مباحث متفرقه پیدا کردن رمان‌های بی‌نام

Delaram*☆♡

کاربر برتر
کاربر برتر
تاریخ ثبت‌نام
1/9/23
ارسالی‌ها
2,441
پسندها
19,377
امتیازها
46,373
مدال‌ها
30
سطح
26

• #2,431
درود دوستان:pink-heart::melting-face:
یک رمانی بود درحال خوندن بودم ولی...
یک خونواده ای که دختر بعداز ازدواج با یک مرد دکتر وبچه دار شدن هنوز دخترشون کوچولو بوده فوت میکنه.
اون دختر کوچولو به خاله ی مجرد خودش علاقه ی بسیار داره ودکتر هم کم کم علاقشو نشون میده ودرخواست ازدواج وکم کم با مخالفت شدید خونواده ها ازدواج میکنن ولی ازاینجا ماجراها...
نام رمان رو لطف میکنید دوستان☆♡✓

هستی۹۹

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
5/10/24
ارسالی‌ها
7
پسندها
15
امتیازها
33
سطح
0

• #2,432
قربونت عزیزم،هستی اسم دخترمه ،فدای محبت تو عزیزممممم:smiling-face-with-heart-eyes:

Delaram*☆♡

کاربر برتر
کاربر برتر
تاریخ ثبت‌نام
1/9/23
ارسالی‌ها
2,441
پسندها
19,377
امتیازها
46,373
مدال‌ها
30
سطح
26

• #2,433

zaritala

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
14/5/24
ارسالی‌ها
2
پسندها
97
امتیازها
80
سطح
0

• #2,434
سلام بچه ها من به رمان خونده بودم
دختره خانوادش مرده بودن خودش معمار بود یه دوستی داشت اسمش پروانه بود که تو شرکت رقیب شرمت خودش کار میکرد بعد مادربزرگ پروانه مشکل داشت واسه عملش این دختره به رئیس شرکت گفت که رییس شرکتش یه درخواست داشت ازش
اگه کسی میدونه اسمشو بگه لطفا
مرسی

Miss.nabati

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
30/8/21
ارسالی‌ها
7
پسندها
16
امتیازها
33
سطح
0

• #2,435
سلام
رمانی هست با موضوع ازدواج اجباری یا صوری و پلیسی
اسم دختر رو یادم نیست ولی اسم پسر مهرداد بود
قسمتی از رمان که یادم هست این بود که دختر با دوستاش فکر کنم اردو دانشگاهی رفته بودن شمال
کنار ساحل آهنگ چقدر تنهایی بده از ۲۵ بند رو میزنه و میخونه و فکر می‌کنه شوهرش خارج از کشور در حالی که تو شمال تو جنگل میبینتش و شوهرش میاد تو جمع دوستاش که گیتار میزدن بعدش دعوتشون می‌کنه به رستوران که به رستوران حمله میشه و اون موقع متوجه میشه مهرداد پلیس هست
حس میکنم اسم رمان بازی یا یه همچین اسمی باشه ممنون میشم اگه اسمشو میدونید بگید یا لینک رمان رو بزارید هر چی گشتم پیداش نکردم