نویسندگان، مهندسان روح بشریت هستند.

مباحث متفرقه پیدا کردن رمان‌های بی‌نام

ftm_msn

نو ورود
سطح
0

ارسالی‌ها
1
پسندها
0
امتیازها
0
  • #2,381
سلام
دنبال یه رمانی میگردم که اگر اشتباه نکنم اسم دختره ساغر بود و پسره امیرحسین
ساغر دختر یه سرهنگ بود که براش پاپوش قتل دوختن و دختره به اجبار وارد باند خلاف میشه که رئیسشون اسمش هومنه
امیرحسین هم نفوذی تو باندشون بوده
اگر کسی اسم رمان و میدونه ممنون میشم بگه

parnian.gh

نو ورود
سطح
0

ارسالی‌ها
5
پسندها
6
امتیازها
3
  • #2,382
  • سلام من دنبال یه رمان ام که دو جلدی بود و جلد اول یه دختر و پسری به اسم یوسف عاشق هم میشن ولی در اخر یوسف میمیره
  • توی جلد دوم تو مهمونی دختره استاد دانشگاهشو‌که قبلا از دختره خوشش میومده رو میبینه که یه دخترم داشته و بعد مدتی معلوم میشه که استاد دانشگاهش و نامزدش که فوت شده(یوسف)با هم برادرند و یوسف تو بچگی گم شده بوده ولی گردنبندی کخ پدرش بهش داده بوده رو همیشه داشته.در اخر دختره و استاد دانشگاهه باهم ازدواج میکنن

parnian.gh

نو ورود
سطح
0

ارسالی‌ها
5
پسندها
6
امتیازها
3
  • #2,383
  • سلام من دنبال یه رمان ام که فکر میکنم دوجلدی بود و درباره دختری بود که با مادربزرگش که بهش میگفت بی بی تویه اتاقی ته باغ یه خونه زندگی میکردن و بعد پسر اون خانواده و اون دختر عاشق هم میشن و یروز که دختره میخواست خبر بارداریشو بده میفهمه که براش پاپوش دوختن و کلی عکس از خ**یا*نت کردنش پخش شده و از خونه پرتش میکنن بیرون.دختره بچشو بدنیا میاره ولی قلبش مشکل داشته و نمیتونسته پول داروهاشو بده پس تصمیم میگیره پسرشو به پدرش برگردونه و بعدش حالش بد میشه و میره بیمارستان
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.