مباحث متفرقه پیدا کردن رمان‌های بی‌نام

سرو

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
19/1/22
ارسالی‌ها
3
پسندها
6
امتیازها
0
سطح
0

سلام یه رمانی بود که اسم شخصیت هاش امیر و ایسو بود
ایسو پدرش معتاده، ایسو به اصرار دوستش وارد یه گروه میشه توی تلگرام و اونجا با امیر هم صحبت میشه
امیر اونوتوی مهمونی میبینه و خوشش میاد از ایسو
ایسو مشکل قلب داره و امیر یه ارباب و ۲۹ سالشه و عاشق شکنجه دختراس
وقتی ایسو امیر ازدواج میکنن رقیب امیر برای ایسو تله میذاره و جوری صحنه سازی میکنه که انگار ایسو به امیر نامردی کرده
و بعدش امیر وقتی این موضوعو میفهمه ایسو رو شکنجه میده
داری میری بود اسمش

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] *chista*

Ana.A

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
15/7/21
ارسالی‌ها
36
پسندها
465
امتیازها
2,603
مدال‌ها
6
سطح
5

aymwkr

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
19/1/22
ارسالی‌ها
1
پسندها
2
امتیازها
0
سطح
0

سلام کسی اسم این رمان رو میدونه؟؟
یه دختری به اسم سوگند عشقش کشته میشه و یه دختر مغرور و بی رحم میشه به دلایلی داداش عشقش که میشه پسر عموش رو بزرگ میکنه. توی جلد اولش عشقش پیدا میشه ولی پسش میزنه و هیچکس جز آراد (برادر عشقش) و خودش نمیدونن دلیل پس زدنش چیه. اسم نویسنده ش هم هست :: سپیده با کمک یاسی.

این رمان ۲ جلده دوستان لطفا اگه اسمش رو دونستید هم اسم جلد اول رو بگید هم اسم جلد دوم. مرسی

Shide

رفیق جدید انجمن
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
25/9/21
ارسالی‌ها
65
پسندها
108
امتیازها
523
مدال‌ها
3
سطح
1

سلام من دنبال یه رمانم که دختره خانوادش میرن خارج اینم میره خونه خالش ک دوتادختر و دوتاپسر داره و خانواده مذهبین ولی دختره اینطوری نیست برای همین با پسرخاله بزرگش لجه ولی مجبور میشه صیغه اون بشه بعد باوجود انکه عاشق هم میشن پسره با یه دختر دیگه نامزد میکنه ولی چون دوستش نداره بعدا به دروغ مگه خونشون به هم نمیخوره یه تیکه ای که یادمه اینه که دختره برای پسره شرط میزاره هرشب موهشو ببافه
رمان زندگیم باش

wishper

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
20/1/22
ارسالی‌ها
1
پسندها
4
امتیازها
0
سطح
0

سلام وقت بخیر من تازه وارد این انجمن شدم دنبال جلد دوم یه رمان میگردم خلاصه جلد اول :دو دختر ویک پسر که همسایه های هم هستن دو سال در باره ی جن تحقیق می کردن و حالا یکی از آن ها توجه اش در اینترنت به تله کینزی جلب میشود و .

امضا : wishper

فاطمه مجیدی

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
5/1/22
ارسالی‌ها
28
پسندها
146
امتیازها
490
مدال‌ها
1
سطح
1

سلام ببخشید من دنبال جلد دوم رمان حریم شیطان هستم ولی پیدا نکردم درباره یک دختری که نامزدش توی یک تصادف همراه با پدر و مادر دختر فوت میشه و دختر مجبور میشه با برادر نامزدش ازدواج کنه.

امضا : فاطمه مجیدی

Samaneh mhdi

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
21/1/22
ارسالی‌ها
1
پسندها
4
امتیازها
0
سطح
0

لام ی رمان
سلام ی رمانی خونده بودم چندسال پیش ک دختره باباش انگار پلیس بود و دشمنا باباشو میکشن و دختره رو میدزدن و برای اینکه داداششو گیر بندازن دختره رو شکنجه میده و فیلم میگیره و خلاصه داداشه رو میگیره و ب دختره میگه ب شرطی داداشه رو زندع میزاره ک باهاش ازدواج کنه چون عاشقش شده بود و دختره ناچار قبول میکنه و دختره خیلی ریزه میزه بودع و پسرع خیلی درشت و هیکلی بوده و ی جاییشم دخترع دانشگاه شمال میره و خونه میگیرع وپسره لب ساحل میبینه و خیلی میترسیده از پسرع و اخرشبچه دار میشن و بچع ب باباش میره و ده کیلو بوده

Shide

رفیق جدید انجمن
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
25/9/21
ارسالی‌ها
65
پسندها
108
امتیازها
523
مدال‌ها
3
سطح
1

سلام
دنبال رمانیم که فقط یه تیکش را یادمه
اینکه مرده ازدواج میکنه بعد به زنش میگه حقی که از خونه بیرون بری نداری .مرده شکاک بوده یه بچه هم داره .از مدرسه بچه زنگ میزنن که بچه پاش صدمه دیده زنه هم که نمتونه از خونه خارج بشه زنگ میزنه به شوهرش جواب نمیده زنگ میزنه دوست شوهرش ماجرا رو میگه .بعد دوسته میره جای مرده باهاش دعوا میکنه که این چه وضعشه دختره تو خونه نگرانه اخلاقتو درست کن.فک کنم مرده دکتر باشه.

Ana.A

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
15/7/21
ارسالی‌ها
36
پسندها
465
امتیازها
2,603
مدال‌ها
6
سطح
5

سلام
دنبال رمانیم که فقط یه تیکش را یادمه
اینکه مرده ازدواج میکنه بعد به زنش میگه حقی که از خونه بیرون بری نداری .مرده شکاک بوده یه بچه هم داره .از مدرسه بچه زنگ میزنن که بچه پاش صدمه دیده زنه هم که نمتونه از خونه خارج بشه زنگ میزنه به شوهرش جواب نمیده زنگ میزنه دوست شوهرش ماجرا رو میگه .بعد دوسته میره جای مرده باهاش دعوا میکنه که این چه وضعشه دختره تو خونه نگرانه اخلاقتو درست کن.فک کنم مرده دکتر باشه.
سلام رمان "طواف عشق"رو چک کنید آخرش همچنین ماجرایی داره

Shide

رفیق جدید انجمن
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
25/9/21
ارسالی‌ها
65
پسندها
108
امتیازها
523