مباحث متفرقه پیدا کردن‌ رمان‌های بی‌نام

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

@A.A

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
24/9/20
ارسالی‌ها
13
پسندها
11
امتیازها
33
سطح
0

• #1,971
دوستان دنبال یه رمان دو جلدی میگردم که دختره اولش پولدار بود. مجبور شد ازدواج کنه بعد باباش مرد و شوهرش طلاقش داد. بعد از یه مدت به عنوان خدمتکار و پرستار بچه وارد خونه پسره میشه

@A.A

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
24/9/20
ارسالی‌ها
13
پسندها
11
امتیازها
33
سطح
0

• #1,972
دوستان دنبال یه رمان دو جلدی میگردم که دختره اولش پولدار بود. مجبور شد ازدواج کنه بعد باباش مرد و شوهرش طلاقش داد. بعد از یه مدت به عنوان خدمتکار و پرستار بچه وارد خونه پسره میشه

Sh1a3m8i5m

رو به پیشرفت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
18/9/20
ارسالی‌ها
144
پسندها
583
امتیازها
2,803
مدال‌ها
5
سطح
5

• #1,973
سلام میشه اسم رمانی که پسره با دخترا دوست میشه و تیغشون میزنه مثل رمان الهه اتش که تو روبیکا خونده بودم
ینی هیچکس نمیدونه

Samieh1270

رو به پیشرفت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
25/9/20
ارسالی‌ها
120
پسندها
188
امتیازها
668
مدال‌ها
2
سطح
1

• #1,974
دنبال یه رمانم:
یه دختره به اسم انید که در اصل اسمش آناهید تهران دانشگاه میره بعد ب خاطر یه چیزی مجبور میشه خونه یه پیرزن زندگی کنه و بعد چند وقت نوه همین خانومه از آمریکا میاد پایانشم خوش بود.فقط همینا یادمه.
کسی اسمشو میدونه؟
رمان باورم کن

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] Kia1995

Samieh1270

رو به پیشرفت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
25/9/20
ارسالی‌ها
120
پسندها
188
امتیازها
668
مدال‌ها
2
سطح
1

• #1,975
يه رماني بود توي امريكا اتفاق مي افتاد دختره پرستار پسره دكتر اينا همو توي جنگل ميديدن دختره فرانسوي ايراني بود پسره كامل ايراني بود خانوادش تو سوئيس زنگي مي كردن پسره فكر كنم دوست برادر دختره بود بعد دختره فارسي بلذ نبود همينو يادمه
بی قرار قلبم

spk

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
24/6/20
ارسالی‌ها
3
پسندها
0
امتیازها
0
سطح
0

• #1,976
سلام
رمانی خوندم که دختره خونوادش رو توی زلزله از دست میده و از بچه های فامیل که زنده مونده بودن نگهداری میکنه. فکر کنم اسم یکی از بچه ها هم علی بود.
اگه کسی اسم رمان رو میدونه راهنمایی کنه لطفا
ممنون

Aabbcc

رو به پیشرفت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
12/8/20
ارسالی‌ها
155
پسندها
176
امتیازها
728
مدال‌ها
3
سطح
1

• #1,977
سلام میشه رمانی معرفی کنید که پسره دکتر باشه و دختره از اینا که هی مریض میشه یا بدنش ضعیفه؟

~HADIS~

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
7/6/18
ارسالی‌ها
1,284
پسندها
19,070
امتیازها
42,073
مدال‌ها
27
سطح
24

• #1,978

Shima ۸۰

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
27/3/20
ارسالی‌ها
14
پسندها
21
امتیازها
33
سطح
0

• #1,979
سلام دوستان
کسی نمیدونه اسم این رمان چیه
دختره با دوستاش تو کافی شاپ قرار داره و تو کافی شاپ با ی پسره اشنا میشه و پسره میگه بیا نقش نامزادم رو بازی کن ،دختره تو ی تصادف خانوادشو از دست میده و حافظشو همینطور ی نفر میاد بهش میگه که من دادشتم و پولاشو بالا میکشه برا همین دیگه به مردم اعتماد نمیکنه خلاصه پیشنهاد پسره رو قبول میکنه کم کم میفهمن که دختره ، دختر عموی همین پسره است و همه خوشحال میشن دختره هم حافظشو به دست میاره میفهمه که قبلا با پسره عمش که اسمش ارتام بوده نامزاد بوده ،
تو این جریانات خودشو و پسره عاشق هم میشن و اخرش ازدواج میکنن پسره شب عروسی میگه من از همون اول تو رو شناختم اما نمیدونستم که حافظتو از دست دادی فک میکردم همه چی یادته و از عمد نمایی پیش ارتام چون ارتام خیلی...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

Samieh1270

رو به پیشرفت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
25/9/20
ارسالی‌ها
120
پسندها
188
امتیازها
668
مدال‌ها
2
سطح
1

• #1,980
سلام
من دنبال یه رمان میگردم که اسم پسره آراده رئیس یه شرکتیه یه دستیار یا منشی خصوصی داره طی یه اتفاقی دختر رو میاره با خودش زندگی میکنه ولی کسی نمیدونه کم کم عاشق هم میشن ولی بخاطر شک دختره باهم اختلاف پیدا میکنن از خونه پسره میره

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.