مباحث متفرقه پیدا کردن رمان‌های بی‌نام

Noora_Gh

رو به پیشرفت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
5/9/20
ارسالی‌ها
107
پسندها
682
امتیازها
3,933
مدال‌ها
6
سطح
7

سلام. قبلا یک رمان خونده بودم، دختره آرام و پسره آراد بودن.
دختره چادری بود، اومد شرکت پسره، پسره و دوستش، همش تلاش میکردن دختره رو اذیت کنن.
وقتی پسره فهمید عاشق دختره شده، باهاش ازدواج کرد، اما مجبور شد طلاقش بده.
در آخر دوباره ازدواج کردن البته...
کل داستانش رو یادمه، اسم رمان یادم نیس!
از شما، دوستان،کسی میدونه؟

امضا : Noora_Gh

fati_agri

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
5/9/21
ارسالی‌ها
2
پسندها
5
امتیازها
0
سطح
0

سلام خوبید خسته نباشین
یه رمانی بود چند سال پیش خونده بودم یه دختری بود پزشک بود اولش از تو بیمارستان شروع میشه که دختره از تو اتاق عمل اومده بیرون همینجور تو راه رو پوششو در میاره دختره یه بیماری داری که باید بهش یه امپولیرو بزنن تا خوابش بببره اگ اون امپولو نزنن دختره میره تو کما دختره قبلا ازدواج کرده بوده یه روز شوهرش اینو میزاره میره همون اول رمان دختره وقتی میخواستش سوار ماشین شه میخواد بیفته زمین که یه پسره ای میگریتش دخترم تا چشمش به چشمای پسره میفته خوابش میبره بعد این پسره به عنوان روانپزشک میاد شبا خونه اینا تا دختره خوابش ببره یک روز دختره میفهمه این همون شوهر سابق خودشه
یک چیز دیگم که ازش یادمه اینکه دختره از شوهر سابقش حامله...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

fati_agri

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
5/9/21
ارسالی‌ها
2
پسندها
5
امتیازها
0
سطح
0

سلام!
من یه رمان رو نصفه خوندم، داستانش درباره‌ی دوتا دختره که بیش از حد فقیرن و اولش از دست کسایی فرار کردن. دوست دختره چاقو خورده بود و اینا توی جاده بودن و دختره می‌ره جلوی یه ماشین که ماشین وایمیسته و یه پسره از ماشین پیاده میشه و بهش توهین می‌کنه، اما دوستش که پیاده میشه، آرومش می‌کنه و میگه چرا اینجا ایستاده که جواب میده دوستم چاقو خورده. خلاصه وقتی سوار ماشینشون میشن، پسر اولیه به دختره کلی توهین می‌کنه که ندید بدیده و فقیر و بی‌کس و کاره که دختره هم هرچی از دهنش درمیاد بارش می‌کنه و دوست پسره هم با تأسف نگاهش می‌کنه. بعد دختره با داداشش زندگی میکرد که یه روز که کار پیدا...

Ana.A

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
15/7/21
ارسالی‌ها
36
پسندها
465
امتیازها
2,603
مدال‌ها
6
سطح
5

سلام روز بخیر
ببخشید یه رمانی هست که فقط یک قسمتیش یادم هست لطفا کنید پیداش کنم .
دختر و پسر میرن فروشگاه دختره سر لج کلی خوراکی میخره موقعی هم که از فروشگاه میان بیرون به پسر کمک نمیکنه که خوراکی ها رو بیاره و هر چی پسر بهش میگه سوییچ رو از جیبم در بیار گوش نمیده همون موقع یه پیرزنی رد میشد(جمله اش رو دقیق یادم نیست ) دختر هم دختر های قدیم این دختره به شوهرش یه کمکی هم نمیکنه . دختر با حرص میره سوییچ رو در میاره و در ماشین رو باز میکنه و پسره به حرص خوردن دختر میخنده و بهش تیکه میندازه.
سلام رمان "همسایه من "رو چک کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] *chista*

مهسا ذ

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
30/1/20
ارسالی‌ها
38
پسندها
65
امتیازها
103
سطح
0

سلام
یه رمان هست مرده بعد از چند سال از اسارت برمیگرده متوجه میشه همسرش با برادرش ازدواج کرده ارتباطش و با خانوادش قطع میکنه ، خودش پزشک برای کمک به زنی با اون ازدواج سوری میکنه و با اون زن و بچش به دیدین خانوادش میره ممنون میشم راهنمایی کنی.

آخرین ویرایش

Miss.nabati

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
30/8/21
ارسالی‌ها
6
پسندها
16
امتیازها
33
سطح
0

در همسایگی گودزیلا...
اسم دختر رها بود و اسم پسره رادوین درسته؟!
نه تو این رمان دختره خریدش زیاد بود و توی فروشگاه دختری رادوین رو میبینه و رادیون واسه ی اینکه از دستش راحت میگه رها همسرمه
رها هم سر لج میگه بچه داریم اسمش کیارش یک سالشه و براش پوشک از اون فروشگاه میخرن وقتی از فروشگاه میرن بیرون رادوین سر رها داد میزنه پیرزنی میبینه و دعواش میکنه رادوین رو.

Mohade

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
10/9/21
ارسالی‌ها
1
پسندها
3
امتیازها
0
سطح
0

سلام من دنبال یه رمانم که دختره با پسری که دوسش داره نامزد میکنه اسم پسره ایلیا بود پسره مرتکب یه قتل میشه واسه همین دختره هم برای رضایت گرفتن با برادر فرد کشته شده ازدواج میکنه و باهاش میره مشهد
کسی اسم این رمانو میدونه؟
اسم رمان شقایق از دل آرا دشت بهشت

Shaghayegh85

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
5/9/21
ارسالی‌ها
2
پسندها
5
امتیازها
0
سطح
0

سلام دوستان
دنبال یه رمانی میگردم که شخصیت اصلی دختر نویسنده بود و تو خارج زندگی میکرد که اونو از خارج میارن ایران تا فیلمنامه یه فیلم تاریخی رو بنویسه و یه پلیسم محافظش میکنند .دختره خیلی شیطون بود و همش سر به سر محافظش میزاره

حیران

رو به پیشرفت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
7/9/20
ارسالی‌ها
170
پسندها
483
امتیازها
5,063
مدال‌ها
6
سطح
7

سلام دوستان
دنبال یه رمانی میگردم که شخصیت اصلی دختر نویسنده بود و تو خارج زندگی میکرد که اونو از خارج میارن ایران تا فیلمنامه یه فیلم تاریخی رو بنویسه و یه پلیسم محافظش میکنند .دختره خیلی شیطون بود و همش سر به سر محافظش میزاره
سلام" بادیگارد اجباری "

امضا : حیران

Ab_gun

رفیق جدید انجمن
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
3/5/20
ارسالی‌ها
85
پسندها
1,713
امتیازها
9,578
مدال‌ها
7
سطح
8

سلام. من دنبال یه رمانم که توش دو تا خواهر بودن که یکیش حسابدار بود.مادر این دخترا مرده بود و حالا اسمش بد در رفته بود، دختر بزرگتر دنبال علت و گذشته مادرش بود که یه روز با پدرش مهمون یه خونه مجلل میشن از فامیلای گذشته مادرش و دوست باباش.
تو این خونه الوند نامی بود که بعدا عاشق دختره میشه و دختر تو شرکت این با سفارشای مادر الوند کار میکنه و دو تا از دوستای الوند که نامردی کرده بودن دستشونو رو میکنه. باباش انگار مادرشو کشته بوده یا نمیدونم. یه پیری هم بوده تو روستاشون که فکر میکزدن جادوگره و دعانویسه‌.
بعد معلوم میشه دختر توهمی هم بوده و فک میکرده نامزدش هنوز زنده‌س.
نمیدونم مال این انجمن بود یا انجمن دیگه.
از کل رمان فقط اسم الوند یادمه. اسم...

امضا : Ab_gun