• تذکر:

نویسندگان عزیز از نوشتن رمان‌هایی با محتوای غیر اخلاقی خودداری کنید. در صورت مشاهده چنین موضوعی صحنه رمان شما بدون تذکر توسط ناظرین حذف خواهد شد.

مواردی که شامل موضوعات غیراخلاقی می‌شود عبارت‌است از:

1. پرداختن به زندگی افرادی با گرایش های خاص مانند (هم‌جنس‌گرایی، ....)

2. بیان صریح عقاید سیاسی در رمان‌ها و زیر سوال بردن چارچوب‌های جامعه اسلامی

3. بیان توصیف صریح جنسی و به کار بردن کلمات ناشایست.

و...

قبل از ایجاد رمانتان موارد زیر را در نظر داشته باشید:

1. اسم رمان خود را طوری انتخاب کنید که داری مصادیق مجرمانه و خلاف عرف جامعه نباشد.

2. از به کار بردن کلمات جنسی و مواردی که با شئونات اسلامی مغایرت دارد، به جد خودداری کنید.

3- برای تایپ رمان می توانید طبق تاپیک آموزشی زیر رمان خود را ارسال کنید:

کلیک کنید

4. با مطالعه رمان‌های نویسندگان انجمن به آن‌ها امید نوشتن خواهید داد.

کلیک کنید

درحال ترجمه رمان فرشته سیاه | T.Heydarzadeh کاربر انجمن یک رمان

T.Heydarzadeh

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
31/3/17
ارسالی‌ها
639
پسندها
4,399
امتیازها
17,473
مدال‌ها
16
سطح
12

• نویسنده موضوع
با این حال، بعداً، وقتی جلوی آینه نشستم و موهایم را برس زدم، همه نگرانی‌ها و تردیدها دوباره به درونم سرازیر شدند. بیست و یکم، اما خوب هم نیست. چندین بار در گذشته، به دلایل مختلف، اتفاق افتاده بود، هرچند برای مک آلیسترز هرگز. یک پریما که بدون همسر وارد بیست و دومین سال زندگی خود شود، متوجه می شد که قدرتش به شدت کاهش یافته است.

‌خاله راشل هرگز نتوانسته بود این را به خوبی برای من توضیح دهد، به جز اینکه بگوید چیزی در مورد پیوند یک پریما و همسرش وجود داشت که جادوی درون او را تقویت می کرد، به نوعی آن را تقویت می نمود.
من پرسیده بودم:
- اگر پریما دوست نداشته باشه چه اتفاقی می افتد؟
فکر می کردم که کل چیدمان قرون وسطایی مثبت به نظر می رسد. شاید هم بود. ما به طور قطع نمی‌دانستیم که برخی از این...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : T.Heydarzadeh

T.Heydarzadeh

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
31/3/17
ارسالی‌ها
639
پسندها
4,399
امتیازها
17,473
مدال‌ها
16
سطح
12

• نویسنده موضوع
در حال حاضر، مطمئن نبودم که آیا واقعاً همه چیز خوب خواهد بود. در حالی که ما مطمئناً در نبردهای جادویی آتش سوزی افراط نکردیم .
این کل چیز "پرواز پایین و اجتناب از رادار" هنوز برای یک قبیله خوب نبود که یک پریما ضعیف داشته باشد. این باعث شد که قبیله در برابر اشکال ظریف‌تر حمله آسیب‌پذیر شود. چنین حملاتی قبلاً در سایر قبیله‌ها اتفاق افتاده بود. هیچ دلیلی وجود نداشت که فکر کنیم اگر بدترین اتفاق بیفتد و من قبل از ایجاد پیوند بسیار ضروری با همسرم، بیست و دو ساله شوم، مک‌آلیسترها مصون خواهند بود.
من نمی توانستم اجازه دهم این اتفاق بیفتد. چه ایرادی داشتم، اینکه هیچ یک از مردان جوان کم و بیش واجد شرایطی که ملاقات کرده بودم، آن جرقه را در من روشن نکرده بود، آن موقع و آنجا به من اطلاع داده بود که با...

T.Heydarzadeh

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
31/3/17
ارسالی‌ها
639
پسندها
4,399
امتیازها
17,473
مدال‌ها
16
سطح
12

• نویسنده موضوع
ملاقات با آقای اشتباه
البته من آن شب او را در خواب دیدم.
چهره او هرگز آنقدر واضح نبود که بتوانم او را از یک ترکیب انتخاب کنم. قد بلند، بله، با موهای تیره دودی تقریبا سیاه، بلند و از پیشانی عقب رانده شده. چشمان سبز، اما نه به زمردی درخشان من، سایه ای که همیشه حداقل یک نفر در هفته از من می پرسید که آیا لنز می گذارم یا نه. کس دیگری در خانواده ام چنین چشمی نداشت. هدیه ای از پدر ناشناس من؟ شاید. اما چشم‌های غریبه تیره‌تر و ابری‌تر بود، مانند یشم نفریت عمیق، یا رنگ‌های لایه‌بندی شده و متحرک عقیق خزه.
ما هرگز در این رویاها تعامل نداشتیم. او را می دیدم که در انتهای خیابان، یا در مقابل یک اتاق شلوغ ایستاده است. در خواب شروع به دویدن به سمت او می کردم، اما انگار پاهایم در شن های روان فرو رفته بود...

T.Heydarzadeh

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
31/3/17
ارسالی‌ها
639
پسندها
4,399
امتیازها
17,473
مدال‌ها
16
سطح
12

• نویسنده موضوع
اگرچه شهر بزرگتر از آن بود که دایره های محافظ در آنجا ساخته شود. اما هنوز در حوزه نفوذ ما بود و نیروهای منفی برای به دست آوردن جای پایی در آنجا با مشکل مواجه خواهند شد. هرچه دورتر می‌رفتم، وضعیت مشکل‌سازتر می‌شد، اگرچه پرسکات و پیسون همچنان کم و بیش امن بودند. با این حال، من هرگز به هیچ یک از آن شهرها نرفتم مگر اینکه همراه با خاله ام همراهی می رفتم. در سفرهای طولانی تر، مانند سفرهای نیمه سالانه ما به فونیکس، برای تهیه چیزهایی که به سادگی نمی توانستیم از مراکز محلی تهیه کنیم، فقط خاله نبود.
اما توبیاس و مارگوت اموری، ارشد بزرگان قبیله و بهترین‌ها برای اداره یک رانندگی طولانی با ما همراه می شدند.

آنها بی جهت شکاک نبودند. سال‌ها و سال‌ها پیش، زمانی که عمه بزرگ روبی هم‌سن و سالی بود که من...

T.Heydarzadeh

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
31/3/17
ارسالی‌ها
639
پسندها
4,399
امتیازها
17,473
مدال‌ها
16
سطح
12

• نویسنده موضوع
جمعه ها همیشه در جروم شلوغ بود. مردم برای گذراندن یک آخر هفته طولانی می آمدند یا از شهرهای همسایه برای خرید و صرف غذا و گشت و گذار با ماشین می آمدند. بنابراین می‌دانستم که نشستن در اتاقم و بررسی شکستم با آقای شماره چهل و چهار گزینه‌ای نیست. احتمالا همینطور بود. حداقل با کار در فروشگاه می‌توانستم خودم را تا زمان بیرون رفتن با سیدنی مشغول نگه دارم.
این مغازه زمانی یک فروشگاه عمومی بود، اما در طول پانزده سال گذشته خاله من آن را به فضایی متنوع تبدیل کرده بود که پر از یادگاری‌های مربوط به جروم، سفال‌ها و سبدهای محلی، عتیقه‌جات، کتاب، موسیقی و جواهرات بود. جواهرات من، دقیق.
حدود دوازده ساله بودم که برای اولین بار شروع به بازی با سنگ ها و درستکاریش کردم. به اندازه کافی آسان بود که چنین چیزهایی...

T.Heydarzadeh

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
31/3/17
ارسالی‌ها
639
پسندها
4,399
امتیازها
17,473
مدال‌ها
16
سطح
12

• نویسنده موضوع
بنابراین من به گردشگران لبخند زدم و گوشواره ها و آویزها و طلسم های عجیب و غریب را طبق درخواست از ویترین ها بیرون کشیدم، سپس ظهر فرار کردم تا ناهار بخورم. ساعت دوازده و نیم خاله ام رفت تا ناهار بخورد، بعد ساعت یک برگشت، درست مثل همیشه. چیزی در ویژگی‌های او آشفته به نظر می‌رسید، علی‌رغم تلاش‌های من برای رفتاری که انگار همه چیز خوب است.
گویی نگرانی را در قیافه‌ام دیده بود، خوشبختانه او هیچ سوالی نپرسید.
شاید فروشگاه مکان خیلی عمومی بود که نمی‌توانست در مورد چیزهای حساس از راه دور بحث کند، او این را می‌دانست.
با این حال، به نظر می‌رسید که او نمی‌خواست کاری کند که شب بیرون بودنم با سیدنی را خراب کند. ما به خانه رفتیم، چند نظر در مورد اینکه روز خوبی بود گفتیم.
سپس او به اتاق خودش رفت تا قبل...

آخرین ویرایش

T.Heydarzadeh

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
31/3/17
ارسالی‌ها
639
پسندها
4,399
امتیازها
17,473
مدال‌ها
16
سطح
12

• نویسنده موضوع
گفتم: «چیزی پیدا می‌کنم.» و درخاطرات ذهنم گشتم تا در مجموعه خاله گرفتم تا ببینم آیا او چیزی دارد که کار کند یا خیر. اینطور نبود که نمی توانستم برای خودم کفشی برای این مناسبت تهیه کنم... بیشتر اینکه واقعاً چیزی را که فقط یک بار می پوشیدم فایده نداشتم. خیابان‌های ناهموار و تپه‌های شیب‌دار جروم باعث شد بیشتر کفش‌های «دخترانه» حتی کمتر از حد معمول کاربردی باشند.
او سرش را تکان داد و ما در مورد دوره آرایشی او صحبت کردیم. او در بهار تمامش می کرد و اینکه آیا باید زمانی که تمام وقت کار می کرد باید جای خودش را پیدا کند یا اینکه آیا باید در خانه پدر و مادرش بماند تا ابتدا برای مدتی پس انداز کند. کل این مکالمه کمی غمگینم کرد، تا حدی به این دلیل که در مقطع لیسانس آنلاین در رشته ارتباطات در دانشگاه...

آخرین ویرایش

T.Heydarzadeh

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
31/3/17
ارسالی‌ها
639
پسندها
4,399
امتیازها
17,473
مدال‌ها
16
سطح
12

• نویسنده موضوع
زمانی که من وارد فضای باز در خیابان اصلی در بخش قدیمی شهر کاتن وود شدم، خورشید پشت کوه مینگوس غروب کرده بود. تعداد زیادی از آن جای پارک باقی نمانده بود. رستورانها در روزهای جمعه و شنبه نسبت به بقیه هفته دیرتر باز می‌ماند.
سیدنی را دیدم که به میله‌ای در اتاق نوشیدنی کوه آتش تکیه داده است، موقعیتی که به آنتونی تضمین می‌داد تا به موضوع مورد علاقه‌اش، نگاهی واقعاً خوب به دکل‌هایش بدهد. کار می کرد، بیش از حد. متوجه شدم که چگونه او مجبور بود چشمانش را به سمت بالا به سمت صورت او تکان دهد. درست از جلوی او زن و شوهری سی و چند ساله ای بودند که گزیده ای از پیشکش های نوشابه سازی در مقابلشان بود. آن زن در حال حاضر ، از سیدنی یا آنتونی هیجان زده به نظر نمی رسید، من امیدوار بودم که دوستی سیدنی او را...

آخرین ویرایش