نویسندگان، مهندسان روح بشریت هستند.

میزگرد میزگرد | سری اول MBTI:ISTP

ماهی قرمز؛

پرسنل مدیریت
مدیر تالار ویرایش
سطح
36

ارسالی‌ها
8,862
پسندها
38,245
امتیازها
96,873
مدال‌ها
37
  • مدیر
درود...♡

۱. باید و نبایدهایی که یکی باید توی ارتباط اول باهاتون داشته باشه.
۲. یه عکس که حس می‌کنی وایب تایپت رو داره.
۳. یه طرز فکر نادرست که درمورد ISTP ها رایج شده.
۴. به غیر از تست، از کجا بفهمیم ISTP هستین؟
۵. اگه ISTP بخواد دروغ بگه، چی میگه؟

امضا : ماهی قرمز؛

Ash;

پرسنل مدیریت
مدیر تالار کتاب
سطح
35

ارسالی‌ها
2,505
پسندها
34,390
امتیازها
66,873
مدال‌ها
34
  • مدیر
برای سوال های اولیه
لاو لنگوئیجتون چطوریه؟
اگر از کسی ضربه بخورید باز بهش اعتماد میکنید؟
از چه رفتارهایی متنفرید؟
"من صرفا براساس رفتارو افکار و تجربیات خودم پاسخ میدم و این‌ها در افراد قطعا میتونه متفاوت باشه"
- اکثر istp‌ها با بیان احساسات خودشون مشکل دارن .. پس نمیشه توقع اینو داشته باشی که هر روز و هر لحظه بهت ابراز علاقه کنن ..
این ابراز رو تو رفتارهاشون میتونی ببینی، برات وقت میذارن، کارهایی رو که حتی ممکن نیست خودشون انجام بدن رو بخاطرت انجام میدن، از هودشون برات می‌گذرن .. به عنوان مثال اگر توی کویر باشید و یه قطره آب داشته باشید اون رو به تو میده.
- نه، کسی که یک‌بار به...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

آخرین ویرایش
امضا : Ash;

~Deku

کاربر فعال بخش
سطح
24

ارسالی‌ها
1,707
پسندها
19,658
امتیازها
43,073
مدال‌ها
17
همین امشب این قضیه ذهنم رو درگیر کرد، که ما اغلب از istpها بیشتر کاراکترای مرد رو دیدیم. و در نتیجه یه تصویر مشخصی از istp تو ذهنمون شکل گرفته که: یه مرد رک، سرد، بی ادب اما صادق، فیزیکی و همینطور شلخته. و باعث میشه همش این مدلی رو بسازیم که کلیشه ان،
ولی خب اینجا هم دارم می‌بینم، اگه سمت دخترا بریم این کلیشه ها بهتر می‌شکنن. مثلاً کاراکتر مشهور دیزنی، فا مولان. هیچکدوم این کلیشه ها توش نیست. ولی یه istp هست به وضوح
درواقع خیلی کلیشه های مردونه رو ما توی ذهنمون به istp ربط دادیم، فقط چون مدل مرداش رو بیشتر دیدیم
شما چه کاراکترهایی متفاوت با این کلیشه ها میتونین نام ببرین؟

امضا : ~Deku

ستایش؛

پرسنل مدیریت
مدیر تالار خانواده
سطح
38

ارسالی‌ها
4,711
پسندها
39,493
امتیازها
77,376
مدال‌ها
67
  • مدیر
"من صرفا براساس رفتارو افکار و تجربیات خودم پاسخ میدم و این‌ها در افراد قطعا میتونه متفاوت باشه"
-کاملا دورش رو خط قرمز میکشم و از زندگیم حذفش میکنم حتی اگه وابستگی شدیدی این بین باشه. آسیب میبینم اما نمی‌ذارم متوجه بشن .. احتنالا فاصله‌م رو با آدما بیشتر از قبل کنم.
خب علاوه بر اینکه از زندگیت حذفش می‌کنی از لحاظ فکری چی؟ مطمئنن همه ما istpها گاهی تو فکرامون غرق میشیم و خب شده مثلا تو فکرت با خودت بگی شاید تند رفتی یا خودتو سرزنش کنی که همچین آدمی رو به زندگیت راه دادی؟

امضا : ستایش؛

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 0, کاربر: 0, مهمان: 0)

عقب
بالا