مباحث متفرقه پیدا کردن‌ رمان‌های بی‌نام

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Samieh1270

کاربر سایت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
25/9/20
ارسالی‌ها
120
پسندها
188
امتیازها
668
مدال‌ها
2
سطح
1

• #4,061

Kimiya_alm

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
11/2/21
ارسالی‌ها
2
پسندها
5
امتیازها
0
سطح
0

• #4,062

رها1375

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
25/8/20
ارسالی‌ها
87
پسندها
74
امتیازها
178
مدال‌ها
1
سطح
0

• #4,063
سلام
من دنبال رمانی هستم که پدر دختره فوت کرده و مادرش میخواد با خواستگار قبلیش که دوست دایی دختره بوده ازدواج کنه اما دختره مخالفه این ازدواجه و بعد دقیق یادم نیست با پسر داییش یا عموش نامزد میکنه و دختره میره ترکیه میاد تا مادرش یواشکی با آقا عقد کرده اینم قهر میکنه میره ویلاشون فقط اینو یادمه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] *chista*

رها1375

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
25/8/20
ارسالی‌ها
87
پسندها
74
امتیازها
178
مدال‌ها
1
سطح
0

• #4,064
دوستان کسی رمان عشق و غرور از سهیلا قادری رو داره برام بفرسته آخه لینک دانلودی ازش پیدا نکردم ممنون

• Like

mademoiselle.asal

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
24/1/21
ارسالی‌ها
23
پسندها
42
امتیازها
40
سطح
0

• #4,065

سلام
من دنبال یه رمانی میگردم که یادمه راجع به یه دختری بود که مربی ورزشی بود و خواهرش بیماری قلبی داشت و پسره هم پسر شهید بود و اونم مربی بود و طی داستانایی دختره عقد پسره میشه :/ اگه اسمش رو میدونید بگید لطفا
اسم دختره هم مریم بود فکرکنم
رمان تردستی

• Like

Reza_16

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
9/2/21
ارسالی‌ها
5
پسندها
17
امتیازها
33
سطح
0

• #4,066
سلام
یه رمانی قبلا خوندم که یه پسر فقیر که پدر و مادرش رو از دست داده دنشجوی رشته پزشکی بود و به رفیقش یکی از کلیه هاشو اهدا کرده بود، بعد از مدتی یه دختر پولدار تو دانشگاه عاسق این پسر میشه و ..... در اخر کار هم هم پسره هم دختره میمیرن

• Like

mehrazar

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
30/1/21
ارسالی‌ها
79
پسندها
134
امتیازها
578
مدال‌ها
2
سطح
1

• #4,067
سلام من دنبال رمانیم هرچی میزارم انگار کسی نخونده
پلیسیه
از دوران دبیرستان دختره شروع میشه که باباش ورشکست میشه میرن خونه دوست باباش زندگی میکنن که یه پسر داره که خارج بوده میزنه دختره عاشق اون میشه و اینا پسره دوباره میره خارج و دختره فراموشش میکنه و میره پلیس میشه یه بار تو یه پرونده میفهمه پسر دوست باباش همه کاره باند قاچاقه(خود پسره وقتی فهمیده اینم تو این پرونده است یه جا محرمانه قرار گذاشت و گفت میخواد همکاری کنه)میره و این حبس ابد میخوره پرونده هم تموم میشه که دختره عاشق فرمانده پرونده شده و میاد خواستگاری و ازدواج میکنن

• Like

mehrazar

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
30/1/21
ارسالی‌ها
79
پسندها
134
امتیازها
578
مدال‌ها
2
سطح
1

• #4,068
لطفا بگیدش
یعنی کسی نیست رمان پلیسی بخونه؟؟:crying::crying::frown::frown:

آخرین ویرایش
  • Like

Fariba aaa

کاربر سایت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
24/4/20
ارسالی‌ها
165
پسندها
195
امتیازها
728
مدال‌ها
2
سطح
1

• #4,069
رمان‌هایی ک بنظرت بهترینن،قشنگن من خیلی سخت از رمانی خوشم بیاد دوسه تا از رمانای نیلوفرقائمی فرو دیدم تو نظراتت پیشنهاد میکنم بقیشونم بخونی،فک کنم این سبکی دوس داری ک پسره یکاری کنه بعد از کارش پشیمون شه،شایدم اشتباهفک میکنم،
شهربازی ،بگذار آمین دعایت باشم،همین که حال من خوش نیس،توهنوز اینجایی اینا محتواش اون سبک رو داره
ممنون.بله این سبکارو دوست دارم .رمانهای خانم قایمی فرم زیاد خوندم .این رمانهای که گفتید رو هم فقط همین که حال من خوش نیست ونخوندم.فقط من خیلی وقته دنبال یه رمانم کسی اسمشو نمیدونه میشه شما نگاه کنی .اگه میدونیداسمشو بگید لطفا

Fariba aaa

کاربر سایت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
24/4/20
ارسالی‌ها
165
پسندها
195
امتیازها
728
مدال‌ها
2
سطح
1

• #4,070
واااای چ عجب یکی مث من پیدا شد‍ اونایی ک خوندمو بت میگم،من تکرار نمیشوم،او دوستم نداشت،سایه های پشت درخت کاج ،فتح شکست،همین که کنارت نفس میکشم لطفا تووم اگ رمانی اینطوری پیدا کردی معرفی کن
البته رمان عبور از غبارم خیلی خوبه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.