مباحث متفرقه پیدا کردن رمان‌های بی‌نام

چهار

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
4/10/21
ارسالی‌ها
10
پسندها
35
امتیازها
33
سطح
0

سلام
یه رمان بود که پسره عاشق دختره بود میخواست بره خواستگاری دختره نمیخواستش و به کمک پسر داییش از خونه میره و یه جای دیگه پرستار یه بچه میشه و اون پسره ام دنبالش میگرده

امضا : چهار

Real_pcy

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
3/10/21
ارسالی‌ها
8
پسندها
25
امتیازها
33
سطح
0

سلام حدود یه چند سال پیش یه رمان خوندم خیلی چیز خاصی یادم نمیاد داستان از این قرار بود که چندتا دختر تویه واحد زندگی میکردنو فک میکردن واحد بغلی خالیه ولی چند وقتی میشد که از واحد بغلی صدا میشنیدن برای همون فک میکردن تو اون واحد جن هست بعد تصمیم میگیرن که به قولی برن جن گیری واینا
ولی یه دفعه در باز میشه و میبینن که پسری که همکلاسیشونه تو واحد بغلی زندگی میکنه
اسم شخصیتاش یادم نیست تنها تیکه اش که یادمه همینه اگه میتونین کمک کنین

Real_pcy

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
3/10/21
ارسالی‌ها
8
پسندها
25
امتیازها
33
سطح
0

یه رمان دیگه ایم بود که راجب یه دختر مذهبی به اسم راحیل بود راحیل به دلایلی مجبور میشه بایه مرد صوری ازدواج کنه که اسمش شهرام بود
پیشنهاد ازدواجم فک کنم از طرف راحیل بود
اگه میشه اسم این رمانم بگین

مهسا ذ

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
30/1/20
ارسالی‌ها
38
پسندها
65
امتیازها
103
سطح
0

سلام دوستان من دنبال سه تا رمان هستم ممنون میشم کمک کنید
۱ . یه پسری بود قدرت ذهن خوانی و پرواز ذهن داشت و با پلیس همکاری می‌کرد یه بار دختری که دوست داره و گروگان میگیرن و اون به پیدا کردنش کمک میکنه

۲. یه رمان بود دختره توی یک شرکت تجهیزات پزشکی کار می‌کرد با پسری آشنا میشه که ایدز داره و پسره ازش دوری میکنه تا دختره میگه شده میخوام برای یه مدت کوتاه هم که شده باهات زندگی کنم

۳. یکی دیگه یه دختره هست به خاطر اینکه تصادف و مرگ برادرش و از نزدیک میبینه لال میشه بعد پسر همسایه که دوستش داشته با نظر مشاور اونو تو موقعیت شک مشابه قرار میده تا باز بتونه صحبت کنه
اگر کسی میدونه ممنون میشم بگه

panahsadr

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
18/8/21
ارسالی‌ها
6
پسندها
14
امتیازها
33
سطح
0

یه رمان دیگه ایم بود که راجب یه دختر مذهبی به اسم راحیل بود راحیل به دلایلی مجبور میشه بایه مرد صوری ازدواج کنه که اسمش شهرام بود
پیشنهاد ازدواجم فک کنم از طرف راحیل بود
اگه میشه اسم این رمانم بگین
فک کنم داماد اجاره ای

حیران

کاربر سایت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
7/9/20
ارسالی‌ها
170
پسندها
483
امتیازها
5,063
مدال‌ها
6
سطح
7

سلام حدود یه چند سال پیش یه رمان خوندم خیلی چیز خاصی یادم نمیاد داستان از این قرار بود که چندتا دختر تویه واحد زندگی میکردنو فک میکردن واحد بغلی خالیه ولی چند وقتی میشد که از واحد بغلی صدا میشنیدن برای همون فک میکردن تو اون واحد جن هست بعد تصمیم میگیرن که به قولی برن جن گیری واینا
ولی یه دفعه در باز میشه و میبینن که پسری که همکلاسیشونه تو واحد بغلی زندگی میکنه
اسم شخصیتاش یادم نیست تنها تیکه اش که یادمه همینه اگه میتونین کمک کنین
سلام در همسایگی گودزیلا چک کنید

امضا : حیران

Real_pcy

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
3/10/21
ارسالی‌ها
8
پسندها
25
امتیازها
33
سطح
0

سلام در همسایگی گودزیلا چک کنید
نه این نیست اینو خوندم داستانش اینه که ازهم بدشون میاد اتفاقی همسایه میشنو پسره تو پایان نامه دختره کمک میکنه و عاشق هم میشن

Sanieh

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
22/9/20
ارسالی‌ها
26
پسندها
53
امتیازها
90
سطح
0

ه رمانی هس یه پسری با یه دختر فرار میکنن بعد برادر دختره که اسمش کمیله برای انتقام به یه دختری به اسم ترانه اذیتش میکنه و به خاطر تشابه اسمی فک میکنه ترانه خواهر همون پسره اس که با خواهرش فرار کرده بعد ترانه حامله میشه و پسره هم که زن داشته مجبور به ازدواج با ترانه میشه
در معبد شد سکوت تو رقصیدم. ترنم بود اسم دختره که یک دوست دیگه هم داشتم که اسمش ترنم بود ولی اونو تری صدا میزدن

آخرین ویرایش

Sanieh

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
22/9/20
ارسالی‌ها
26
پسندها
53
امتیازها
90
سطح
0

دوستان گلم نمیگید اسم این رمان چیه؟:hanghead::hello:
رمان روز نود و سوم خیلی شبیه اینه اما دختره دو تا بچه دو قلو داره و عقد سه ماهه مردی میشه که مشکل داشته و برای درمان کمک یک زن رو میخواست