مباحث متفرقه پیدا کردن‌ رمان‌های بی‌نام

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Samineshoja

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
21/9/20
ارسالی‌ها
2
پسندها
1
امتیازها
0
سطح
0

• #1,941
سلام کسی اسم این رمان و میدونه یه دختریه بعد فکر میکنه جن و اینا میبینه بعد هیچکی حرفش باور نمیکنه فکر میکنن دیوونه شده و بعد خانواده اش میبرنش تو یه کلبه تو جنگل برای اینکه حالش بهتر بشا بعد اونجا یه پسری رو هم میبینه بعد دوباره همون چیزا رو میبینه بعدا متوجه میشه اون چیزایی که میدیده ادم بودنه که سعی داشتن یه کاری کنن دیوونه نشونش چون به قتل دیده بوده فکر کنم بدن بعد همون پسره هم با اینا بوده

Samineshoja

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
21/9/20
ارسالی‌ها
2
پسندها
1
امتیازها
0
سطح
0

• #1,942
سلام میشه یه رمان بهم معرفی کنید که درباره استاد و دانشجو باشه اما نه دانشجو شیطون و پررو باشه نه استاد سرد و مغرور؟؟؟
من هرچی کنم استاده مغرور بوده و دختره پرو و شیطون

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] MEH_SH

Aabbcc

کاربر سایت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
12/8/20
ارسالی‌ها
155
پسندها
176
امتیازها
728
مدال‌ها
3
سطح
1

• #1,943
میشه رمانی معرفی کنید که دختره ضعیف و ترسو باشه؟

Man1366

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
22/9/20
ارسالی‌ها
1
پسندها
0
امتیازها
0
سطح
0

• #1,945
سلام یه رمانی بود اسمش یادم نیست پسره بسیجی بود ودختره ازشوهر قبلیش ثروت بهش رسیده بود پسره دوست برادرش بودبع پسره رفت جبهه

Sanieh

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
22/9/20
ارسالی‌ها
26
پسندها
53
امتیازها
90
سطح
0

• #1,946
ش
سلام

یه رمان بود دختر با نامزدش با یه خانومی تصادف میکنن میمیره
شوهر زنه میگه اگه دختر باهاش ازدواج کنه رضایت میده
شقایق

Sanieh

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
22/9/20
ارسالی‌ها
26
پسندها
53
امتیازها
90
سطح
0

• #1,947
بچه ها یه رمانی بود ۳ یا ۴ سال پیش خونده بودم اسم شخصیت پسره سپهر بود واقن اسم دختره رو یادم نمیاد اینا بهم میرسن بعد یمدت لجبازی ولی یهو یه جدایی پیش میاد پسره میره خارج ازکشور درحالی که دختره حامله بوده ولی پسره خبرنداره بعد چن سال میاد و میبینه دختره بچه داره ولی نمیدونه بچه خودشه... اگه چیزی یادتون اومد اسمشو بهم بگید )):
شبیه رمان غزال هست. اما اونجا دختره بخاطر اینکه فکر کرد پسره بهش خ**یا*نت کرده، میره خارج. رمان چاپی هست و اسکن شده اش هست
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

Sanieh

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
22/9/20
ارسالی‌ها
26
پسندها
53
امتیازها
90
سطح
0

• #1,948
رمان خب فکنم خارجی بود
راجب یخون آشامه که تو مالیبو کالیفرنیا بود فکنم بایه دختر به اسم سیندیا آشنا میشه و سیندیا هم کاراگاه بوده
بعدم یروز خواهر این خون آشامه رو میدزدن بعد اونم میره پیش سیندیا و سیندیاهم دنبال خواهرش میگرده
بعدشو دیگه یادم نمیاد
ممنون میشم اسمشو اگه میدونید بگین
دو جلد داره اسم این جلدش رافائل هست و دومیش جابریل.نمیدونم بقه جلد ها ترجمه شده یا نه

zahra14

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
28/3/20
ارسالی‌ها
96
پسندها
105
امتیازها
578
سطح
0

• #1,949

Shiva.Panah

مدیر بازنشسته کتاب
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
1/3/20
ارسالی‌ها
1,119
پسندها
23,325
امتیازها
43,073
مدال‌ها
38
سطح
28

• #1,950
سلام میشه یه رمان بهم معرفی کنید که درباره استاد و دانشجو باشه اما نه دانشجو شیطون و پررو باشه نه استاد سرد و مغرور؟؟؟
وجود نداره فکر کنم!
بچه‌ها؟ میشه یکم بیشتر معرفی کنید؟ شما عزیزان در‌ جوابم ۳ تا اسم بردین ولی هیچ کدوم نبودن. چون سریع رفتم خوندمشون .با این حال واقعا ازتون ممنونم که جواب دادید.ولی یکم بیشتر کمک کنید. بابا از هر ۱۰۰ تا رمان ۹۹ تا ش توش دختره شیطون ه و پسره مغرور. یعنی بین این همه رمان چند تا رمان پیدا نمی شن که موضوع ش برعکس باشه؟؟ یعنی به جز این ۳ تا رمانی پیدا نمیشه که پسره اصلا مغرور نباشه و شیطون باشه و خیلی هم حسود باشه و دختره هم بد اخلاق و...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : Shiva.Panah
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] ℛℴℎ
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.