مباحث متفرقه پیدا کردن رمان‌های بی‌نام

یاقیش

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
14/3/22
ارسالی‌ها
8
پسندها
17
امتیازها
33
مدال‌ها
1
سطح
0

سلام دوستان
من دنبال یه رمانی میگردم که اسم شخصیتاش یادم نیس
موضوعش اینجوری بود که دختره یه پیام ناشناس دریافت میکنه ازیه نفرکه سرطان داره و داره خودکشی میکنه پسره رو راضی میکنه که خودکشی نکنه و باهم دوست میشن بعدامتوجه میشه اون پسره استاددانشگاهشونه یه بارکه رفتن اردو وسط بازی پسره از هوش میره ومیمیره بعدا که دختره میره سرکار رئیس شرکتشون صداش عینه همون پسرس که مرده و همین تشابه باعث آشناییشون میشه
یک اس ام اس نویسندشم ارام رضایی

Oon

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
21/4/21
ارسالی‌ها
15
پسندها
180
امتیازها
390
مدال‌ها
2
سطح
1

سلام روز بخیر
ببخشید یه رمانی هست که فقط یک قسمتیش یادم هست لطفا کنید پیداش کنم .
دختر و پسر میرن فروشگاه دختره سر لج کلی خوراکی میخره موقعی هم که از فروشگاه میان بیرون به پسر کمک نمیکنه که خوراکی ها رو بیاره و هر چی پسر بهش میگه سوییچ رو از جیبم در بیار گوش نمیده همون موقع یه پیرزنی رد میشد(جمله اش رو دقیق یادم نیست ) دختر هم دختر های قدیم این دختره به شوهرش یه کمکی هم نمیکنه . دختر با حرص میره سوییچ رو در میاره و در ماشین رو باز میکنه و پسره به حرص خوردن دختر میخنده و بهش تیکه میندازه.
نارگل؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] *chista*

Reyhaneh.te16

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
21/6/20
ارسالی‌ها
8
پسندها
15
امتیازها
33
سطح
0

• Like

Kimia.

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
15/3/22
ارسالی‌ها
1
پسندها
1
امتیازها
0
سطح
0

سلام، ميدونيد که وقتى كه نميتونيد چیزی رو بیاد بیارید چقدر آزار دهنده است
یه رمانی بود نمیدونم فکر کنم تو اسمش چشم مشم داشتدرست یادم نمیاد اما قصه از فوت پدر دختره آغاز میشه داستان تو بوشهر و شماله و دختره بعد فوت پدرش با نامادریش و برادر نامادریش زندگی میکنه که این برادره هم کلا پدر خدابیامرز دختره رو درآورده بود با آزار و اذیت
امیدوارم فقط حافظه ی من ماهی قرمزی باشه و شما بیادش بیارید

• Like

Rigina

مدیر بازنشسته کمیک + گردشگری
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
11/5/21
ارسالی‌ها
4,189
پسندها
41,843
امتیازها
74,373
مدال‌ها
62
سطح
38

• Like

fatemeAlijani

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
12/12/21
ارسالی‌ها
17
پسندها
31
امتیازها
40
سطح
0

سلام
دوستان یه رمانی چند سال پیش خوندم که اسم شخصیت هاشم یادم نیست خلاصه داستان این جوریه که یه دختری متصدی هتل بود که صاحب نوه هتل از خارج میاد ایران که دختره با پسره سر یه سری اختلافاتی از هتل اخراج میشه و بعد در روستاها متصدی میشه نمی دونم چی میشه پسره عاشقش میشه و یه جوری از طرف هتل آلمان بهش نامه میده و اونم وقتی میره آلمان پسره رو اونجا میبینه و بعدم اونا پیش خانواده ش تو بلژیک میبره که پسره اونجا شرکت داشته
فقط همین قدر یادمه
ظرفیت تکمیل

• Like

fatemeAlijani

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
12/12/21
ارسالی‌ها
17
پسندها
31
امتیازها
40
سطح
0

سلام همگی، چند سال پیش یه رمان خوندم مطمئن نیستم ولی فکر کنم دو جلدی بود... دختره و پسره باهم ازدواج میکنن بعد پسره تصادف میکنه و همه فکر میکنن مرده ولی بعد از چند وقت دختره از عروسی یکی از دوستاش برمیگشته که به طور اتفاقی شوهرش رو میبینه و میفهمه شوهرش نمرده بوده... پسره حافظه ش رو از دست داده بوده و دختره رو یادش نمیاد... یه زن و مرد پسره رو نجات داده بودن و پیش خودشون نگه داشته بودن...بعدش دیگه با کمک دختره خوب میشه... فکر میکنم این اتفاقات واسه جلد دو بود.. البته اگه همونطور که فکر میکنم رمان دو جلدی بوده باشه... ممنون میشم اگه کسی اسمش رو میدونه بهم بگه..
شبیه گناهکاره

fatemeAlijani

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
12/12/21
ارسالی‌ها
17
پسندها
31
امتیازها
40
سطح
0

اسم پسره کیان بود قرار بود با آرزو که دوست صمیمی دختره بود ازدواج کنه اما این دختره سال ها پیش به میان ابراز علاقه کرده بود اما پسره اون را جلوی همه مسخره میکنه چند سال بعد دوباره هم را می‌بینند دختره افسردگی گرفته بعد در شرکت پسره مشغول به کار میشود
بایادت زندگی کردم

• Like

fatemeAlijani

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
12/12/21
ارسالی‌ها
17
پسندها
31
امتیازها
40
سطح
0

سلام دوستان دنبال یک رمان هستم که اسم مامان دختره مریم بود و اسم ناپدریش سعید بود که می خواست به دختره دست درازی کنه
دختره نمی دونست اون بابای واقعیش نیست بعد که فهمید دنبال باباش گشت و فهمیدباباش یک شرکت بزرگ داره میره اونجا و به عنوان یک مهندس شروع به کار میکنه و فهمید یک برادر هم داره که دکتره(دوست صمیمی دختره وکیل بود که با داداش دختره نامزد می کنه) و پدرش ازدواج کرده وعاشق پسر زن باباش میشه ولی پسره از عاشق شدن فراریه میره فرانسه پیش باباش ، دختره هم یک نامه برای باباش مینویسه که عاشق پسره شده و شبانه فرار میکنه میره شمال یک جایی که دست هیچ کس بهش نرسه (همه ی فامیل هاشون فکر می کردن پسره و دختره خواهر و برادر واقعی هستن) پسره بعد از...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

• Like

fatemeAlijani

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
12/12/21
ارسالی‌ها
17
پسندها
31
امتیازها
40
سطح
0

یه دختری بود که یه برادر دو قلو داشت بعد اینو وقتی نوزاد بود فروخته بودن
این مادرش که میمیره قبلش بهش میگه برو دنبال خانواده‌ت و قسمش میده اینم میره دیش خانواده واقعیش ولی دوستشون نداشته اونجا با یکی آشنا میشه که از قضا اونم باباش بهش میگه با این ازدواج کن که باباش رو مجبور به یه کاری کنیم خلاصه نامزد میکنن و... برادر دختره هم با دوست قدیمیه دختره که اسمش بهار بود ازدواج می‌کنه
شبیه اوازچکاوک هست

• Like