مباحث متفرقه پیدا کردن رمان‌های بی‌نام

- meli

کاربر سایت
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
16/2/22
ارسالی‌ها
583
پسندها
1,757
امتیازها
10,973
مدال‌ها
12
سطح
9

سلام
یه رمان خوندم خیلی قشنگ بود.
اسم دختره آرام بود مامان باباش مرده بودن یروز که داشته میرفته خونه دوست صمیمیش چندتا قل چماق میان میدزدنش میبرنش تو یه عمارت خیلی بزرگ متعلق به شخصی بنام طوفان!
طوفان کلی آرام رو اذیت میکنه ولی سامیار دوست طوفان مواظبشه یروز سامان به آرام میگه کع دوست دارم ولی آرام پسش میزنه یه هفته سامیار غیب میشه و بعد از یه هفته خبر میاد که مرده وقتی میره سر قبر سامیار عمشو که درواقع عمه ناطنیش بودع ولی دوسش داشته میبینه و میفهمه سامیار پسر عمشه و طبق یه سری اتفاقات دیگه متوجه میشه طوفان هم پسر عموشه!
مرگ سامیار هم صحنه سازی بوده.
خلاصه میگذره و اینا (طوفان و آرام) عاشق هم میشن ولی طوفان بخاطر تحدید پدرش مجبور میشه بره اگرنه پدرش آرام رو میکشت.
آرارم هم همه مال و...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : - meli

- meli

کاربر سایت
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
16/2/22
ارسالی‌ها
583
پسندها
1,757
امتیازها
10,973
مدال‌ها
12
سطح
9

سلام
دنبال رمانی هستم ک اسم رمان یادم نیس
۳ تا دختر و‌۳ تا پسر باهم ت یه خونه هم خونه میشن بعد عاشق هم میشن اسم یکی از شخصیتا ترانه بود بعد تصادف می‌کنه کور میشه به دکترش میگع ب پسری ک عاشقمه ب دروغ بگو کور شدم
دو سه تا شیطون!

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] *chista*

- meli

کاربر سایت
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
16/2/22
ارسالی‌ها
583
پسندها
1,757
امتیازها
10,973
مدال‌ها
12
سطح
9

سلام داستان دختری که عمه اش در نوزادی، وقتی پدرش داشته زنده به گورش میکرده میرسه و اون رو نجات میده. عمه تو تهران زندگی میکرد و تحصیل کرده بود. این دختر رو بزرگ میکنه. عمه که میمیره، تمام زندگیش به این میرسه. تو دفتر خاطرات عمه اش میخونه که چه سرنوشتی داشته. یک روز از روستا پیغام میارن که بره به روستا. اونجا میفهمه برادرش یکی از اهالی روستای بالا رو کشته. خانواده اون پسر هم چون پسرشون تهران زندگی میکنه و تحصیل کرده است، گفتن اون دختر تحصیل کردتون رو میخوایم.این دختر و پسر ازدواج میکنن اما هر کدوم خونه خودشون زندگی میکنن. این پسر ماهی یک بار به روستا برای سرزدن به خانوادش میرفته و مجبور میشه دختره رو هم ببره.
کسی یادش نمیاد اسم رمان رو؟...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

Sanieh

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
22/9/20
ارسالی‌ها
26
پسندها
53
امتیازها
90
سطح
0

- meli

کاربر سایت
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
16/2/22
ارسالی‌ها
583
پسندها
1,757
امتیازها
10,973
مدال‌ها
12
سطح
9

• Like

Setareh221136

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
7/2/22
ارسالی‌ها
6
پسندها
6
امتیازها
3
سطح
0

یه دختر هست که خانوادش تو تصادف میمیرن و تنهاست و مادر عشقش از اون خوشش نمیاد و آخرش دو تا بچه به‌دنیا میاره

• Like

Setareh221136

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
7/2/22
ارسالی‌ها
6
پسندها
6
امتیازها
3
سطح
0

سلام ببخشین من دنبال رمانی هستم که یه دختری که خدمتکار یه پسریه و اون دختر مریضی قلبی داره ولی اسمشو نمیدونم

• Like

Setareh221136

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
7/2/22
ارسالی‌ها
6
پسندها
6
امتیازها
3
سطح
0

یه رمان هم هست یه دختریه که با شوهرش تو یه شهری زندگی میکنن یه روز دختره حالش بد میشه میره دکتر اخر سر میفهمه تومو مغزی یا بیماری داره

• Like

Reihaneh_

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
9/3/22
ارسالی‌ها
1
پسندها
1
امتیازها
0
سطح
0

سلام
من دنبال رمانیم که پسر و دختر هر دوشون دانشجوی وکالت هستن و دختره به شدت عاشق پسرس
سالها میگذره و پسره وکیل موفقی شده روزی موکل جدیدش دفتر خاطراتی براش میاره که متوجه میشه اون دفتر برای همکلاسیش بوده و حالا اون دختر در بیمارستان روان بستریه
اسمش فراموشم شده کمک لطفا

• Like

niayeshhamedanian

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
9/3/22
ارسالی‌ها
1
پسندها
2
امتیازها
0
مدال‌ها
1
سطح
0

سلام یه سوال داشتم
یه رمان خونده بودم که دختره توی یه خونه خدمتکار بود اما ارباب برده ای نبود بعد یه مدت بچه های صاحب کارش از خارج میان که یه پسر سرد هم بینشون بود بعد خانواده پسره مجبورشون میکنن با هم ازدواج کنن و پسره خیلی شدید غیرتی بود و زمانی که دختره حامله میشه به دختره میگه اگه بچه پسر شد من نمیخوامش که دختره دوقولو پسر دختر حامله میشه فک کنم
میشه خواهش کنم اسمش و بگین؟!