مباحث متفرقه پیدا کردن رمان‌های بی‌نام

haniyy

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
8/3/24
ارسالی‌ها
1
پسندها
1
امتیازها
0
سطح
0

• #2,171
سلام
دنبال اسم یه رمانیم که دختره با خانواده مادریش فک کنم مشکل داشت و بعد سالها پیداشون کرده بود مخصوصا با پدربزرگش مشکل داشت
خود دختره هم دوتا حیوون خونگی داشت یکیش گربه بود فک کنم یکیشم جغد و یکی از همین فامیلاشم باعث شده بود گربش بمیره و اون فکر میکرد ممکنه کار پدربزرگش باشه که پدربزرگش گف نه کار اون نیس

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] Ash;

GHOGHA.YAGHI

ویراستار رمان + ناظر رمان
ناظر رمان
تاریخ ثبت‌نام
28/7/23
ارسالی‌ها
274
پسندها
3,578
امتیازها
21,773
مدال‌ها
13
سطح
12

• #2,172
دختره نامزد داشت بعد براش پاپوش دوختن که به نامزدش خ**یا*نت میکنه بعد خواهرش خودکشی میکنه و دختره کلا از خانواده ترد میشه خودش کار میکنه خرجشو در میاره وخانوادش باهاش بد رفتاری میکنن تو هیچ جمع خانوادگی نمیبرنش که بعد ثابت میشه دختره بی گناه بوده من اسم این رمانو میخوام یکی کمکم کنهههههه
سلام.
رمان «سفر به دیار عشق»

امضا : GHOGHA.YAGHI
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] Ash;

Fahimeh Ghaderi

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
9/3/24
ارسالی‌ها
2
پسندها
2
امتیازها
0
سطح
0

• #2,173
یه رمانی بود که هم سبک و هم زمان با رمان در سایه سار بید اثر پرن ثابت پارتگذاری میشد موضوع این بود که وقتی دختره کوچیک بوده بابای دختره که عاشق مادرش بود که اتفاقی برای مادره میفته که پدرش افسرده میشه و خودکشی میکنه (پدره آهنگساز معروفی بوده) دختره الان بزرگ شده و خودش یه اکیپ نوازنده داره و عاشق پسر عموشه ولی پسر عموعه با اینکه دوسش داره بهش محل نمیذاره.
من تا اینجاشو یادم میاد لطفاً هرکی اسم رمان می‌دونه بهم بگه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] ANAM CARA

آبناز ایزدی

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
10/3/24
ارسالی‌ها
1
پسندها
1
امتیازها
0
سطح
0

• #2,174
یه رمانی که قبلا تو روبیکا نصفشو خوندم اسمش عشق تکپر بود و اسم شخصیت هاش ساحل و آرمان بود که آرمان به خاطر قتلی که بخاطر نجات جون خواهرش نگار انجام میده میره زندان...هرچی تو گوگل میگردم پیداش نمیکنم کسی اسم اصلی رمانشو میدونه؟

عاشق های تکپر

• Like

hae

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
30/1/24
ارسالی‌ها
3
پسندها
3
امتیازها
0
سطح
0

• #2,175
سلام وقت بخیر من دنبال رمانی میگردم که دختره برای مرمت وارد عمارتی میشه که ورود زنان ممنوعه ، پدرش از دست کسانی فراری بود و دختر با مادرش زندگی میکرد ، اگر اشتباه نکنم پسر صاحب هتلی بود که در زیر زمین اون کار های خلاف انجام میشد
مسلخ

• Like

شاپرک

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
10/3/24
ارسالی‌ها
1
پسندها
2
امتیازها
0
سطح
0

• #2,176
سلام.
یه رمان بود دختره وضع مالی خوبی نداشت و قرار شد بره توی یک شرکت کار کنه و کم کم از رییس شرکت که برادر بزرگتر بود خودشش اومد، ولی بعد برادر کوچیکتره ازش خوشش میاد. این وسط داداش بزرگه برای یه کاری میره خارج و انگار اونجا حالش بد میشه و اینا تا مدت ها فکر میکنن که مرده بعد معلوم میشه که نه زنده‌است. که همین تیکه که فکر میکنن مرده داداش کوچیکه با مشت میزنه تو شیشه! من فکر میکردم اسمش بانوی خیال بوده باشه ولی پیداش نمیکنم

گلبرگـ

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
16/9/23
ارسالی‌ها
30
پسندها
47
امتیازها
40
سطح
0

• #2,177
سلام.
یه رمان بود دختره وضع مالی خوبی نداشت و قرار شد بره توی یک شرکت کار کنه و کم کم از رییس شرکت که برادر بزرگتر بود خودشش اومد، ولی بعد برادر کوچیکتره ازش خوشش میاد. این وسط داداش بزرگه برای یه کاری میره خارج و انگار اونجا حالش بد میشه و اینا تا مدت ها فکر میکنن که مرده بعد معلوم میشه که نه زنده‌است. که همین تیکه که فکر میکنن مرده داداش کوچیکه با مشت میزنه تو شیشه! من فکر میکردم اسمش بانوی خیال بوده باشه ولی پیداش نمیکنم
سلام خلاصه اتون شبیه رمان اسطوره هست

shina81

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
2/2/24
ارسالی‌ها
3
پسندها
3
امتیازها
0
سطح
0

• #2,178
دختره نامزد داشت بعد براش پاپوش دوختن که به نامزدش خ**یا*نت میکنه بعد خواهرش خودکشی میکنه و دختره کلا از خانواده ترد میشه خودش کار میکنه خرجشو در میاره وخانوادش باهاش بد رفتاری میکنن تو هیچ جمع خانوادگی نمیبرنش که بعد ثابت میشه دختره بی گناه بوده من اسم این رمانو میخوام یکی کمکم کنهههههه
رمان سفر به دیار عشق

• Like

فاطمه زهرا رمضانی

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
19/6/23
ارسالی‌ها
4
پسندها
8
امتیازها
0
سطح
0

• #2,179
سلام به همگی
کسی می تونه به من کمک کنه تا اسم رمانی رو که میخوام پیداکنم. رمان در مورد دختری هست که بخاطرپسری   خودکشی میکنه چون پسره اون به دلایلی ول میکنه و میره راستش اسم دختره و پسره را یادم نیست. دختره داستان یک داداش داره که عاشق دوستش میشه دختره میفهمه و بقیه اش رو یادم نیست ولی فکرکنم میره پیش یکی از آشناهای که در پاریس زندگی میکنه.
کسی نمیدونه

• Like

Sahba

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
30/6/18
ارسالی‌ها
5
پسندها
10
امتیازها
33
سطح
0

• #2,180
سلام یه رمان بود که دختره دکتر زنان بود و یه فرزند هم داشت که شوهر اونو گرفته بودو رفته بود خارج . یه دکتر به اسم امید ازخارج میاد و ازخانم دکتره خوشش میاد وخواهز امید هم میرفتا پیش این خانم دکتر و کمکم امید وخانم دکتر ازدواج میکنند .....
کسی اسم این رمانو میدونه؟

• Like