متن با فونت FarhangBlack
در پاییز، نغمه‌های نوشتن در آسمان معلق‌اند. داستان‌هایی که با هر دم سردی از باد، جان می‌گیرند و دل‌ها را می‌نوازند.

مباحث متفرقه پیدا کردن رمان‌های بی‌نام

Sanieh

نو ورود
سطح
0

ارسالی‌ها
26
پسندها
53
امتیازها
90
سلام. رمانی بود که دختره رو میخواستن زنده به گور کنن تو بچگیش که عمه اش از شهر میاد و نجاتش میده بعد که دختره بزرگ میشه، برادرش قتل میکنه و این دختره رو به عنوان خون بس میدن؟ دختره مهندس بود.

Sanieh

نو ورود
سطح
0

ارسالی‌ها
26
پسندها
53
امتیازها
90
یک رمان هم بود دختره اسمش بهار یا بهاره بود که خرج زندگی خواهر و برادر و مادرش رو میداد. تو شرکتی کار میکرد و چادری بود اما خواهر برادرش خیلی اذیت میکردنش و همش طلبکار بودن ازش. یک پسری که طرف قرارداد با این شرکت بود و همش از طریق ایمیل ارتباط داشتن میاد ایران. بعدا یک ماموریت میرن خارج و این دو تا ازدواج میکنن

Simoli

نو ورود
سطح
0

ارسالی‌ها
1
پسندها
1
امتیازها
0
سلام دوستان یه زمانی بود دختره با دوستش پرستار بودن یه شهر دیگه زندگی میکردن با یه دکتری لج بود با یه دکتری توی بیمارستان دوست میشه بعد می‌فهمه آدم بدیه و در آخر به اون دکتره میرسه اسم دکتره فکر کنم هامون بود اگه کسی می‌دونه لطفا بگه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] *chista*

Aroo

نو ورود
سطح
0

ارسالی‌ها
2
پسندها
2
امتیازها
0
سلام دوستان دنبال یه رمانی میگردم که دختره از پسر حاجیا و ریشیا بدش میومد و پسری که دوسش داشت رفت عوض شد یه پسر جذاب شد وقتی برگشت مغرور شده بود و دیگه اون پسر حاجی قبلی نیود دختره نمی‌شناختش فک کنم اسم پسره سام بود مطمئن نیستم ممنون میشم کمکم کنید

• Like

Aroo

نو ورود
سطح
0

ارسالی‌ها
2
پسندها
2
امتیازها
0
سلام همگی، چند سال پیش یه رمان خوندم مطمئن نیستم ولی فکر کنم دو جلدی بود... دختره و پسره باهم ازدواج میکنن بعد پسره تصادف میکنه و همه فکر میکنن مرده ولی بعد از چند وقت دختره از عروسی یکی از دوستاش برمیگشته که به طور اتفاقی شوهرش رو میبینه و میفهمه شوهرش نمرده بوده... پسره حافظه ش رو از دست داده بوده و دختره رو یادش نمیاد... یه زن و مرد پسره رو نجات داده بودن و پیش خودشون نگه داشته بودن...بعدش دیگه با کمک دختره خوب میشه... فکر میکنم این اتفاقات واسه جلد دو بود.. البته اگه همونطور که فکر میکنم رمان دو جلدی بوده باشه... ممنون میشم اگه کسی اسمش رو میدونه بهم بگه..
رمان بعد از صدسال تنهایی هست

• Like

Aida:(

نو ورود
سطح
0

ارسالی‌ها
1
پسندها
2
امتیازها
0
سلام به همگی
من دنبال یه رمانی ام که اول رمان دختره از خارج از کشور برمیگرده و اونجا فک میکنم پزشکی‌شو تموم کرده و برای انتقام ابروی از دست رفته‌اش اومده
عاشق یه پسریه که خانواده‌اش اوردن و با هم بزرگ شدن و پسره هم دکتره و چماش سبزه که حتی به دختره هم تو کنکورش و ...کمک میکنه تا پزشکی قبول بشه ولی پسره برا اینکه خودشو کنترل کنه از اون خونه میره و برا خودش خونه جدا میگیره
بعد دختره با استادش ازدواج میکنه و به خیال اون پسره و چشماش به همسرش تو مهمونی نامردی میکنه و میره با یکی دیگه... .
اخرش هم با همون پسر چشم سبزه ازدواج میکنه

میشه کمکم کنید):

H.r.j

نو ورود
سطح
0

ارسالی‌ها
1
پسندها
2
امتیازها
0
سلام دوستان
یک رمان بود خیلی وقت پیش خوندم
داستانش اینجوری بود که یک دختر برنامه نویس هستش بعد یک برنامه هک مینویسه برای تستش رو سایت وزارت اطلاعات میازارش بعد پلیس میگیرش ولی برای حفظ جونش میفرستنش خونه یک سرگرده که مذهبی هم هست تا ازش محافظت بشه

Zamharir

رفیق جدید انجمن
سطح
2

ارسالی‌ها
50
پسندها
143
امتیازها
523
مدال‌ها
3
یک رمان هم بود دختره اسمش بهار یا بهاره بود که خرج زندگی خواهر و برادر و مادرش رو میداد. تو شرکتی کار میکرد و چادری بود اما خواهر برادرش خیلی اذیت میکردنش و همش طلبکار بودن ازش. یک پسری که طرف قرارداد با این شرکت بود و همش از طریق ایمیل ارتباط داشتن میاد ایران. بعدا یک ماموریت میرن خارج و این دو تا ازدواج میکنن
رمان سخت چون فولاد

امضا : Zamharir

Mahi.13-58

نو ورود
سطح
0

ارسالی‌ها
9
پسندها
16
امتیازها
33
سلام خسته نباشید خیلی ممنون میشم اگه این رمان رو میشناسیدزودتراسمش رو بگید داستان یه دختری بود که تک فرزند بود و توی طبقه ی پایین خونشون هم خانواده ی خالش زندگی میکردن خالش یه پسر داشت که پلیس مبارزه با مواد مخدربود و دخترشم با دوست وهمکار داداشش ازدواج کرده بود ولی بچه دار نمیشدن حالا دختر داستان خیلی رفتار بچه گانه داره وهمه خیلی لوسش میکنن دختره از نوزادی تو سرش تومور داره ولی خودش نمیونه پسرخالش عاشقشه ولی چون چند ساله همه بهش میگن مثل برادر دخترس و شوهرخالش خیلی بهش لطف داشته چون پدرپسره مرده بوده نمیخواد حرمتارو بشکنه برای همین با اجبار مادرش با همکارش ازدواج میکنه دختره هم دوستش داره ولی چون انقدر بچه گانه رفتار کرده خودش نمیدونه چون عشق رو نمیشناسه ولی پسره چون اصلا زنش رو دوست...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

• Like

Mahi.13-58

نو ورود
سطح
0

ارسالی‌ها
9
پسندها
16
امتیازها
33
یه رمانی بود دقیق یادم نیس ولی دختره از اون دختر سرکشا بود که هیچکس حریفش نبود یه بارم اتاقشو دراومد رنگ مشکی زد عین این خونه های ارواح یه طناب دارم وصل کرد بالا سقف اتاقش یه داداشم داشت این دختره هم عاشق داداش دوستش میشه بعد با یه دختری چادری دوست میشه میرن یه موسسه ای که داخلش موسیقی و چیزای هنری تدریس میشد دختره هم متحول میشه از این رو به اون رو میشه به داداش دوستش هم میگه دوستش داره ولی داداش دوستش میزنه زیر ذوقش دیگه هیچی دختره چادری میشه و همین حرفا دیگه
لطفا اگه کسی اسم رمان رو میدونه بگه خیلی دنبالشم
رمان یکبار نگاهم کن

• Like