مباحث متفرقه پیدا کردن رمان‌های بی‌نام

mah1

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
6/6/24
ارسالی‌ها
1
پسندها
1
امتیازها
0
سطح
0

• #2,291
رمان درباره دختری که اسمش وارش هست و پدرو مادر معتادن ی رو داداش دختره کا اسمش وحیده وارشو با ی پسر میبینه و میزنش بعد یا پسری که اسمش آمور هست و بوکسره میاد دختره رو از داداشش میخره و بزور باهاش ازدواج میکنه و دختره از پسره میترسه و پسره ام تو محلشون زندگی میکرد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] ANAM CARA

minty

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
6/6/24
ارسالی‌ها
3
پسندها
3
امتیازها
0
سطح
0

• #2,292
سلام دوستان
من دنبال یه رمان میگردم که دختره پسرعمش باربد عاشقش بوده ولی خودش با یه پسر دیگه دوست میشه فک کنم اسمش شهاب بود، پسرعمش هم ازدواج میکنه بعد دختره با شهاب بهم میخورن و دختره مجبور میشه با عمش زندگی کنه
پسرعمشم به دلایلی جدا میشه و یه پسر داشته که ولش میکنه میره خارج و همین دختره بزرگش میکنه
ممنون میشم اگه کسی میشناسه بهم بگه

• Like

minty

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
6/6/24
ارسالی‌ها
3
پسندها
3
امتیازها
0
سطح
0

• #2,293
دنبال یه رمان دیگه هم میگردم که دختره دانشجو پزشکیه و تپلم بود. با مادرش زندگی میکنه و پدرشون ولشون کرده. بعد با یه پزشک زیبایی آشنا میشه که خیلی بهش تیکه مینداخت فکر کنم اسمش نیما بود
بعد دختره خودشو لاغر میکنه و باباشم برمیگرده
وآخرشم با همین دکتر زیباییه ازدواج میکنه

• Like

melin f

کاربر سایت
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
20/4/23
ارسالی‌ها
440
پسندها
2,534
امتیازها
14,213
مدال‌ها
14
سطح
12

• #2,294
رمان که پسر و دختر از بچگی دوست بودن پسر میره خارج و برای دختر نامه مینوشته ولی دختره جواب نامه ها رو نمیداده دوست دختر جواب نامه میداده پسر از خارج برمیگرده و حالا میخواد با دختری که بهش نامه میداده ازدواج کنه
دوست مجازی

• Like

minty

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
6/6/24
ارسالی‌ها
3
پسندها
3
امتیازها
0
سطح
0

• #2,295
یه رمانی بود دختره از خانواده ی ساده فکر کنمم تک دختر بود دانشگاه تهران قبول میشه دیر میاد خوابگاه گیرش نمیاد با پدرش میرن به یک املاکی که دو پسر جوان اونجا بودن اونا میبرنش خوابگاه خودگردان بعد دختر روز اول دانشگاه میبینه اونا همکلاسی هاش هستن
غریبه آشنا فکر کنم بود. اسم دختره لیلا و اسم پسره هم ایلیا بود خیلیی قشنگه داستانش

غریبه آشنا فکر کنم بود. اسم دختره لیلا و اسم پسره هم ایلیا بود خیلیی قشنگه داستانش
یا غریب آشنا یا غریبه ی آشنا مطمئن نیستم

• Like

sz4s3szes3a33

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
9/6/24
ارسالی‌ها
2
پسندها
2
امتیازها
0
سطح
0

• #2,296
با سلام خدمت تمامی عزیزان
طبق تقاضاهایی که داشتیم مبنی بر زدن این بخش، تاپیک زده شد؛ ولی در صورت رعایت نکردن قوانین تاپیک بسته خواهد شد‌.

قوانین:

●تاپیک برای پیدا کردن رمان های گمنام می باشد، پس لطفا "معرفی" یا "درخواست رمان" نداشته باشید!

●برای پیدا کردن رمان مد نظرتون، فقط کافیه که خلاصه ای از رمان یا نکته های بولد اون‌ رمان که به خاطر دارید رو بنویسید.

●دوستانی که داوطلب کمک کردن در این زمینه هستند و اسم اون رمان مجهول رو می دونند، اول باید بررسی کنند تا مطمئن بشوند که قبلا به اون سوال، پاسخی داده نشده باشه.

●برای پاسخ دادن از *نقل قول کردن* پست شخص مذکور...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

• Like

ali_sn

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
9/6/24
ارسالی‌ها
2
پسندها
2
امتیازها
0
سطح
0

• #2,297
سلام دوستان عزیز من دنبال یک رومان میگردم که در آن دختری چشم آبی به نام همتا که به خاطر پول با پویان که از یک خانواده پولدار هست ازدواج می‌کند همتا اصلا علاقه ایی به پویان ندارد و در نهایت عاشق برادر شوهرش علی رضا می‌شود همتا سرطان معده دارد و بعد از کلی ماجرا از پویان جدا می شود و با علی رضا ازدواج می کند که صبح بعد از روز ازدواج که علی رضا برای تهیه صبحانه از خانه بیرون می‌رود همتا در حال صحبت با دوستش نساء بود که زنگ در به صدا در می آید و همتا همانطور در حال صحبت آیفن را می‌زند که ناگهان با چهره وحشتناک پویان رو به رو می شود .....
لطفا اگر کسی این رمان را خوانده اسمش یا آدرسش را بگوید ممنون ومتشکر

آخرین ویرایش
  • Like

ali_sn

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
9/6/24
ارسالی‌ها
2
پسندها
2
امتیازها
0
سطح
0

• #2,298
سلام دوستان عزیز من دنبال اسم یک رومان میگردم که در آن دختری چشم آبی به نام همتا عاشق برادر شوهرش مشود

• Like

تبسم .

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
11/6/24
ارسالی‌ها
1
پسندها
1
امتیازها
0
سطح
0

• #2,299
سلام یک رمان بود خارجی که دختره در پول درآوردن خیلی ماهر هست اما همونقدر تو یه سری مسائل ناوارد هست پدر و مادرش از اون نوه می‌خوان بنابراین دختره یه پسر رو استخدام می‌کنه تا... اسم رمان یادم نیس

:sugarwarez-039::sugarwarez-039::sugarwarez-039:

آخرین ویرایش توسط مدیر
  • Like

mahgolam

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
13/6/24
ارسالی‌ها
1
پسندها
1
امتیازها
0
سطح
0

• #2,300
با سلام خدمت تمامی عزیزان
طبق تقاضاهایی که داشتیم مبنی بر زدن این بخش، تاپیک زده شد؛ ولی در صورت رعایت نکردن قوانین تاپیک بسته خواهد شد‌.

قوانین:

●تاپیک برای پیدا کردن رمان های گمنام می باشد، پس لطفا "معرفی" یا "درخواست رمان" نداشته باشید!

●برای پیدا کردن رمان مد نظرتون، فقط کافیه که خلاصه ای از رمان یا نکته های بولد اون‌ رمان که به خاطر دارید رو بنویسید.

●دوستانی که داوطلب کمک کردن در این زمینه هستند و اسم اون رمان مجهول رو می دونند، اول باید بررسی کنند تا مطمئن بشوند که قبلا به اون سوال، پاسخی داده نشده باشه.

●برای پاسخ دادن از *نقل قول کردن* پست شخص مذکور...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

• Like