینکه از دست مزاحمت های یکی خلاص شه بعد چند سال به عنوان مهندس معمار میاد ایران تا روی ی پروژه کار کنه و عاشق رئیس شرکت میشه و وقتی پسره بهش میگه بهش علاقه داره دختره میگه متاهله و میره ترکیه بعد هم پسره میره ترکیه و شوهر دختره بهش میگه ک دختره فقط به خاطر دوستیشون باهاش ازدواج کرده ...بعد هم ک دختره طلاق میگیره و با اون پسره ازدواج میکنه.اگه کسی اسم رمان و میدونه ممنون میشم بگید
اسم رمان زیتون

fatemh

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
23/7/20
ارسالی‌ها
11
پسندها
3
امتیازها
3
سطح
0

• #1,968
داستان رمانش درباره ی دختر بود که یه بچه دازن ولی با شوهر مشکل دارن شوهر اصلا نزدیکش نمی شد مادر شوهر دخترم بهش میگه بچه بیار خوب میشه حالا یه دخترم داشتنا اسم بچه هه ستاره بود فک کنم خلاصه پسر قبول نمیکنه دختره قهر میکنه میره خونه ی باباش بعد یه مدت به خاطر بچه هه بر میگرده میره تو سرویس بهداشتی می بینه مسواکا جداست از هم بر پیداره تیه جا میزاره بعد پسر میاد میگه چرا کردی مسواکارو میشکنه بعد وباره رختره قهر میکنه بعد چن وقت طلاق میگیرن اینطوری میشه که بچه هه چند روز با باباش بمونه چند روز با مامانش بعد پسره یه روز بچرو به بهانه ی شمال ی داره میبره همینش یادمه
تبسم برای قلبم

fatemh

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
23/7/20
ارسالی‌ها
11
پسندها
3
امتیازها
3
سطح
0

• #1,969
یه رمان بود که دختره استاد دانشگاه شد بعد رفت تو دانشگاه یه پسریو دید که سالها پیش دوست خانوادگی بودن ،البته پسره هم استاد دانشگاه بود هم شرکت داشت ،بعدشم که دختره قبلا چاق بود الان لاغر شده،مامانشینا میرن شمال یه مدت به خاطره‌کار باباش ،این دختره خونه خانواده این پسره میمونه واینا میشه کمکم کنید اسمشو پیدا کنم؟☹
هیچکس مثل تو نبود

fatemh

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
23/7/20
ارسالی‌ها
11
پسندها
3
امتیازها
3
سطح
0

• #1,970
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] ایمو
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.