مباحث متفرقه پیدا کردن‌ رمان‌های بی‌نام

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

zhrasala3548

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
13/2/21
ارسالی‌ها
1
پسندها
1
امتیازها
0
سطح
0

• #4,071
دنبال یه رمان میگردم که قبلا خونده بودم و الان هر چی میگردم پیداش نمیکنم درباره دختری بوده که خیلی بیخیال بوده و پدر و مادرش اونو شرطبندی میکنن وسعید خان اونو میخره خیلی بی خیال میره اونجا دخترهکربوده با کمک دوستای داداشش می خواستن داداششو از اونجا فراری بدن یه روز دختر میره سر گاوصندوق سعید خان گاوصندوق اونم خیلی حرفهای بود و هیچ کس نمی توانست بازش کنم ولی دختر بازش میکنه وقتی سعید خان نیاد میله دختر باز کرده خیلی شوکه میشه و از اون تست هوش می گیره و می فهمه اونم هکر هست که داشتیم کلاه سفید قهوه ای کلاس یا ولی دختره نمی فهمید که چه کلاهی است و سیعد خان خودش کلاه قهوه ای بوده یه روز دختر میره خارج و یه پسر میبینی که با چند نفر درگیره و به اونا میگه که من نمیام همراهتون دختری رو نجات میده...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] *chista*

Nbat

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
13/2/21
ارسالی‌ها
4
پسندها
7
امتیازها
0
مدال‌ها
1
سطح
0

• #4,072
سلام ببخشید یه رمان بود دقیق یادم نی داستانش درمورد یه دختره بود که شوهرش بخاطر دوست زنه باهاش ازدواج کرد
بخاطر اینکه معشوقش که دوست دختره رو ببینه ازدواج کرد دختره نقاش بود
بعد مامانش میمیره دختره درخواست طلاق میده یه شب یکی از لاتای کوچشون میاد خونه دختره بعد باهاش درگیر میشه دختره فرار میکنه میره خونه خودش و شوهرش
سلام دوست عزیز اسم رمان نفر دوم هست

• Like

Nbat

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
13/2/21
ارسالی‌ها
4
پسندها
7
امتیازها
0
مدال‌ها
1
سطح
0

• #4,073
سلام دوستان من خیلی دنبال این رمان گشتم پیوا نکردم راجب یه پسریه که پسره با دخترای زیادی دوست بوده با دختر خالش که پولداره ازدواج میکنه دست از کاراش بر نمیداره دختره میفهمه میخواد جدا بشه میفهمه دوقلو بارداره کسی اسمش میدونه بهم بگه لطفا

Samieh1270

کاربر سایت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
25/9/20
ارسالی‌ها
120
پسندها
188
امتیازها
668
مدال‌ها
2
سطح
1

• #4,074
  • Like

amin tiam

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
26/5/18
ارسالی‌ها
13
پسندها
38
امتیازها
33
مدال‌ها
1
سطح
0

• #4,075
رمانی که ۴ تا برادراند به اسم امیر کیان و امیر حسین و امیرعلی و امیر محمد و یه خواهر دارند به اسم نازگل و
پدرشان فوت کرده
کسی اسم این رمان رو نمی دونه

Rey.raa

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
13/2/21
ارسالی‌ها
1
پسندها
1
امتیازها
0
سطح
0

• #4,076
سلام من دنبال رمانی میگردم که دختره عاشق پسر عموش میشه ولی یه سری اتفاقات میوفته که از هم جدا میشن و دختر میره روستا پیش مادربزرگش. اسم رمان فک کنم اسم دختره بود اگر اشتباه نکنم تو اسمش ژ داشت.

• Like

ستین؛

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
16/1/21
ارسالی‌ها
1,058
پسندها
24,424
امتیازها
41,073
مدال‌ها
30
سطح
28

• #4,077
دنبال یه رمان میگردم که قبلا خونده بودم و الان هر چی میگردم پیداش نمیکنم درباره دختری بوده که خیلی بیخیال بوده و پدر و مادرش اونو شرطبندی میکنن وسعید خان اونو میخره خیلی بی خیال میره اونجا دخترهکربوده با کمک دوستای داداشش می خواستن داداششو از اونجا فراری بدن یه روز دختر میره سر گاوصندوق سعید خان گاوصندوق اونم خیلی حرفهای بود و هیچ کس نمی توانست بازش کنم ولی دختر بازش میکنه وقتی سعید خان نیاد میله دختر باز کرده خیلی شوکه میشه و از اون تست هوش می گیره و می فهمه اونم هکر هست که داشتیم کلاه سفید قهوه ای کلاس یا ولی دختره نمی فهمید که چه کلاهی است و سیعد خان خودش کلاه قهوه ای بوده یه روز دختر میره خارج و یه پسر میبینی که با چند نفر درگیره و...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : ستین؛
  • Like

mehrazar

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
30/1/21
ارسالی‌ها
79
پسندها
133
امتیازها
578
مدال‌ها
2
سطح
1

• #4,078
سلام من دنبال رمانیم هرچی میزارم انگار کسی نخونده
پلیسیه
از دوران دبیرستان دختره شروع میشه که باباش ورشکست میشه میرن خونه دوست باباش زندگی میکنن که یه پسر داره که خارج بوده میزنه دختره عاشق اون میشه و اینا پسره دوباره میره خارج و دختره فراموشش میکنه و میره پلیس میشه یه بار تو یه پرونده میفهمه پسر دوست باباش همه کاره باند قاچاقه(خود پسره وقتی فهمیده اینم تو این پرونده است یه جا محرمانه قرار گذاشت و گفت میخواد همکاری کنه)میره و این حبس ابد میخوره پرونده هم تموم میشه که دختره عاشق فرمانده پرونده شده و میاد خواستگاری و ازدواج میکنن
کسی نخونده؟
من این دفعه سومه اینو میزارم کسی نمیدونه؟

• Like

FATYMArr

مدیر تالار دبیرستان و دانشگاه + عکاس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیر تالار دبیرستان
تاریخ ثبت‌نام
30/6/20
ارسالی‌ها
6,967
پسندها
21,239
امتیازها
69,773
مدال‌ها
37
سطح
29

• مدیر
  • #4,079
  • Like

mehrazar

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
30/1/21
ارسالی‌ها
79
پسندها
133
امتیازها
578
مدال‌ها
2
سطح
1

• #4,080
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.