مباحث متفرقه پیدا کردن‌ رمان‌های بی‌نام

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

=(-ZiZi

کاربر سایت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
14/10/20
ارسالی‌ها
111
پسندها
654
امتیازها
3,803
مدال‌ها
6
سطح
7

• #4,011
سلام یه رمانی بود که درباره یه دختر روایت می شد بعد از ازدواجش که با عشق ازدواج کرده بودن و فامیلی هم بود ازدواجشون اما با یه تهمت رفتار پسره باهاش عوض می شد بعدا که می فهمید اشتباه فهمیده درباره دختره دختره از پله ها می افتادد زمین اگه اسمش رو می دونین لطفا بگین.

امضا : =(-ZiZi
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] *chista*

mademoiselle.asal

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
24/1/21
ارسالی‌ها
23
پسندها
42
امتیازها
40
سطح
0

• #4,012
سلام یه رمانی بود که درباره یه دختر روایت می شد بعد از ازدواجش که با عشق ازدواج کرده بودن و فامیلی هم بود ازدواجشون اما با یه تهمت رفتار پسره باهاش عوض می شد بعدا که می فهمید اشتباه فهمیده درباره دختره دختره از پله ها می افتادد زمین اگه اسمش رو می دونین لطفا بگین.
رمان بی من بمان

heliiium

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
8/2/21
ارسالی‌ها
2
پسندها
6
امتیازها
0
سطح
0

• #4,013
سلام
من دنبال یه رمانی میگردم که یادمه راجع به یه دختری بود که مربی ورزشی بود و خواهرش بیماری قلبی داشت و پسره هم پسر شهید بود و اونم مربی بود و طی داستانایی دختره عقد پسره میشه :/ اگه اسمش رو میدونید بگید لطفا
اسم دختره هم مریم بود فکرکنم

ماهرخ

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
8/2/21
ارسالی‌ها
2
پسندها
3
امتیازها
0
سطح
0

• #4,014
بچه ها من دنبال ی رمانیم که دختره تاتر خونده بود بعد خواهرش که ی دوقلو پسر دختر داره میمیره و این میخواد نگهشون داره که پدربزرگ بچه ها نمیزاره تا اینکه عموی بچه ها از خارج میاد و عاشق هم میشن
اسمش چیه ؟؟

• Like

ماهرخ

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
8/2/21
ارسالی‌ها
2
پسندها
3
امتیازها
0
سطح
0

• #4,015
سلام دوستان :)
دنبال رمانی میگردم، که در مورد دختری بود که با دوستش برای تست بازیگری میرن در صورتیکه خودش نمیخواسته تست بده، ولی اتفاقی میفته که بعد از تست دادن قبول میشه.
باباش مدیر بازنشسته س و تک فرزنده و بعد از بازی، خیلی معروف میشه.
یه مرد به اسم آرشاویر چون شبیه عشقش توی ایتالیا بوده، عاشقش میشه ولی پسره فک کنم مبتلا به پارانویا بوده چون عشق ثابقش مازوخیست بوده و در نهایت همین باعث شده که بمیره.
دختره با کمک پدر شوهرش، آرشاویرو درمان میکنه.
توسکا

SkhMahsa

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
11/12/20
ارسالی‌ها
26
پسندها
58
امتیازها
90
مدال‌ها
2
سطح
0

• #4,016
بچه ها من دنبال ی رمانیم که دختره تاتر خونده بود بعد خواهرش که ی دوقلو پسر دختر داره میمیره و این میخواد نگهشون داره که پدربزرگ بچه ها نمیزاره تا اینکه عموی بچه ها از خارج میاد و عاشق هم میشن
اسمش چیه ؟؟
بانوی قصه
خیلی نازه رمانش:)

mehrina

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
8/2/21
ارسالی‌ها
2
پسندها
5
امتیازها
0
سطح
0

• #4,017
سلام دوستان دنبال رمانیم که دختره ازبرادر پدربزرگش (که خیلیم پولداربود )میترسه و برادر پدربزگه میخواد که دختره با نوه اش ازدواج کنه ولی پسره اول از خواهر دختره ک خوشگل تره خوشش میومده در ظاهر. و دختره قبول میکنه و پسره هم بخاطر اینه از از ارث محروم میشد قبول میکنه

حیران

کاربر سایت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
7/9/20
ارسالی‌ها
170
پسندها
483
امتیازها
5,063
مدال‌ها
6
سطح
7

• #4,018
اسمش چیه ؟؟
سلام شبیه بانوی قصه است که بچه ها دو قلو نیستن

امضا : حیران

ایمو

کاربر سایت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
23/8/20
ارسالی‌ها
206
پسندها
262
امتیازها
1,413
مدال‌ها
5
سطح
3

• #4,019
کامل یا درحال تایپ؟!
در حال تایپ داخل انجمن نفرین دث ساید: بذرهای هایدن ورد داستان جذابی داره
رمان‌های خودم هم هست خواستید مطالعه کنید
اگه برات فرقی نمی کنه یه رمانی هم هست که اسمش ( لانتور ) ه. در تلگرام و آنلاین ه. طنز و عاشقانه س. قشنگه. من دارم می خونم. به زودی داستان تموم میشه. آخراش ه. اگه می خوای بخون.

ایمو

کاربر سایت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
23/8/20
ارسالی‌ها
206
پسندها
262
امتیازها
1,413
مدال‌ها
5
سطح
3

• #4,020
دختری به نام مروارید،عشق به سبک من،نفوذناپذیر،زیرک،دختری با اسانس سیگار،سروان دوست داشتنی،سرگرد راتین،ملکه عشق
دلیار
اجازه نمیدم

• Like
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.