مباحث متفرقه پیدا کردن رمان‌های بی‌نام

rayan138890

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
5/3/24
ارسالی‌ها
1
پسندها
1
امتیازها
0
سطح
0

• #2,161
سلام من یه رمان رو نصفه خونده بودم سرگرد و بانو بود اسمش ولی هرچی میگردم نیست ، دختره تو کاباره کار میکرد یه روز پلیس میاد میگیرتشون و سرگرده که اینو میگیره ازش قول میگیره من شلاق بهت نمیزنم ولی باید .... دختره اخر صیغش میشه و میرن پیش مادر پسره. اسم دختره نگار بود که معروف بود به بانو ، پسره امیرحسین

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] Ash;

فاطمه زهرا رمضانی

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
19/6/23
ارسالی‌ها
4
پسندها
8
امتیازها
0
سطح
0

• #2,162
سلام به همگی
کسی می تونه به من کمک کنه تا اسم رمانی رو که میخوام پیداکنم. رمان در مورد دختری هست که بخاطرپسری   خودکشی میکنه چون پسره اون به دلایلی ول میکنه و میره راستش اسم دختره و پسره را یادم نیست. دختره داستان یک داداش داره که عاشق دوستش میشه دختره میفهمه و بقیه اش رو یادم نیست ولی فکرکنم میره پیش یکی از آشناهای که در پاریس زندگی میکنه.
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] Ash;

far

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
5/3/24
ارسالی‌ها
1
پسندها
1
امتیازها
0
سطح
0

• #2,163
سلام دوستان من چند وقت پیش رمانی خوندم ذهنم و‌کلا درگیر کرده و پیدا نمیکنم
رمان درباره سه تا دختر دانشجو و دوست بودن که متوجه میشن خانواده یکی از دخترها خانواده واقعیش نیست و برای پیدا کردن خانواده واقعیش به روستایی میرن که با سه تا پسر که یکیش خان روستا و یکیش برادرش و یکیش پسرعموشون بود آشنا میشن و کلی ماجراهای دیگه ممنون میشم اگر کسی اسم رمان و می‌دونه بگه.

آخرین ویرایش
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] Ash;

مریم۱۲۳

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
4/3/24
ارسالی‌ها
2
پسندها
2
امتیازها
0
سطح
0

• #2,164

سلام همگی، چند سال پیش یه رمان خوندم مطمئن نیستم ولی فکر کنم دو جلدی بود... دختره و پسره باهم ازدواج میکنن بعد پسره تصادف میکنه و همه فکر میکنن مرده ولی بعد از چند وقت دختره از عروسی یکی از دوستاش برمیگشته که به طور اتفاقی شوهرش رو میبینه و میفهمه شوهرش نمرده بوده... پسره حافظه ش رو از دست داده بوده و دختره رو یادش نمیاد... یه زن و مرد پسره رو نجات داده بودن و پیش خودشون نگه داشته بودن...بعدش دیگه با کمک دختره خوب میشه... فکر میکنم این اتفاقات واسه جلد دو بود.. البته اگه همونطور که فکر میکنم رمان دو جلدی بوده باشه... ممنون میشم اگه کسی اسمش رو میدونه بهم بگه..
گناهکار

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] Ash;

noongaf

کاربر فعال سرگرمی
کاربر فعال بخش
تاریخ ثبت‌نام
5/8/22
ارسالی‌ها
52
پسندها
182
امتیازها
523
مدال‌ها
3
سطح
1

• #2,165
سلام دوستان
یک رمانی خوندم که صفحات اولش شخصیت اصلی رو میدزدن بعد معلوم میشه کسی که دزدیدتش دختره رو دوست داشته اما به خاطر این که داداش دختره رو کشته بابای دختره سخت مخالف بوده مجبور شده دختره رو بدزده و خوده دختره هم به خاطر وابستگی شدیدی که به داداشش داشته همه این ماجرا ها رو ازش پنهون کردن تا ضربه بیشتری نخوره. اسم شخصیت ها رو یادم نیس اما فکر کنم اسم رمان ترکیبی از چشم با یک کلمه دیگه بود. اگر کسی می‌دونه ممنون میشم بگه

امضا : noongaf
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] Ash;

samira.mousazadeh76@gmail

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
2/3/24
ارسالی‌ها
2
پسندها
2
امتیازها
0
سطح
0

• #2,166
سلام همگی، چند سال پیش یه رمان خوندم مطمئن نیستم ولی فکر کنم دو جلدی بود... دختره و پسره باهم ازدواج میکنن بعد پسره تصادف میکنه و همه فکر میکنن مرده ولی بعد از چند وقت دختره از عروسی یکی از دوستاش برمیگشته که به طور اتفاقی شوهرش رو میبینه و میفهمه شوهرش نمرده بوده... پسره حافظه ش رو از دست داده بوده و دختره رو یادش نمیاد... یه زن و مرد پسره رو نجات داده بودن و پیش خودشون نگه داشته بودن...بعدش دیگه با کمک دختره خوب میشه... فکر میکنم این اتفاقات واسه جلد دو بود.. البته اگه همونطور که فکر میکنم رمان دو جلدی بوده باشه... ممنون میشم اگه کسی اسمش رو میدونه بهم بگه..
سلام عزیزم رمان گناهکار رو چک کن

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] Ash;

م ل ک

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
24/1/22
ارسالی‌ها
3
پسندها
8
امتیازها
0
سطح
0

• #2,167
سلام وقتتون بخیر من دنبال رمانی میگردم که دختره لاله نمیتونه صحبت کنه پسره دزد هست و تو خیابون به دختره میخوان دست درازی کنن اینم میبینه میاره خونش حالا اتفاقای پلیسی و ازدواجم رخ میده میخواستم ببینم اسمشو کسی میدونه اگر میشه به من بگه دنبالشم

آخرین ویرایش توسط مدیر
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] Ash;

samira.mousazadeh76@gmail

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
2/3/24
ارسالی‌ها
2
پسندها
2
امتیازها
0
سطح
0

• #2,168
سلام دوستاندنبال یه رمانم که پدر دختره ورشکست شده مادرشم فوت شده رفتن به یه محله پایین شهر بعد طلب کار دختره که با پدر دختره یه خصومتی هم داشته میاد جای طلبش دختره رو میبره به عمارتش داخل اتاق دختره دوربین میزاره یه شب که نو خودش نبوده از دوربین دختره رو که نگاه میکرده میره بهش دست درازی میکنه

آخرین ویرایش توسط مدیر
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] Ash;

shina81

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
2/2/24
ارسالی‌ها
3
پسندها
3
امتیازها
0
سطح
0

• #2,169
سلام
رمان اینجوری شروع میشه که پسر دایی یا حالا هرچیش که بود از خارج برگشته بود و نامزد داشت بعد دختره توی مهمونی میره توی یه اتاقی و میبوستش فک کنم جوری که همه می‌فهمن و بعدش رابطه ی پسره و نامزدش بهم میخوره ،دختره با پسره ازدواج میکنن فک کنم و حالا این دختره مجبوره تموم گند اخلاقی های پسر رو تحمل کنه و بهش نمیگه که چرا من اون شب تظاهر کردم که باهات توی رابطه بودم
خلاصه دختره منفور فامیل میشه
و بعدا دلیلش مشخص میشه که نامزد پسره میخواسته پسره رو بکشه بعد ازدواج و حالا دختره هم حرفاشو شنیده و خواسته از ازدواجشون جلوگیری کنه
کسی اسم رمان رو بلده؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] Ash;

حیات

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
8/3/24
ارسالی‌ها
1
پسندها
2
امتیازها
0
سطح
0

• #2,170
دختره نامزد داشت بعد براش پاپوش دوختن که به نامزدش خ**یا*نت میکنه بعد خواهرش خودکشی میکنه و دختره کلا از خانواده ترد میشه خودش کار میکنه خرجشو در میاره وخانوادش باهاش بد رفتاری میکنن تو هیچ جمع خانوادگی نمیبرنش که بعد ثابت میشه دختره بی گناه بوده من اسم این رمانو میخوام یکی کمکم کنهههههه
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.