مباحث متفرقه پیدا کردن رمان‌های بی‌نام

Momom

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
7/1/22
ارسالی‌ها
3
پسندها
11
امتیازها
30
سطح
0

میشه لطفا یکی بگه اسم این رمان چیهههه دیوونه شدممممم
پسره دختررو میدزده و بهش دست درازی میکنه البته از قبل عاشقش بوده ولی دختره نمیشناسش و فقط چشمای پسره واسه دختره اشناست
یکی بگهههههه

( پسره یکی از دوستاش که دکتره ام میاره دختررو معاینه کنه که اون وسره ام میخواد به دختره کمک کنه که دختره فرار کنه )

Ghazal Mohammadi

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
2/4/20
ارسالی‌ها
1,526
پسندها
12,936
امتیازها
35,373
مدال‌ها
21
سطح
21

سلام من دنبال یه رمانی میگردم
دختره تو دانشگاه بایه پسره لج بودن وهمش در حال کل کل بودن
بعد داداشش یا زن داداشش سرطان میگیره بعد خانوادش میرن خارج ولی دختره میمونه
بعد با همون پسره همسایه میشه

اگه میدونین اسمشو بگین
در همسایگی گودزیلا

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] *chista*

Dark night

کاربر حرفه‌ای
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
13/9/21
ارسالی‌ها
2,738
پسندها
19,060
امتیازها
48,373
مدال‌ها
28
سطح
26

امضا : Dark night

Mis.rosha

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
29/1/22
ارسالی‌ها
2
پسندها
6
امتیازها
0
سطح
0

سلام.داستان راجع به دختریه که واسش پاپوش درست کردن واسه همین نامزدش ولش میکنه ولی دختره هر شب میرفته نامزدشو از دور میبینه بعد تو یه مهمونی دختره با یه خواننده اشنا میشه که عاشق هم میشن و قول میدن بدون هم سیگار نکشن وقتی بیگناهیه دختره ثابت میشه و برمیگرده پیش خانوادش باباش به زور به یه پسر پولدار که خلافکار بوده شوهر میده که میرن خارج زندگی میکنن و پسره هم به دسته یه باند کشته میشه و وختره دوباره برمیگرده ایران و .. لطفا اسمشو بگین.

Simin76

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
31/1/22
ارسالی‌ها
2
پسندها
5
امتیازها
0
سطح
0

سلام
یه رمان هستش چیزی که یادمه اینکه در مورد یه دختری که دو تا پسر عمو داشت بزرگتره فکر کنم خارج بوده کوچکتره عاشق این دختر میشه و خودکشی میکنه و میمیره پسر بزرگه برمیگرده نقشه میکشه تا دختره عاشقش بشه وقتی که توی حیاط با هم صحبت میکنن پسره میبینه عمو و پدربزرگ و خلاصه همه وارد میشن دختره رو هل میده بهش میگه خجالت بکشه و نامزد داره و ابروی دختره میره باعث طرد دختره میشه و از اون شهر میره. بعد از چند سال به دلایلی دختره برمیگرده و پسرعموهه میفهمه که دختره تقصیری نداره و سعی میکنه که دلشو بدست بیاره

مهدیس امیرخانی

کاربر سایت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
4/2/22
ارسالی‌ها
117
پسندها
1,564
امتیازها
9,653
مدال‌ها
8
سطح
9

• محروم
سلام
یک رمانی بود که دختره با یکی دوست بود
ولی مجبور میشه بایکی دیگه ازدواج کنه
بعد ازدواجش از شوهرش قایم میکنه ولی شوهرش میفهمه و کلی دعوا میکنن
اگه یادتون میاد بگین
رمان مشابه اینم باشه معرفی کنید

امضا : مهدیس امیرخانی

Samirasssss

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
8/1/22
ارسالی‌ها
1
پسندها
9
امتیازها
0
مدال‌ها
1
سطح
1

سلام دوستان
دنبال یه رمان میگردم دوجلدی که جلداولشو خوندم اسمش یادم نیست چیه تا جلد دومشو پیدا کنم
داستان درمورد فکر کنم دختری دورگه ایرانی کره‌ای هست که میره کره دقیق یادم نیست چی میشه ولی شخصیت‌های مکزیکی به اسم اگر اشتباه نکنم رافائل داره
کلا ژانر پلیسی و خلاف و از این چیزهاست

.aydara

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
6/2/22
ارسالی‌ها
1
پسندها
2
امتیازها
0
سطح
0

سلام من چند سال پیش یه رمان خوندم که دوتا خواهر دوقلو بودن یکیشون معلم میشه و تو دهکده میره و زن ارباب میشه ولی میکشنش و شوهرش نمیفهما و خواهر دوقلوش بجاش میادنقش زن ارباب و بازی میکنه تا بفهمه سر خواهرش چی اومده اسم یکیشونم ستاره بود یه عمه هم داشتن به اسم نرگس که اینارو بزرگ کرده بود ولی در نهایت همه کارا تقصیر اون بوده کشی میدونه من خیلی دنبالشم

Shide

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
25/9/21
ارسالی‌ها
65
پسندها
108
امتیازها
523
مدال‌ها
3
سطح
2

سلام من چند سال پیش یه رمان خوندم که دوتا خواهر دوقلو بودن یکیشون معلم میشه و تو دهکده میره و زن ارباب میشه ولی میکشنش و شوهرش نمیفهما و خواهر دوقلوش بجاش میادنقش زن ارباب و بازی میکنه تا بفهمه سر خواهرش چی اومده اسم یکیشونم ستاره بود یه عمه هم داشتن به اسم نرگس که اینارو بزرگ کرده بود ولی در نهایت همه کارا تقصیر اون بوده کشی میدونه من خیلی دنبالشم
رمان عشق ارباب

.fatima

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
10/1/22
ارسالی‌ها
1
پسندها
3
امتیازها
0
سطح
0

یه رمانی بود دقیق یادم نیس ولی دختره از اون دختر سرکشا بود که هیچکس حریفش نبود یه بارم اتاقشو دراومد رنگ مشکی زد عین این خونه های ارواح یه طناب دارم وصل کرد بالا سقف اتاقش یه داداشم داشت این دختره هم عاشق داداش دوستش میشه بعد با یه دختری چادری دوست میشه میرن یه موسسه ای که داخلش موسیقی و چیزای هنری تدریس میشد دختره هم متحول میشه از این رو به اون رو میشه به داداش دوستش هم میگه دوستش داره ولی داداش دوستش میزنه زیر ذوقش دیگه هیچی دختره چادری میشه و همین حرفا دیگه
لطفا اگه کسی اسم رمان رو میدونه بگه خیلی دنبالشم
فک کنم اسمش "یک بار نگاهم کن" بود دوجلد داره اسم دختره ترنجه اسم پسره عرشیا؟