مباحث متفرقه پیدا کردن رمان‌های بی‌نام

zsamii

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
23/2/24
ارسالی‌ها
11
پسندها
15
امتیازها
33
سطح
0

• #2,351
فکر کنم رمان مکه نشین قلبم باشه اسم دختره هم شیداس
فکر میکردم اسم اصلی رمان این باشه ولی چند روز پیش تو گوگل یه پی دی اف پیدا کردم رمان کامل مکه نشین قلبم بود ولی با اسم ارثیه ی مادربزرگ

Fatemeyyz

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
21/7/24
ارسالی‌ها
1
پسندها
1
امتیازها
0
سطح
0

• #2,352
سلام
یه رمانی بود به دختریو میفرستادن تو خونه ی یه پسری یه مدت باهم زندگی میکردن و پسرع و دختره عاشق هم شدن
پسره عضو یه باند بود که میخواست از رییس اون باند انتقام بگیره
ولی دراصل رییس باند دختر خودشو فرستاده بود تو خونه پسره و پسره نمیدونست و با اینکار میخاست پسره از دخترش محافظت کنه
که اخرشم رییس بانده گف من دخترمو فرستادم پیشت تا از تو در مقابلش محافظت کنم چون تو عاشقش میشدی

roz sefid

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
22/7/24
ارسالی‌ها
1
پسندها
1
امتیازها
0
سطح
0

• #2,353
سلام وقتتون بخیر من چندسال پیش یه رمانی میخوندم ک توش راحله شخصیت اصلی داستان بود ک روستایی و فقیر بود و امیر علی یه پولدار درجه یک بود اونجا( فکر کنم اسمش یا امیر مستوفی بود یا امیرعلی) خلاصه ک امیر نقشه میریزه و میره راحله رو به زور همسرش میکنه و کم کم راحله هم به امیر علاقه مند میشه(تا اینجاشو یادمه چون بعدش دیگه کانالش ادامه نداد رمان رو و من از دستش دادم) اگه کسی میدونه لطفا بگه ممنون میرم

Silent eyes

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
16/9/22
ارسالی‌ها
2
پسندها
22
امتیازها
40
سطح
0

• #2,354
سلام و خسته نباشین
یک رمانی بود که توی همین انجمن نوشته شده بود دقیق یادم نیست ولی فک کنم قبل دو سال خوندمش البته نه همشو فقط نصفشو خوندم و بعد بخاطر یه سری مشکلاتی که توی گوشیم بوجود اومد فایلشو گم کردم.الان در به در دنبالشم ولی پیداش نمیکنم چیزایی که ازش یادمه رو اینجا میگم و لطفا اگه کسی میدونه اسم رمانش چیه بهم بگه ممنون میشم...

داستان در مورد یک دختریه (اسم های شخصیت هارو هم یادم نمیاد) که باباش یه جورایی توی مافیا کار میکنه و کلن کارهای خلاف و غیر قانونی انجام میده.این دختر از کارهای پدرش متنفره ولی خودشو مامانش نمیتونن کاری کنن تا اینکه مادرش از پدرش طلاق میگیره و دختره هم ازدواج میکنه و یه پسر به دنیا میاره.ولی یکی از دشمنای پدرش اونارو میدزده به خود دختره دست‌درازی میکنه و پسر...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

Mobina1233

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
25/7/24
ارسالی‌ها
1
پسندها
1
امتیازها
0
سطح
0

• #2,355
سلام یه رمانی اسمش رو یادم نیست دختره داداشش از خارج برمیگرده و عاشق داداشش میشه و شبا خوابش رو میبینه

Ss_setiya_sS

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
26/7/24
ارسالی‌ها
1
پسندها
0
امتیازها
0
سطح
0

• #2,356
سلام وقت بخیر دوتا رمان هست که اسمشون رو یادم نمیاد اگه میدونین یه کمک کنین

یه رمان بود درباره یه پسره بود که هکر بود بعد یه دختره رو هک کرده بود توی خونه ی دختره دوربین کارگذاشته بود و خلاصه همه جوره زیر نظر گرفته بودش دختره کلافه میشه تصمیم میگیره خود کشی کنه. از طریق همین دوربینا پسره میفهمه و میاد دختره رو میبره بیمارستان. دختره هم برای اولین بار میبینش

یه رمان دیگه هم بود پسره باباش میمیره زن باباش برای اینکه بهش ارث برسه پسره رو تو 16 17 سالگی مـ.سـ.ت میکنه و همون شب از پسره حا.مله میشه. پسره رو از خونه بیرون میکنه و یه پسر به دنیا میاره. اون پسره هم سی و خورده ای سالش میشه عاشق یه دختره میشه. فکر کنم فصل ۲ هم داشت

اگه میدونید بگید لطفاااااا