مباحث متفرقه پیدا کردن رمان‌های بی‌نام

حسین پور

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
7/6/21
ارسالی‌ها
5
پسندها
15
امتیازها
33
سطح
0

سلام
قبلا یک رمان خوندم ولی اسمش یادم نیست
اولش از زبون دختره شروع میشه که فکر کنم استاد دانشگاه میگه گوشه دیوار بایسته
که یه پسری در کلاس و باز میکنه و میاد تو کلاس
بعدا دختره میفهمه این پسره دوست برادرشه
پدربزرگ دختره هم مجبورش میکنه با پسره ازدواج کنه
فکر کنم پسره یه شرکت معماری داشت

اگه کسی اسمش رو میدونه لطفا بگه

گل گندم

کاربر سایت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
30/1/21
ارسالی‌ها
109
پسندها
191
امتیازها
618
مدال‌ها
2
سطح
1

سلام من یک رمانی خوندم دوتا دختر بودن که شخصیت اصلی رویادم نیست اما دوست همین دختره نقش اصلی کارای چرم دوزی میکرده وپسراصلی داستان رویادم نیست اما دوست همین آقا با این دختر چرم دوز دوست میشه ودختره براش یک کیف میدوزه وبرنامه لاغری بهش میده آقاهه لاغر میشه یک خواهریابردار داره که برای همون خونواده دختره با ازدواجشون مخالفه پسره خواهرش رومیفرسته خارج از کشور کلا دختروپسر شخصیت اصلی رویادم نیست

آخرین ویرایش توسط مدیر

Zeyn..a

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
6/8/21
ارسالی‌ها
1
پسندها
3
امتیازها
0
سطح
0

سلام دنبال یه رمان میگردم اسم شخصیتهاش یادم نیست دختره خیلی شیطون بعد یه روز استاد جدیدشون میاد دختره نمیشناسدش کلی بلا سر استاده میاره وقتی میره خونه میفهمه استاده همون پسر عموشه که تازه از خارج برگشته کم کم عاشق پسر عموش میشه ولی اون دوباره برمیگرده میره خارج دختره افسرده میشه به پدر و مادرش میگه خونشونو عوض کنن بعد از پنج سال دوباره پسر عموش برمیگرده
فکر کنم کی گفته من شیطونم بود

af6871

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
17/8/20
ارسالی‌ها
10
پسندها
17
امتیازها
33
سطح
0

عملیات مشترک
اما پی دی افش ندیدم کسی نمی دونه از کجا پیدا میشه رمان قشنگیه
دوست عزیز این رمان رونصفه ولش کردن.تایه جاییش نوشته شد .من قبلا انلاین و توی سایتای مختلف خودندم تا همون اوایلش بود. ولی توی بازاراگراشتباه نکنم دانلودش کرده بودم تا بیشترین قسمتاش نوشته بودن.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] *chista*

حیران

کاربر سایت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
7/9/20
ارسالی‌ها
170
پسندها
483
امتیازها
5,063
مدال‌ها
6
سطح
7

دوست عزیز این رمان رونصفه ولش کردن.تایه جاییش نوشته شد .من قبلا انلاین و توی سایتای مختلف خودندم تا همون اوایلش بود. ولی توی بازاراگراشتباه نکنم دانلودش کرده بودم تا بیشترین قسمتاش نوشته بودن.
ممنونم
ولی یه سوال
یعنی توی بازارم تموم نمیشه

امضا : حیران
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] *chista*

A_mesle_ana

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
6/8/21
ارسالی‌ها
1
پسندها
2
امتیازها
0
سطح
0

سلام دوستان دنبال یه رمانی میگردم که پسره باستان شناسی خونده بود و تو یه گروه تحقیقات بود و دختره مشاور حقوقی بود بعد دختره چشاش گربه ای بود و رد سگک کمربند باباش موقع کتک رو بدنش مونده بود فکر کنم همسایه هم بودن بعد تو یه سفر کاری اتفاقا باهم بودن. همینا یادمه هیچکس اسمشو میدونه
ببخشین فهمیدین اسم رمان چی بود اگه فهمیدین بمن بگید لطفا

af6871

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
17/8/20
ارسالی‌ها
10
پسندها
17
امتیازها
33
سطح
0

حیران

کاربر سایت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
7/9/20
ارسالی‌ها
170
پسندها
483
امتیازها
5,063
مدال‌ها
6
سطح
7

خواهش میکنم.نه اون فایلی که تو بازار هم ازش بود نصفه نیمه بود.
چه بد پس اصلا نمیشه پیداش کرد امکانش هست اسمش عوض شده باشه نویسنده اش می دونید کی بود

امضا : حیران

Fatima1999

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
17/4/21
ارسالی‌ها
41
پسندها
93
امتیازها
103
مدال‌ها
1
سطح
0

امضا : Fatima1999

snrz15

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
12/8/21
ارسالی‌ها
1
پسندها
2
امتیازها
0
سطح
0

سلام دوستان خوبید ؟ دنبال رمانی میگردم که داستان سیری پلیسی عاشقانه داشت ولی رمان برای چند سال پیشه دختر داستان 2 رگه بود پدر ایرانی بود و مادر فک کنم انگلیسی و پدرش نظامی بود خود دختره هم نظامی بودو جاسوس شده بود و بهش یه ماموریت خیلی مهم داده بودن و امده بود ایرا ن در مورد فک کنم قتل یه شاهزاده اطلاعات جمع کنه و دختره با پایپورت ایرانیش وارد ایران میشه از اینجا داستان پسر ماجرا که از قضا اونم پلیس بوده وارد داستان میشه به پسره خبر میدن که یه جاسوس خیلی زبده و ماهر وارد ایران شده اونم میفته دنبال اینکه پیداش کنه تو یه جایی از داستان که یادم میاد دختره رفته بود تو یه خونه ایی که اطلاعات جمع کنه ولی خونه متروک بوده و پسره سر میرسه و...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.