مباحث متفرقه پیدا کردن رمان‌های بی‌نام

wrazeinab98

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
14/3/20
ارسالی‌ها
8
پسندها
20
امتیازها
33
سطح
0

سلام دوستان من دنبال یه رمانی هستم ولی درست یادم نمیاد .
دختره مسلمون هست و پسره مسیحی و این دوتا با هم همسایه بودن یه ماجراهایی پیش میاد بعدش پسره مسلمون میشه جلد دوم هم داشت.
پسره هم انگار با دوستش زندگی میکرد.

•|SERAPH|•

کاربر سایت
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
15/5/21
ارسالی‌ها
365
پسندها
1,095
امتیازها
7,113
مدال‌ها
11
سطح
9

کسی این رمان نخونده خیلی وقته دارم دنبالش میگردم اونقدر که تقریبا نصف رمان هایی که خوندم و سه چهار بار دیدم ولی اینو پیدا نکردم
رمان من شیطون نیستم هست

امضا : •|SERAPH|•

elimm

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
1/6/21
ارسالی‌ها
1
پسندها
3
امتیازها
0
سطح
0

سلام دوستان من دنبال رمانیم که چند سال پیش خوندم والان نمیتونم پیداش کنم ممنون میشم کمکم کنین. داستان دختری بود که کاملا سنتی و زیر نظر خانواده با یه نفر ازدواج میکنه و بعد ازدواجم درسش و میخونه بعد که از دانشگاه قبول میشه همسرش ازش میخواد توافقی از هم جدا بشن. بعد از طلاق میره تهران تا بتونه درسش و بخونه اونجا عاشق یکی دیگه میشه اما یکی از همکلاسیاشم عاشق اون پسره و تا جایی که یادمه دختره مشکل روحی داشته با دختره‌م یه جا بودن . بعد چون این دو تا عاشق هم بودن با هم عقد میشن آخرسرم خانواده دختره میفهمن که دخترحامله س.. فقط در این حد یادم میاد

arikatuka

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
3/6/21
ارسالی‌ها
2
پسندها
10
امتیازها
30
سطح
0

سلام
دنبال یه رمانی میگردم که اسم پسره سورن بود و ایرانی هم بود و یه دختره که فکر کنم اسمش آدریانا، خلاصه آدری پدرش ایرانی بود اما فارسی بلد نبود و آمریکا زندگی می‌کردن. سورن دکتر بود و دختره پرستار و سورن همش دوست پسرای آدری رو می‌پروند و هی برای هر کدومشون لقب می‌ذاشت، مثلا به یکیشون میگفت هویج، حالا خودمشم دوست دختر داشت، یکی از یکی زشت‌تر و مزخرف‌تر، اما از اولش آدری رو دوست داشت و روز تولد دختره، پدرش براش بلیت کشتی می‌گیره ک اونجا کنسرت و جشن بود ک سورن رو می‌بینه و پیشش میشینه. آها آدریانا هم با یه پسره دوست میشه که خودش یه زن داشت فکر کنم آنید، نمی‌دونم پسره خیلی مهربون بود و دختره کمکش می‌کنه زنش برگرده و یه دخترم داشت که ادریانا...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

arikatuka

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
3/6/21
ارسالی‌ها
2
پسندها
10
امتیازها
30
سطح
0

سلام
من دنبال یک رمان میگردم که یه دختر بود با دوستای داداشش میرن بیرون بعد جرات حقیقت بازی میکنن دختره جرات رو انتخاب میکنه و مجبور میشه خودشو شکل پسرا کنه و بره تو یه رستوران کار کنه و چون این دختر یه داداش دوقلو داشت اسم و مشخصات اون داداشه رو میده و با گریم و کلاه گیس میره تو رستوانه به عنوان یه پسر.
ولی یبار حالش بد میشه و رئیس رستوران یا پسر رئیس رستوران،اونو میبره بیمارستان و میفهمه که دختره و...
اگه کسی اسمشو میدونه لطفا بگه
فک میکنم عشق یعنی سردرد

NEGIN BARZAN~

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
8/10/20
ارسالی‌ها
2,143
پسندها
30,375
امتیازها
64,873
مدال‌ها
19
سطح
33

امضا : NEGIN BARZAN~

zahra_z

کاربر سایت
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
22/5/21
ارسالی‌ها
352
پسندها
999
امتیازها
5,433
مدال‌ها
8
سطح
7

امضا : zahra_z

حیران

کاربر سایت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
7/9/20
ارسالی‌ها
170
پسندها
483
امتیازها
5,063
مدال‌ها
6
سطح
7

امضا : حیران

حیران

کاربر سایت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
7/9/20
ارسالی‌ها
170
پسندها
483
امتیازها
5,063
مدال‌ها
6
سطح
7

امضا : حیران

hds

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
15/5/21
ارسالی‌ها
2
پسندها
6
امتیازها
0
سطح
0

سلام من یک رمان نصفه خوندم درباره یک دختر بود که یک زن و شوهر اونو از خانواده واقعیش دزدین و بزرگ کردن و این دختر در سن ۱۸ سالگی خدمتکار شده بود و جالب تر اینکه اون خانواده ی عمویی خودش بود بعد اسم دختره رو یادم نمیاد که چی بود بعد از چند روز به شمال میرن بعد داداششو میبینه(نمی دونست که داداشش هست)بعد اتفاقی می افته این می خواد برگرده تهران که این حسام(برادرش)میگه این وقت شب تنها می خوای بری بزار خودم برسونمت بعد میرن خونه حسام ،بعد حسام به دختره میگه من امشب مهمان دارم بعد میبرمت . بعد مادر حسام دختره رو میبینه بعد شروع میکنه گریه کردن . و این ادمایی که این دختره رو دزدیده بودن یک عکس برای مادر دختره فرستاده بودن . بعد باباش صبحش دختره رو...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.